Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #3 25. mai 2019

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

34:51

+0:00

9:40

2.

Frida van Megen

Oppsal Orientering

40:26

+5:35

11:13

3.

Jørn Soterud Øvsthus

JIL Oslo S

51:10

+16:19

14:12

4.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:09:10

+34:19

19:12

5.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:13:09

+38:18

20:19

145

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:59

+0:00

9:59

2.

Jan Sævig

Noteam

30:22

+3:23

11:14

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

31:27

+4:28

11:38

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

32:33

+5:34

12:03

5.

Else Grandal

Tyrving IL

37:45

+10:46

13:58

6.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

37:53

+10:54

14:01

7.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

39:14

+12:15

14:31

8.

Harald Lundhaug

OK Moss

41:15

+14:16

15:16

9.

Roy Gjerding

OK Moss

41:33

+14:34

15:23

10.

Kristin Strøm

Kolbotn og Skimt OL

42:11

+15:12

15:37

11.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

43:40

+16:41

16:10

12.

Gisle Nordahl Due

Måren OK

45:17

+18:18

16:46

13.

John Jacobsen

Privat

45:47

+18:48

16:57

14.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

47:10

+20:11

17:28

15.

Per Johansson

Privat

47:28

+20:29

17:34

16.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

48:24

+21:25

17:55

17.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

49:13

+22:14

18:13

18.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

49:20

+22:21

18:16

19.

Knut Lindløv

OK Moss

50:32

+23:33

18:42

20.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

50:42

+23:43

18:46

21.

Svein Frimann Kvalheim

53:36

+26:37

19:51

22.

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

55:33

+28:34

20:34

23.

Askil Mestad

Røyken OL

57:05

+30:06

21:08

24.

Ivar Mestad

Røyken OL

57:07

+30:08

21:09

25.

Øystein Madsen

Haugerud IF

59:48

+32:49

22:08

26.

Inger Lindløv

OK Moss

1:03:37

+36:38

23:33

27.

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:05:27

+38:28

24:14

28.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

1:08:50

+41:51

25:29

29.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:11:37

+44:38

26:31

30.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:11:46

+44:47

26:34

31.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:25:55

+58:56

31:49

32.

Jenni Byvald

Privat

1:28:40

+1:01:41

32:50

DSQ

Amund Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

1:00:03

71

DSQ

Anne Margit Bratten

Måren OK

1:11:19

71

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

49:03

+0:00

8:45

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

50:03

+1:00

8:56

3.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

53:34

+4:31

9:33

4.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

54:36

+5:33

9:45

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

55:25

+6:22

9:53

6.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

55:28

+6:25

9:54

7.

Morten Due

Måren OK

56:44

+7:41

10:07

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

58:14

+9:11

10:23

9.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

1:00:44

+11:41

10:50

10.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:02:30

+13:27

11:09

11.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:05:47

+16:44

11:44

12.

Toril Hallan

Lillomarka OL

1:06:13

+17:10

11:49

13.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:06:27

+17:24

11:51

14.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:09:54

+20:51

12:28

14.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:09:54

+20:51

12:28

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:10:48

+21:45

12:38

17.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:11:08

+22:05

12:42

18.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:11:20

+22:17

12:44

19.

Morten Karlsen

Måren OK

1:12:52

+23:49

13:00

19.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

1:12:52

+23:49

13:00

21.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:13:01

+23:58

13:02

22.

Harald Aulie

IL Koll

1:14:34

+25:31

13:18

22.

Peter Klaveness

Måren OK

1:14:34

+25:31

13:18

24.

Trude Fixdal

IL Koll

1:14:47

+25:44

13:21

25.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:15:10

+26:07

13:25

26.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:15:16

+26:13

13:26

27.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:16:33

+27:30

13:40

28.

Malin Eijsink

Nydalens SK

1:16:47

+27:44

13:42

29.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:19:13

+30:10

14:08

30.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:21:52

+32:49

14:37

31.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:22:44

+33:41

14:46

32.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:24:09

+35:06

15:01

33.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:24:58

+35:55

15:10

34.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:26:25

+37:22

15:25

35.

Roger Amundsen

JIL Oslo S

1:30:04

+41:01

16:05

36.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:33:52

+44:49

16:45

37.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:38:43

+49:40

17:37

38.

Sindre Ohm

Bøler IF

1:39:22

+50:19

17:44

39.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:58:45

+1:09:42

21:12

40.

Rune Halke

Vestre Akers SK

2:02:40

+1:13:37

21:54

41.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

2:03:46

+1:14:43

22:06

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:12:58

131 140 141 142 76 79 75 71 144


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2019, 16:03:57

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81