Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell, løp 4 WOD 15. mai 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

1:03:54

+0:00

2.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

1:30:26

+26:32

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

41:17

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

41:44

+0:27

3.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

44:03

+2:46

4.

Anders Horvei

Frogner IL

47:50

+6:33

5.

Gaute Fosstveit

Raumar OL

49:18

+8:01

6.

Terje Bråten

Ullensaker OL

49:42

+8:25

7.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

53:52

+12:35

8.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

56:35

+15:18

9.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

57:40

+16:23

10.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:01:24

+20:07

11.

John Hofoss

Hadeland OL

1:03:54

+22:37

12.

Pål Næss

Gjerdrum OL

1:05:09

+23:52

13.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

1:09:28

+28:11

14.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:32:20

+51:03

DSQ

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

39:28

33

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

58:56

+0:00

2.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

59:40

+0:44

3.

Tina Økern

Frogner OL

1:25:21

+26:25

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:11

+0:00

2.

Per Sørberg

Frogner IL

39:38

+2:27

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

40:22

+3:11

4.

Dolf Okkerman

Privat

42:13

+5:02

5.

Odd Sletten

Ullensaker OL

42:38

+5:27

6.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

42:56

+5:45

7.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

43:38

+6:27

8.

Elias Ekroll Bjerke

Gjerdrum OL

50:54

+13:43

9.

Anders Bjerke

Gjerdrum OL

51:39

+14:28

46

10.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

51:44

+14:33

11.

Frank Andreassen

Ullensaker OL

51:58

+14:47

46 51

DSQ

Andreas Hansen

Privat

51:52

31

DSQ

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

58:36

51

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

23:49

+0:00

2.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

33:57

+10:08

50

3.

Unni Glomnes

Gjerdrum OL

36:31

+12:42

60

4.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

40:40

+16:51

5.

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

41:34

+17:45

6.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

41:45

+17:56

160

7.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

45:31

+21:42

8.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

48:14

+24:25

9.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

52:02

+28:13

10.

Kine Kolstadmoen

Gjerdrum OL

59:11

+35:22

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Glomnes

Gjerdrum OL

21:49

+0:00

2.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

28:41

+6:52

3.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

29:13

+7:24

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

30:05

+8:16

5.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

36:54

+15:05

6.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

37:13

+15:24

7.

Ivar Minken

Gjerdrum OL

39:00

+17:11

151 172

8.

Stig Wiik

Ullensaker OL

45:57

+24:08

DSQ

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

40:08

50

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Ringkilen Johansen

Gjerdrum OL

20:14

+0:00

2.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

29:00

+8:46

3.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

33:29

+13:15

4.

Nora Flyholm Berg

Bjerke IL

38:54

+18:40

5.

Maja Viketun Svenkerud

Bjerke IL

39:01

+18:47

160

6.

Elanor MacLachlan

Gjerdrum OL

44:37

+24:23

7.

Andrea Sofie Wahl

Ullensaker OL

54:19

+34:05

8.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

54:27

+34:13

9.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

54:36

+34:22

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Weider

Ullensaker OL

25:43

+0:00

2.

Harald Weider

Ullensaker OL

25:44

+0:01

3.

Hallvard Slettås

Gjerdrum OL

26:06

+0:23

4.

Magnus Berg

Bjerke IL

34:13

+8:30

5.

Tom MacLachlan

Gjerdrum OL

45:35

+19:52

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Aslak Kinneberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2019, 22:26:10

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70