Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK - KM mellomdistanse 26. mai 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

7:49

7:49

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

10:02

10:02

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

11:07

11:07

Clara Leroyer

Freidig

16:33

16:33

Irene Storler Snøfugl

Freidig

6:36

6:36

Marit Storler Snøfugl

Freidig

6:04

6:04

Inga Moxness

Byåsen IL

7:22

7:22

Anton Nomeland

Byåsen IL

11:30

11:30

Vara Sandquist

Trollelg OL

13:06

13:06

Siri Fossum Malmring

Freidig

40:56

40:56

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

10:51

10:51

Ola Løseth

Trondheim turnforening

21:10

21:10

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

9:57

9:57

Lina Sandquist

OL Trollelg

6:32

6:32

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

15:38

+0:00

9:28

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

18:51

+3:13

11:25

3.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:22

+4:44

12:20

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

25:04

+9:26

15:11

DSQ

Anna Emilie Lona

Wing OK

DNS

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

23:43

+0:00

10:38

2.

Tora Kittilsen

Freidig

25:39

+1:56

11:30

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

26:16

+2:33

11:46

4.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

27:25

+3:42

12:17

5.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

27:58

+4:15

12:32

6.

Una Kittilsen

Freidig

28:09

+4:26

12:37

7.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

32:10

+8:27

14:25

8.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

40:50

+17:07

18:18

9.

Guro Schjølberg

Tynset IF

44:17

+20:34

19:51

10.

Marita Aske

Freidig

49:26

+25:43

22:10

11.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

1:01:55

+38:12

27:45

DSQ

Nora Halvorsen

Freidig

26:18

143

DSQ

Solveig Louise Nissen

Freidig

31:20

146

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

27:25

+0:00

9:45

2.

Eline Horten Jordet

Vingelen IL

30:36

+3:11

10:53

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

34:12

+6:47

12:10

4.

Andrea sæther Verdenius

Vingelen IL

36:37

+9:12

13:01

5.

Mathea Spets Storhov

Freidig

36:45

+9:20

13:04

6.

Anna Aurora Nolte

Freidig

44:28

+17:03

15:49

DNS

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

DNS

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

55:42

+0:00

15:54

2.

Maren Viken

Byåsen IL

1:20:43

+25:01

23:03

DNS

Stine Aune

Nidarøst OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

40:51

+0:00

9:12

2.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

46:32

+5:41

10:28

3.

Ronja Björklund

NTNUI

47:27

+6:36

10:41

4.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

47:46

+6:55

10:45

5.

Marta Ulvensøen

NTNUI

49:52

+9:01

11:13

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

53:18

+12:27

12:00

7.

Sunniva Morgan

Malvik IL

53:38

+12:47

12:04

8.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:12

+21:21

14:00

9.

Solveig Blindheim

NTNUI

1:03:08

+22:17

14:13

10.

Sunniva Omdal

NTNUI

1:10:23

+29:32

15:51

DSQ

Aurora Fossøy

NTNUI

1:00:02

145

DNS

Idunn Haavengen

NTNUI

DNS

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

58:27

+0:00

14:41

2.

Kristin Jæger

Wing OK

1:00:34

+2:07

15:13

3.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:02:14

+3:47

15:38

DNS

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

DNS

Jenny Persson

Byåsen IL

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

37:29

+0:00

10:42

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

42:02

+4:33

12:00

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

55:09

+17:40

15:45

4.

Anne Mette Grøtli

Kvikne IL

56:09

+18:40

16:02

5.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:04:27

+26:58

18:24

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

37:48

+0:00

10:48

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

41:12

+3:24

11:46

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

49:18

+11:30

14:05

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:05:06

+27:18

18:36

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

46:43

+0:00

16:37

2.

Elisabeth Sæthre

Freidig

1:04:24

+17:41

22:55

DNS

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

39:31

+0:00

14:03

2.

Anne Mette Normann

Tynset IF

1:19:30

+39:59

28:17

DNS

Grete Berge Owren

Freidig

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

32:31

+0:00

14:34

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:08:28

+35:57

30:42

DSQ

Stina Elfving

Byåsen IL

47:17

143

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

Byåsen IL

56:18

+0:00

25:14

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

35:51

+0:00

16:04

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

6:44

6:44

Olav Moxness

Byåsen IL

7:00

7:00

Erlend Grønli

Freidig

6:31

6:31

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

6:03

6:03

Imre Leander Gangaune

Wing OK

8:56

8:56

DNS

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:31

+0:00

10:00

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

26:18

+9:47

15:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:20

+0:00

7:46

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

27:02

+9:42

12:07

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

28:20

+11:00

12:42

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

28:36

+11:16

12:49

5.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

30:35

+13:15

13:42

6.

Alf Petter Lynum

Freidig

30:42

+13:22

13:46

7.

Aslak Moxness

Byåsen IL

40:39

+23:19

18:13

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

35:46

+0:00

10:13

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

37:43

+1:57

10:46

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

41:14

+5:28

11:46

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

41:19

+5:33

11:48

5.

Emil Grønli

Freidig

49:25

+13:39

14:07

6.

Vemund Mølnvik

Freidig

49:33

+13:47

14:09

7.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

53:32

+17:46

15:17

8.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:03:35

+27:49

18:10

DNS

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

DNS

Magne Guttvik

Wing OK

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

33:48

+0:00

15:09

2.

Oskar Storler

Melhus IL

42:33

+8:45

19:04

DSQ

Andreas Aagesen

Melhus IL

42:51

143

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

41:20

+0:00

10:23

2.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:11:49

+30:29

18:02

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Asheim Birkeland

NTNUI

34:45

+0:00

7:49

2.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

43:46

+9:01

9:51

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vister

Frol IL

34:21

+0:00

7:03

2.

Simon Jakobsson

Frol IL

34:34

+0:13

7:05

2.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

34:34

+0:13

7:05

4.

Stian Sundsvik

Frol IL

34:39

+0:18

7:06

5.

Bård Nonstad

OL Trollelg

36:45

+2:24

7:32

6.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

37:40

+3:19

7:44

7.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

38:27

+4:06

7:53

8.

Lars Owren

Freidig

38:32

+4:11

7:54

9.

Quentin Rauturier

NTNUI

38:42

+4:21

7:56

10.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

38:58

+4:37

8:00

11.

Are Wigaard

NTNUI

39:56

+5:35

8:11

12.

Mathias Bjugan

NTNUI

40:40

+6:19

8:21

13.

Jan Schmid

OL Trollelg

41:54

+7:33

8:36

14.

Jonas Ressem

Frol IL

42:22

+8:01

8:41

15.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

44:24

+10:03

9:07

16.

Ola Keiserås

IL Leik

45:45

+11:24

9:23

17.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

46:11

+11:50

9:28

18.

Vegard Ressem

Frol IL

47:21

+13:00

9:43

19.

Tobias Kristensen

NTNUI

47:33

+13:12

9:45

20.

Jørgen Fiskum

Freidig

47:39

+13:18

9:47

21.

Kristoffer Nesland

NTNUI

49:01

+14:40

10:03

22.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

49:34

+15:13

10:10

23.

Jostein Tandberg

NTNUI

52:08

+17:47

10:42

24.

Brage Jørum

NTNUI

53:22

+19:01

10:57

25.

Adrian Opheim

NTNUI

53:44

+19:23

11:02

26.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

54:48

+20:27

11:15

27.

Agnar Renolen

Wing OK

55:48

+21:27

11:27

28.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

58:39

+24:18

12:02

29.

Anders Kallings

NTNUI

1:01:15

+26:54

12:34

DSQ

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

42:23

49 51 52 46 60 61 144

DSQ

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:26:14

61

DNS

Marius Pytten

NTNUI

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

39:35

+0:00

8:54

2.

Andreas Haaland

Wing OK

42:23

+2:48

9:32

3.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

43:39

+4:04

9:49

4.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

52:36

+13:01

11:50

5.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:11:24

+31:49

16:04

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

32:52

+0:00

8:15

2.

Pål Kittilsen

Freidig

33:51

+0:59

8:30

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

37:42

+4:50

9:28

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

39:58

+7:06

10:02

5.

Fredrik Sandquist

OL Trollelg

40:41

+7:49

10:13

6.

Vegard Hansen

Byåsen IL

43:31

+10:39

10:56

7.

Eivind Lona

Wing OK

43:37

+10:45

10:57

8.

Geir Schjølberg

Tynset IF

47:11

+14:19

11:51

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

34:49

+0:00

8:44

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

35:36

+0:47

8:56

3.

Morten Strand

Wing OK

38:41

+3:52

9:43

4.

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

41:28

+6:39

10:25

5.

Rune Stræte

Wing OK

42:59

+8:10

10:47

6.

Arild H Clausen

Freidig

43:21

+8:32

10:53

7.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

46:31

+11:42

11:41

8.

Harald Storrønning

Byåsen IL

47:40

+12:51

11:58

9.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

47:43

+12:54

11:59

10.

Jan Hage

IL Leik

47:50

+13:01

12:01

11.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

47:59

+13:10

12:03

12.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

48:52

+14:03

12:16

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

51:05

+16:16

12:50

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Svergja

Nord-Østerdal OK

34:43

+0:00

9:55

2.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

38:05

+3:22

10:52

3.

Terje Schjølberg

Røros IL

50:20

+15:37

14:22

4.

Geir Paulsen

OL Trollelg

56:24

+21:41

16:06

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Gullikstad

Røros IL

36:34

+0:00

10:26

2.

Geir Owren

Freidig

38:11

+1:37

10:54

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

42:52

+6:18

12:14

4.

Geir Arnesen

Freidig

45:54

+9:20

13:06

5.

Svein Olav Åmot

IL Leik

46:42

+10:08

13:20

6.

Helge Eriksen

Byåsen IL

50:24

+13:50

14:24

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

34:33

+0:00

12:17

2.

Helge Sundberg

Røros IL

40:34

+6:01

14:26

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

45:48

+11:15

16:17

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

47:55

+13:22

17:03

5.

Steinar Aasvang

Wing OK

55:09

+20:36

19:37

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

37:11

+0:00

13:13

2.

Knut Lillealtern

Freidig

40:59

+3:48

14:35

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

48:46

+11:35

17:21

DSQ

Roar Stenseth

Byåsen IL

1:20:53

45

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

34:55

+0:00

15:39

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

35:29

+0:34

15:54

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

OL Trollelg

32:54

+0:00

14:45

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

36:40

+3:46

16:26

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

41:41

+8:47

18:41

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

43:14

+0:00

19:23

Klasse: A-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

28:30

+0:00

8:08

2.

Fredrik Persson

Wing OK

37:05

+8:35

10:35

3.

Maja Berger

Byåsen IL

39:17

+10:47

11:13

4.

Snorre Gangaune

Wing OK

43:34

+15:04

12:26

5.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

45:23

+16:53

12:58

6.

Vibeke Falck Holte

Freidig

47:56

+19:26

13:41

7.

Olle Malmring

Freidig

48:33

+20:03

13:52

8.

Marit Owren

Nydalens SK

52:00

+23:30

14:51

9.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:00:32

+32:02

17:17

10.

Ida Lindkvist

NTNUI

1:02:05

+33:35

17:44

11.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:19:25

+50:55

22:41

12.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

1:33:53

+1:05:23

26:49

Brutt

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

Klasse: B-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

31:52

+0:00

14:17

2.

Silje Marie Nissen

Freidig

40:45

+8:53

18:16

3.

Rudolf Schmid

Trollelg OL

43:28

+11:36

19:29

4.

Vigdis Heimly

Byåsen IL

43:42

+11:50

19:35

5.

Arne Guttvik

Wing OK

1:00:17

+28:25

27:01

6.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

1:03:20

+31:28

28:24

7.

Ingvil Snøfugl

Freidig

1:10:56

+39:04

31:48

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:19:29

+47:37

35:38

9.

Judit Sandquist

Trollelg OL

1:49:39

+1:17:47

49:10

DSQ

Trine Sofie Berg

Byåsen IL

17:14

43 58 143 146 147 65 100

DSQ

Marit Eggen Nyaas

Tynset IF

1:25:41

143

DNS

Bente Horten

Vingelen IL

Klasse: C-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evelin Lauvstad Brenne

Byåsen IL

21:50

+0:00

13:13

2.

Sissel Wollan Benum

Byåsen IL

23:48

+1:58

14:25

3.

Trond Haraldsen

Malvik IL

25:26

+3:36

15:24

4.

Anni Moxness

Byåsen IL

46:44

+24:54

28:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2019, 08:34:01

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

229

Antall startet:

212