Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Meråker VGS 22. mai 2019

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Remi Sørdal

SBO

16:04

+0:00

2.

Brian Hofstad

NORD

16:33

+0:29

3.

Sander Lillemoen

SBO

24:10

+8:06

4.

Matias Hallset

SBO

24:18

+8:14

5.

Torbjørn Stuen

SBO

26:11

+10:07

6.

Emil Sjøberg

SBO

26:12

+10:08

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Ressem

NORD

19:43

+0:00

2.

Petter Nordtug

SBO

19:50

+0:07

3.

Emil Mujic

SBO

19:51

+0:08

4.

Mats Maalø

SBO

19:54

+0:11

5.

Kasper Halstadtrø

Selbu OK

20:03

+0:20

6.

Dan Yaemsa Art

SBO

25:06

+5:23

7.

Ingebrigt Gravdal

Malvik OK

25:11

+5:28

8.

John Magnus Thomassen

SBO

25:15

+5:32

9.

Odin Aksnes

SBO

25:18

+5:35

10.

Vegard Uv Værnes

25:39

+5:56

11.

Einar Visser

SBO

26:57

+7:14

12.

Rasmus Ingebretsen

SBO

30:29

+10:46

13.

Bernt Emil Rognes

SBO

30:37

+10:54

14.

Emma AA Strømsnes

SBO

34:33

+14:50

15.

Isak Bransfjell

SBO

34:38

+14:55

16.

Erlend Hauan

34:42

+14:59

17.

Embla Stålhandske

SBO

37:00

+17:17

18.

Marte Bueie

SBO

37:41

+17:58

19.

Rebecka Oppigard

SBO

37:43

+18:00

20.

Lisa G Renå

SBO

37:50

+18:07

21.

Inger Gissinger

Malvik OK

38:29

+18:46

22.

Vilde Slettom

39:51

+20:08

23.

Malin Skjevik

SBO

39:55

+20:12

24.

Sofie Palmelind

SBO

39:56

+20:13

25.

Kolfinna Runarsdottir

SBO

41:44

+22:01

Klasse: B3a

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Aavik

Varden IL

46:37

+0:00

1.

Tora Berger

SBO

46:37

+0:00

3.

Vegard Steinbakken

1:08:18

+21:41

4.

Hedda B Mjelstad

Selbu OK

1:09:24

+22:47

5.

Håkon Frøseth

NORD

1:11:33

+24:56

6.

Egill Gislasson

1:14:43

+28:06

7.

Mats Schei

SBO

1:25:49

+39:12

DSQ

Hanna Mauset

Mysen

1:19:18

Klasse: B3b

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Fæste

IL Varden

42:52

+0:00

2.

Jørgen Solberg

SBO

44:43

+1:51

3.

Andreas Bostad

NORD

45:03

+2:11

4.

Hedda Atnedal

Selbu OK

1:04:47

+21:55

5.

Markus Svendgård

SBO

1:04:51

+21:59

6.

Ingeborg S Holm

Malvik OK

1:04:52

+22:00

7.

Jacob Danielsson

SBO

1:59:27

+1:16:35

DSQ

Nikolas Smalås

SBO

1:17:19

Klasse: A4a

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Graffer Bye

MVS

56:08

+0:00

2.

Odin Unsgård

SBO

58:03

+1:55

3.

Per Øyvind Torvik

IL Varden

59:38

+3:30

DSQ

Trym Rønning

SBO

40:59

Klasse: A4b

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkel Moeng Sende

SBO

1:00:02

+0:00

2.

Simen Hægstad

IL Varden

1:15:42

+15:40

3.

Knut Aspenes

Selbu OK

1:19:14

+19:12

4.

Marit Wære

SBO

2:05:21

+1:05:19

5.

Jon Ivar Karlsen

Surnadal IL / NORD

2:11:39

+1:11:37

DSQ

Mats Ellingsen

SBO

1:34:35

Klasse: A4c

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Gravningen

Stokke IL

49:49

+0:00

2.

Jonathan Devik

SBO

50:08

+0:19

3.

Trym Malmo

SBO

50:52

+1:03

4.

Jonas Linset

MVS

1:18:39

+28:50

5.

Mats Tranås

SBO

1:20:55

+31:06

6.

Jøri Vatten

SBO

2:05:44

+1:15:55

Klasse: A4d

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hermann Segtnan

Selbu OK

1:54:40

+0:00

2.

Henrik Sortåsløkken

SBO

1:56:20

+1:40

3.

Jone A Renå

Surnadal IL / NORD

2:06:02

+11:22

DSQ

Sander Eggen Kjelstad

SBO


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 mai 2019, 23:46:41

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67