Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 6 - Nes OL 29. mai 2019

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

36:15

+0:00

korriger

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

38:50

+2:35

korriger

3.

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

38:58

+2:43

korriger

4.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

39:31

+3:16

korriger

5.

Bjørn Steinbekken

Odal o-lag

40:55

+4:40

korriger

6.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

41:47

+5:32

korriger

7.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

42:20

+6:05

korriger

8.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

42:34

+6:19

korriger

9.

Terje Bråten

Ullensaker OL

42:40

+6:25

korriger

10.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

43:17

+7:02

korriger

11.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

46:29

+10:14

korriger

12.

Tor Strand

Eidsvoll OL

46:38

+10:23

korriger

13.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

46:45

+10:30

korriger

14.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

49:13

+12:58

korriger

15.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

49:43

+13:28

korriger

16.

Anders Horvei

Frogner IL

52:37

+16:22

korriger

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

46:48

+0:00

korriger

2.

Stine Austad

Ullensaker OL

51:37

+4:49

korriger

3.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

1:14:10

+27:22

korriger

DSQ

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:28:59

korriger

72 81 87 85 74 103 106

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker OL

39:39

+0:00

korriger

2.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

40:45

+1:06

korriger

3.

Per Sørberg

Frogner IL

43:18

+3:39

korriger

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

43:29

+3:50

korriger

5.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

44:20

+4:41

korriger

6.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

44:49

+5:10

korriger

7.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

46:14

+6:35

korriger

8.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

48:06

+8:27

korriger

9.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

48:49

+9:10

korriger

10.

Andreas Hansen

Privat

1:20:10

+40:31

korriger

DSQ

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:26:50

korriger

74 103 106

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Eggen

Ullensaker OL

34:50

+0:00

korriger

2.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

44:37

+9:47

korriger

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

45:02

+10:12

korriger

4.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

45:10

+10:20

korriger

78 88

5.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

46:25

+11:35

korriger

6.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

54:20

+19:30

korriger

7.

Nanna Bergan

Frogner IL

55:35

+20:45

korriger

DSQ

Pernille Holter Tronskar

Ullensaker OL

1:02:33

korriger

73 78 81 82 88 92 102 104 76

DSQ

Ingrid Jensine Grefsrud

Ullensaker OL

1:02:33

korriger

73 78 81 82 88 92 102 104 76

DSQ

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

1:07:26

korriger

104

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:32:36

korriger

73 78 81 82 88 92 102 104 108

Bekreftet tid

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

9:31

korriger

64 67 73 78 81 82 88 102 104 108 76

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

36:53

+0:00

korriger

2.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

38:38

+1:45

korriger

3.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

42:48

+5:55

korriger

4.

Jan Sveen

Ullensaker OL

46:58

+10:05

korriger

5.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

54:26

+17:33

korriger

6.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

1:00:45

+23:52

korriger

7.

Kristian Algarheim

Ullensaker OL

1:13:18

+36:25

korriger

DSQ

Ivar Monsrud

Nes OL

47:33

korriger

102

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Ringkilen Johansen

Gjerdrum OL

25:07

+0:00

korriger

2.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

28:32

+3:25

korriger

3.

Bente Aarhus

Nes OL

32:47

+7:40

korriger

4.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

35:13

+10:06

korriger

5.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

36:04

+10:57

korriger

6.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

38:37

+13:30

korriger

Bekreftet tid

Araksan Ali Adi

Nes OL

korriger

64 67 75 92 93 104 108 76

Bekreftet tid

Lærke Nygård Hauge

Nes OL

3:01

korriger

64 67 75 92 93 104 108

Bekreftet tid

Evelinn Winger

Nes OL

3:11

korriger

64 67 75 92 93 104 108

Bekreftet tid

Julia Wojcik

Nes OL

3:38

korriger

64 67 75 92 93 104 108

Bekreftet tid

Kari Hovind

Ullensaker OL

17:38

korriger

64 67 75 92 93 104 108 76

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Linda Engen

Nes OL

korriger

Arrangør

Knut Engen

Nes OL

korriger

Arrangør

Ida Engen

Nes OL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mai 2019, 20:21:42

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65