Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 03 Iladalen 23. mai 2019

Arrangør: NTNU. Ansvarlig og løypelegger: Roar Sundby. Medarrangører: Per Erik Sundby og Trine Barstad.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Gjest

30:50

+0:00

10:16

2.

Rune M. Holt

NTNU

35:37

+4:47

11:52

3.

Grethe Liatun

Gjest

36:19

+5:29

12:06

4.

Jens Øystein Gjersvold

Gjest

38:16

+7:26

12:45

5.

Maj-Lis Rønning

NTNU

44:21

+13:31

14:47

6.

Paul Forseth

Gjest

45:07

+14:17

15:02

7.

Magne Rø

St Olav

46:10

+15:20

15:23

8.

Berit Grande

Uninett

49:31

+18:41

16:30

9.

Egil Weie Berg

Gjest

56:19

+25:29

18:46

10.

Anne Stenseth

St Olav

1:01:38

+30:48

20:32

DSQ

Gunnar Smistad

Gjest

1:11:11

40

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Gjest

40:38

+0:00

9:54

2.

Fredrik Persson

Gjest

40:56

+0:18

9:59

3.

Morten Korsvold

SINTEF

42:06

+1:28

10:16

4.

Jens Kjetil Mehammer

Gjest

43:18

+2:40

10:33

5.

Kurt Amundsen

Gjest

46:44

+6:06

11:23

6.

Klaus Livik

Powel

46:47

+6:09

11:24

7.

Anders Waage

St Olav

50:31

+9:53

12:19

8.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

51:20

+10:42

12:31

9.

Erik Horghagen

Gjest

53:06

+12:28

12:57

10.

Helge Rustad

SINTEF

53:25

+12:47

13:01

11.

Even Hofstad

Gjest

55:40

+15:02

13:34

12.

Olav Kvittem

Uninett

55:54

+15:16

13:38

13.

Hilde Forbord

Gjest

56:50

+16:12

13:51

14.

Anders Lauglo

Gjest

1:00:07

+19:29

14:39

15.

Tore Fornes

Gjest

1:00:46

+20:08

14:49

16.

Jan Kåre Vatne

Gjest

1:01:30

+20:52

15:00

17.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:02:09

+21:31

15:09

18.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

1:02:26

+21:48

15:13

19.

Reidun Ødegaard

NTNU

1:02:33

+21:55

15:15

20.

Geir Paulsen

Gjest

1:02:38

+22:00

15:16

21.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:04:11

+23:33

15:39

22.

Torid Kvaal

Gjest

1:07:44

+27:06

16:31

23.

Catharina Davies

NTNU

1:08:30

+27:52

16:42

24.

Bente Skorge

Gjest

1:12:34

+31:56

17:41

25.

Nina Reitan

Gjest

1:25:44

+45:06

20:54

26.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:32:16

+51:38

22:30

27.

Anders Sveen

Equinor

1:33:42

+53:04

22:51

DSQ

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

57:19

33 48 37 38 39 40

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Aunøien

Gjest

50:45

+0:00

9:03

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

51:13

+0:28

9:08

3.

Truls Ryum

NTNU

52:18

+1:33

9:20

4.

Øyvind Schjelderup

St Olav

56:54

+6:09

10:09

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:01:02

+10:17

10:53

6.

Olve Mogstad

Gjest

1:01:54

+11:09

11:03

7.

Rune Stræte

St Olav

1:02:07

+11:22

11:05

8.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:02:36

+11:51

11:10

9.

Helge Løseth

Equinor

1:03:07

+12:22

11:16

10.

Dag Stenersen

SINTEF

1:04:51

+14:06

11:34

11.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

1:05:19

+14:34

11:39

12.

Terje Berg

Statkraft

1:06:43

+15:58

11:54

13.

Per Didrik Nonstad

Equinor

1:07:16

+16:31

12:00

14.

Magnus Nygaard

Gjest

1:15:38

+24:53

13:30

15.

Roar Forbord

Gjest

1:45:58

+55:13

18:55

16.

Robert Strøm

Gjest

1:56:31

+1:05:46

20:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2019, 20:14:22

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55