Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell, løp 5 Drømmemila 21. mai 2019

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

20:18

+0:00

2.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

21:56

+1:38

3.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

28:54

+8:36

4.

Mathea Aarhus Megrund

Ullensaker OL

36:11

+15:53

5.

Bente Aarhus

Nes OL

36:20

+16:02

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

28:42

+0:00

2.

Tor Simonsen

OK Øst

44:57

+16:15

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

36:41

+0:00

2.

Nora Sørberg

Frogner IL

38:14

+1:33

3.

Odd Sletten

Ullensaker OL

38:21

+1:40

4.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

38:33

+1:52

5.

Stine Austad

Ullensaker OL

41:27

+4:46

6.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

42:04

+5:23

7.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

44:48

+8:07

8.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:11:27

+34:46

Klasse: Åpen AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Jacob Ølstad

Fet OL

39:53

+0:00

DSQ

Pål Stenslet

NOTEAM

43:43

88

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Finstad

Nes OL

36:30

+0:00

2.

Maren Julie Finstad

Nes OL

58:43

+22:13

3.

Eva Sofie Juliussen

Nes OL

58:50

+22:20

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

31:48

+0:00

2.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:15:18

+43:30

DSQ

Eline Andersen

Gjerdrum OL

55:08

75

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Live Arntzen

Gjerdrum OL

38:36

102 104 105 76

DSQ

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:13:10

102 104 105

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Tollefsen

Gjerdrum OL

59:52

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

47:04

+0:00

2.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

55:47

+8:43

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

26:58

77 78 79 80 102 104 105 88 92 108 84

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

40:07

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

40:57

+0:50

3.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

54:47

+14:40

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

57:03

+16:56

DSQ

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

17:01

67 75 77 78 79 80 102 104 105 88 92 108 8...

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

29:12

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

26:19

+0:00

2.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

26:33

+0:14

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sveen

Ullensaker OL

1:05:36

+0:00

DSQ

Tom Eidsæthter

Eidsvoll OL

1:40:30

78

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

1:09:29

+0:00

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

43:38

+0:00

DSQ

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

34:39

87

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

44:32

+0:00

2.

Tor Strand

Eidsvoll OL

51:44

+7:12

3.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

1:00:31

+15:59

4.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:06:28

+21:56

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

47:14

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2020, 19:10:22

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47