Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

5ern sprintstafett 21. mai 2019

Klasse: 5ern

1.

Konnerud IL 1

 

55:55

 

1

Mille Vasshaug Jægtvik

16:27

30.

16:27

32.

1

Andrea Ranvik

20:24

33.

16:27

32.

2

Jenny Baklid

18:49

3.

35:16

3.

2

Thea Sildnes Baklid

22:34

6.

35:16

3.

3

Aslak Heimdal

20:39

1.

55:55

1.

2.

Eiker OL 1

 

1:13:24

 

1

Vegard Myklemyr

16:45

31.

16:45

34.

1

Heidi Myklemyr

23:37

36.

16:45

34.

2

Vegard Myklemyr

16:46

1.

33:31

1.

2

Lotte Myklemyr

28:41

8.

33:31

1.

3

Ole Myklemyr

39:53

16.

1:13:24

2.

3.

Asker Skiklubb 2

 

1:16:49

 

1

Jakob Rastad

18:36

32.

18:36

36.

1

Astrid Ytterbø

22:05

34.

18:36

36.

2

Jakob Rastad

21:11

5.

39:47

5.

2

Astrid Ytterbø

25:14

7.

39:47

5.

3

Mikael Birkelund

37:02

13.

1:16:49

3.

4.

Tyrving IL 2

 

1:25:05

 

1

Nora Skauen

38:35

40.

38:35

40.

1

Linnea Holst

38:37

41.

38:35

40.

2

Jens Christian Holst

17:18

2.

55:53

7.

2

Linnea Holst

19:01

4.

55:53

7.

3

Hallvard Berg

29:12

9.

1:25:05

4.

5.

Kongsberg OL 1

 

7:37:19

 

1

Vetle Drage

.

0:00

21.

1

Tale Strand

.

0:00

21.

2

Vetle Drage

7:07:54

10.

7:07:54

11.

2

Tale Strand

7:14:52

18.

7:07:54

11.

3

Atle Nikolai Wøllo

29:25

10.

7:37:19

5.

6.

Konnerud IL 2

 

7:39:43

 

1

Fredrik Fet Andersen

.

0:00

21.

1

Amanda Skyttersæter Saugerud

.

0:00

21.

2

Anniken Ranvik

7:11:37

14.

7:11:37

19.

2

Thea Land

7:15:54

22.

7:11:37

19.

3

Joar Gjerdahl

28:06

6.

7:39:43

6.

7.

Kongsberg OL 2

 

7:40:30

 

1

Konstanse Moholth

.

0:00

21.

1

Halvor Løken

.

0:00

21.

2

Arne Bergan

7:13:05

15.

7:13:05

21.

2

Konstanse Moholth

7:15:42

21.

7:13:05

21.

3

Rolf Trygve Haug

27:25

5.

7:40:30

7.

8.

Sturla, IF 3

 

7:40:47

 

1

Mathias Birkelund

.

0:00

21.

1

Maren Aure Skogedal

.

0:00

21.

2

Mathias Nyhaug

7:17:37

28.

7:17:37

33.

2

Maren Aure Skogedal

7:18:38

30.

7:17:37

33.

3

Per Wirehn

23:10

3.

7:40:47

8.

9.

Asker Skiklubb 1

 

7:43:10

 

1

Mikkel Rastad

.

0:00

21.

1

Sara Martini

.

0:00

21.

2

Sara Martini

7:19:41

33.

7:19:41

39.

2

Elias Andenæs

7:19:57

34.

7:19:41

39.

3

Øystein Rastad

23:29

4.

7:43:10

9.

10.

Modum OL 1

 

7:43:26

 

1

Sirpa Lilja

24:52

37.

24:52

39.

1

Marita Lilja Grønhovd

.

0:00

21.

2

Leif Eriksson

7:15:17

19.

7:15:17

25.

2

Niklas Lilja Grønhovd

7:20:03

35.

7:15:17

25.

3

Arno Lilja Grønhovd

28:09

7.

7:43:26

10.

11.

Sturla, IF 1

 

7:44:16

 

1

Johan Kristian Undeland

22:24

35.

22:24

38.

1

Anne Maren Eidsten

.

0:00

21.

2

Jens Wold

7:21:11

36.

7:21:11

41.

2

Johan Kristian Undeland

7:23:26

38.

7:21:11

41.

3

Charlotte Skourup

23:05

2.

7:44:16

11.

12.

Tyrving IL 1

 

7:44:20

 

1

Eileen Bjanes

48:45

42.

48:45

42.

1

Tellef Juell Larsen

.

0:00

21.

2

Marius Juell Larsen

6:52:01

9.

6:52:01

9.

2

Marianne Njåstein

7:13:21

16.

6:52:01

9.

3

Kristian Juell Larsen

52:19

21.

7:44:20

12.

13.

Tyrving IL 3

 

7:45:08

 

1

Vida Helland-Hansen

.

0:00

21.

1

Christian Holmboe

.

0:00

21.

DSQ

2

Stella Holmboe

7:14:01

17.

7:14:01

23.

2

Christian Holmboe

7:15:41

20.

7:14:01

23.

3

Ingrid Lund Hovden

31:07

12.

7:45:08

13.

14.

Konnerud IL 3

 

7:46:14

 

1

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

.

0:00

21.

1

Camilla Hovland

.

0:00

21.

DSQ

2

Tove Heimdal

7:17:54

29.

7:17:54

35.

2

August Hellerud Sire

7:19:26

32.

7:17:54

35.

3

Erik Saugerud

28:20

8.

7:46:14

14.

15.

Asker Skiklubb 4

 

7:46:52

 

1

Marit Isachsen

.

0:00

21.

1

Simen Aure Skogedal

.

0:00

21.

2

Simen Aure Skogedal

7:08:37

11.

7:08:37

13.

2

Marit Isachsen

7:24:02

39.

7:08:37

13.

3

Vilmer Nyberg

38:15

15.

7:46:52

15.

16.

Ringerike OL 1

 

7:48:38

 

1

Mikkel Berglund

.

0:00

21.

1

Monica Berglund

.

0:00

21.

2

Mikkel Berglund

7:11:32

13.

7:11:32

17.

2

Monica Berglund

7:16:24

24.

7:11:32

17.

3

Lars Berglund

37:06

14.

7:48:38

16.

17.

Sturla, IF 4

 

7:50:19

 

1

Isak Fagerland

.

0:00

21.

1

Marie Kvarme

.

0:00

21.

2

Magnus Skourup Rognebakke

7:19:17

31.

7:19:17

37.

2

Marie Kvarme

7:17:03

26.

7:19:17

37.

DSQ

3

Ine Instanes

31:02

11.

7:50:19

17.

18.

Sturla, IF 2

 

7:56:50

 

1

Malene Instanes

.

0:00

21.

1

Sverre Norheim-Martinsen

32:58

38.

0:00

21.

DSQ

2

Malene Instanes

7:16:32

25.

7:16:32

29.

2

Henrik Kaiser

7:38:23

42.

7:16:32

29.

3

Jon Erik Kvarme

40:18

17.

7:56:50

18.

19.

Sturla, IF 3

 

7:56:54

 

1

Mina Akiko Johnsen

.

0:00

21.

1

Per Martin Norheim-Martinsen

33:00

39.

0:00

21.

DSQ

2

Mina Akiko Johnsen

7:15:57

23.

7:15:57

27.

2

Martin Kaiser

7:33:12

41.

7:15:57

27.

3

Mathias Skourup Rognebakke

40:57

18.

7:56:54

19.

20.

Kongsberg OL 3

 

8:00:04

 

1

Ingvild Langeggen

.

0:00

21.

1

Andreas Myrvold Skovlyst

.

0:00

21.

2

Andreas Myrvold Skovlyst

7:11:27

12.

7:11:27

15.

2

Ingrid Lesteberg

7:31:43

40.

7:11:27

15.

DSQ

3

Øyvind Drage

48:37

19.

8:00:04

20.

21.

Fossum IF / Lierbygda OL 1

 

8:07:07

 

1

Elias Foss

.

0:00

21.

1

Richard Zeiner-Gundersen

.

0:00

21.

2

Richard Zeiner-Gundersen

7:17:32

27.

7:17:32

31.

2

Elias Foss

7:22:37

37.

7:17:32

31.

3

Trine Marit Justad Raaen

49:35

20.

8:07:07

21.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2019, 21:47:31

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

105

Antall startet:

105