Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Stafett STOK/NTOK 5. september 2010

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sarah Louise Brynhildson

Wing OK

52:53

+0:00

90 87 91 92 95

2.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

58:44

+5:51

90 87 91 92 95

Klasse: D1112

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

25:21

+0:00

2.

Helga Stenvik

Byåsen IL

28:52

+3:31

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

33:06

+7:45

91 90 97

Klasse: Nåpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Grønli

Freidig, SPK

19:14

Jo Even Kolstad

Freidig, SPK

8:52

Ane Malene Kolstad

Freidig, SPK

13:26

Martin Wold Stavrum

Frol IL

22:58

Dina Marie Hofsli Flått

Byåsen IL

22:17

Ane Hofsli

Byåsen IL

22:10

Nikolai Renolen

Wing OK

24:53

Sverre Hellevik

Freidig, SPK

28:58

Anna Renolen

Wing OK

25:45

Klasse: D13

1.

Freidig, SPK 1

 

1:13:56

 

1

Jorunn Kvakland

19:54

1.

19:54

1.

2

Frida Sæther

21:31

1.

41:25

1.

3

Karen Oline Kolstad

32:31

1.

1:13:56

1.

2.

Steinkjer OK 1

 

1:16:14

 

1

Norunn Dengerud

20:26

5.

20:26

5.

2

Astrid Lægran

22:22

2.

42:48

2.

3

Eirin Svanøe-Hafstad

33:26

2.

1:16:14

2.

3.

Byåsen IL 1

 

1:28:20

 

1

Karoline Wollan Benum

20:22

4.

20:22

4.

2

Marte Hoff Hagen

26:27

4.

46:49

3.

3

Sunniva Storrøning

41:31

5.

1:28:20

3.

4.

Trollelg, OL 1

 

1:29:16

 

1

Rebekka Sæterhaug

24:29

8.

24:29

8.

2

Sigrid M. Pedersli

25:27

3.

49:56

5.

3

Anna Solberg

39:20

3.

1:29:16

4.

5.

Frol IL 1

 

1:33:16

 

1

Line Sundsvik

20:12

3.

20:12

3.

2

Marie Wold Stavrum

27:04

5.

47:16

4.

3

Tora Green Matberg

46:00

6.

1:33:16

5.

6.

Verdal OK 1

 

1:41:34

 

1

Maren Grande

20:34

6.

20:34

6.

2

Bente Green

41:20

8.

1:01:54

8.

3

Ingrid Okkenhaug

39:40

4.

1:41:34

6.

7.

Wing OK 1

 

1:41:48

 

1

Kristine Klock Fleten

22:54

7.

22:54

7.

2

Kjersti Midtbø

30:28

6.

53:22

7.

3

Andrea Vindal

48:26

7.

1:41:48

7.

8.

Frol IL 2

 

1:48:30

 

1

Kajsa Stina Sandstad

20:01

2.

20:01

2.

2

Heidi Smestad

33:20

7.

53:21

6.

3

Elisabeth Sveen

55:09

8.

1:48:30

8.

9.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:23:50

 

1

Sigrid Wanvik Haugen

33:01

9.

33:01

9.

2

Susanne Eide Haug

41:49

9.

1:14:50

9.

3

Astrid Bro Kolstø

1:09:00

9.

2:23:50

9.

DNS

Stjørdals-Blink Orientering 2

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H13

1.

Frol IL 1

 

1:02:33

 

1

Vegard Ressem

16:41

3.

16:41

3.

2

Jonas Ressem

18:23

2.

35:04

1.

3

Paul Sirum

27:29

4.

1:02:33

1.

2.

Leik, IL 1

 

1:02:36

 

1

Ola Keiserås

17:07

6.

17:07

6.

2

Geir Inge Keiserås

19:48

3.

36:55

3.

3

Andreas Sølberg

25:41

1.

1:02:36

2.

3.

Byåsen IL 1

 

1:04:34

 

1

Brage Jørum

16:47

4.

16:47

4.

2

Øyvind Wiggen

18:19

1.

35:06

2.

3

Terje Sørgård

29:28

5.

1:04:34

3.

4.

Trollelg, OL 1

 

1:06:08

 

1

Olav Remmen

19:03

7.

19:03

7.

2

Kristian Øyen

20:51

4.

39:54

6.

3

Ove Bårdsgård

26:14

3.

1:06:08

4.

5.

Freidig, SPK 1

 

1:07:15

 

1

Håkon Selmer

16:39

2.

16:39

2.

2

Nils Ola Kvam

24:45

7.

41:24

7.

3

Brage Sæther

25:51

2.

1:07:15

5.

6.

Frol IL 2

 

1:10:50

 

1

Stian Sundsvik

16:20

1.

16:20

1.

2

Ivar Wibe

21:21

5.

37:41

4.

3

Johan Otto Munkeby

33:09

7.

1:10:50

6.

7.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:12:52

 

1

Sigve Gedreaas Denstad

16:52

5.

16:52

5.

2

Endre Aaen

22:00

6.

38:52

5.

3

Henrik Nielsen Solberg

34:00

8.

1:12:52

7.

8.

Byåsen IL 2

 

1:29:51

 

1

Mikkel Flått

24:14

11.

24:14

11.

2

Vemund Sundal

28:25

8.

52:39

9.

3

Sigurd Stenvik

37:12

9.

1:29:51

8.

9.

Leik, IL 2

 

1:33:09

 

1

Ingebrigt Eid

19:52

9.

19:52

9.

2

Line Sølberg

29:48

9.

49:40

8.

3

Ådne K. Berg

43:29

11.

1:33:09

9.

10.

Nidarøst, OK 1

 

1:38:53

 

1

Hallvard Seim Grøvlen

19:06

8.

19:06

8.

2

Martin Løvås

47:53

12.

1:06:59

12.

3

Tormod H. Stenersen

31:54

6.

1:38:53

10.

11.

Steinkjer OK 1

 

1:40:00

 

1

Marius Landsem Melhus

25:44

13.

25:44

13.

2

Anders Hallem Iversen

35:49

11.

1:01:33

11.

3

Trygve Lægran

38:27

10.

1:40:00

11.

12.

Byåsen IL 3

 

2:09:07

 

1

Ane Svegård Bye

24:31

12.

24:31

12.

2

Åsmund Stenvik

51:58

13.

1:16:29

13.

3

Jørgen N. Løvseth

52:38

12.

2:09:07

12.

DSQ

Wing OK 1

 

1:11:13

 

1

Oskar Torvik

22:19

10.

22:19

10.

2

Johannes Midtbø

30:32

10.

52:51

10.

3

Ottar Østvik

18:22

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H17

1.

Wing OK 1

 

2:04:57

 

1

Chris Forne

42:35

3.

42:35

3.

2

Mathias Bjugan

39:33

1.

1:22:08

1.

3

Øystein Kvaal Østerbø

42:49

2.

2:04:57

1.

2.

NTNUI 2

 

2:09:03

 

1

Espen Fiskum

42:49

6.

42:49

6.

2

Thomas Natvig Årstad

43:42

4.

1:26:31

5.

3

Vegard Ruttenborg

42:32

1.

2:09:03

2.

3.

Frol IL 1

 

2:09:56

 

1

Yngve Skogstad

43:50

12.

43:50

12.

2

Ulf Forseth Indgaard

39:53

2.

1:23:43

2.

3

Johan Asphjell Bjørnaas

46:13

5.

2:09:56

3.

4.

NTNUI 3

 

2:10:51

 

1

Jostein Nørbech

43:20

10.

43:20

10.

2

Øyvind Enger

42:32

3.

1:25:52

3.

3

Knut Sveinung Rekaa

44:59

4.

2:10:51

4.

5.

Tyrving, IL 1

 

2:15:34

 

1

Bjørn Ekeberg

41:45

1.

41:45

1.

2

Morten Saue

44:12

5.

1:25:57

4.

3

Hans Petter Mathisen

49:37

9.

2:15:34

5.

6.

Freidig, SPK 1

 

2:18:33

 

1

Simen Olafsen

44:07

13.

44:07

13.

2

Bjørnar Lynum

45:19

8.

1:29:26

6.

3

Pål Kittilsen

49:07

8.

2:18:33

6.

7.

NTNUI 1

 

2:20:35

 

1

Vegard Brun Saga

47:43

15.

47:43

15.

2

Martin Hoset

45:51

9.

1:33:34

8.

3

Olav Johannes Deelstra

47:01

6.

2:20:35

7.

8.

Trollelg, OL 1

 

2:20:44

 

1

Jørgen Tegdan

49:48

18.

49:48

18.

2

Ståle Hagen

47:31

11.

1:37:19

14.

3

Bård Nonstad

43:25

3.

2:20:44

8.

9.

Frol IL 2

 

2:26:38

 

1

Håvard Vassenden

42:48

5.

42:48

5.

2

Øystein Haug

52:45

16.

1:35:33

11.

3

Carl Petter Lyngen

51:05

10.

2:26:38

9.

10.

Bananen Bar 1

 

2:31:32

 

1

Vegard Bananen Blomseth

44:29

14.

44:29

14.

2

Gjermund Bananen Olsen

51:17

14.

1:35:46

12.

3

Morten Bananen Solstad

55:46

13.

2:31:32

10.

11.

NTNUI 6

 

2:35:18

 

1

Bjarte Ims

48:25

16.

48:25

16.

2

Trond Strandberg

46:58

10.

1:35:23

10.

3

Håvard Berget

59:55

15.

2:35:18

11.

12.

NTNUI 5

 

2:39:10

 

1

Hans Aleksander Østhagen

53:35

26.

53:35

26.

2

Wolfgang Kampel

52:07

15.

1:45:42

17.

3

Øystein Jaren Samuelsen

53:28

11.

2:39:10

12.

13.

NTNUI 9

 

2:39:25

 

1

Halvor Eid Nielsen

54:02

27.

54:02

27.

2

Simen Anthon Bjøringsøy

56:37

19.

1:50:39

22.

3

Morten T. Brunes

48:46

7.

2:39:25

13.

14.

Freidig, SPK 2

 

2:39:54

 

1

Martin R Rønning

52:40

24.

52:40

24.

2

Sindre Sæther

44:27

6.

1:37:07

13.

3

Arild H Clausen

1:02:47

16.

2:39:54

14.

15.

Steinkjer OK 1

 

2:40:16

 

1

Øystein Ringstad Kristiansen

49:11

17.

49:11

17.

2

Atle Dengerud

45:07

7.

1:34:18

9.

3

Arve Lægran

1:05:58

18.

2:40:16

15.

16.

NTNUI

 

2:50:11

 

1

Sondre S. Gullord Parnasset

43:33

11.

43:33

11.

2

Emil Storebakken Parnasset

1:02:22

20.

1:45:55

19.

3

Haakon Utby Parnasset

1:04:16

17.

2:50:11

16.

17.

Wing OK 2

 

2:54:47

 

1

Tore Bjørseth Berdal

43:04

9.

43:04

9.

2

Alastair Brunton

1:04:55

22.

1:47:59

21.

3

Frank Aasgård

1:06:48

19.

2:54:47

17.

18.

NTNUI 7

 

2:57:09

 

1

Halvor Saunes

50:19

19.

50:19

19.

2

Petter Reinemo

50:11

13.

1:40:30

16.

3

Åsmund Hasaas

1:16:39

20.

2:57:09

18.

19.

OK Fjell 1

 

3:03:57

 

1

Øyvind Aunøyen

42:56

8.

42:56

8.

2

Eivind Langset

1:22:13

25.

2:05:09

25.

3

Robert Nyhus

58:48

14.

3:03:57

20.

20.

Byåsen IL 1

 

3:08:17

 

1

Per Wirehn

51:06

21.

51:06

21.

2

Snorre Hansen

54:43

17.

1:45:49

18.

3

Øystein Wiggen

1:22:28

21.

3:08:17

21.

21.

Wing OK 3

 

3:23:23

 

1

Tomas Udrzal

42:40

4.

42:40

4.

2

Marius Døllner

1:03:48

21.

1:46:28

20.

3

Erlend Skrøvseth

1:36:55

23.

3:23:23

22.

22.

NTNUI 8

 

2:59:18

 

1

Sjur Messelen Nafstad

52:27

23.

52:27

23.

2

Erik Lien Johnsen

1:12:19

24.

2:04:46

24.

3

Lars-Christian Jr.unger

54:32

12.

2:59:18

19.

Omstart

23.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:40:17

 

1

Jon Arne Glomsrud

52:06

22.

52:06

22.

2

Henry Eide Haug

1:22:41

26.

2:14:47

26.

3

Magnus Bro Kolstø

1:25:30

22.

3:40:17

23.

Omstart

DSQ

Frol IL 3

 

3:13:41

 

1

Jørgen Fiskum

42:50

7.

42:50

7.

2

Mattis Myhre

49:23

12.

1:32:13

7.

3

Fredrik Skjerve

1:41:28

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Trollelg, OL 2

 

52:47

 

1

Roar Skulbørstad

52:47

25.

52:47

25.

2

Eli Marita Forseth

.

0:00

.

DNS

3

Johan Halvarsson

.

0:00

.

DNS

Brutt

NTNUI 9

 

1:30:51

 

1

Rok Mocnik

1:30:51

28.

1:30:51

28.

2

Calum Coombs

.

0:00

.

DNS

3

NN

.

0:00

.

DNS

Brutt

Frol IL 4

 

1:37:38

 

1

Matthew Speake

42:19

2.

42:19

2.

2

Fridtjof Sandstad

55:19

18.

1:37:38

15.

3

Fredrik Skjerve

.

0:00

.

DNS

Brutt

Stjørdals-Blink Orientering 2

 

1:55:50

 

1

Håvard Hågård

50:41

20.

50:41

20.

2

Andreas Bro Kolstø

1:05:09

23.

1:55:50

23.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D17

1.

NTNUI 1

 

1:52:44

 

1

Anne Johanne Lind

39:01

3.

39:01

3.

2

Siri Ulvestad

34:52

1.

1:13:53

2.

3

Mari Fasting

38:51

1.

1:52:44

1.

2.

Freidig, SPK 1

 

1:57:32

 

1

Hanne Sandstad

34:33

1.

34:33

1.

2

Torunn Spets Storhov

38:47

2.

1:13:20

1.

3

Heidi Arnesen

44:12

2.

1:57:32

2.

3.

NTNUI 2

 

2:10:33

 

1

Hanne Nøvik

39:06

4.

39:06

4.

2

Sofie Aarnes

44:04

4.

1:23:10

3.

3

Hanna H. Nordbrøden

47:23

3.

2:10:33

3.

4.

Frol IL 1

 

2:22:07

 

1

Gøril Rønning Sund

38:57

2.

38:57

2.

2

Sara Profors

52:20

10.

1:31:17

5.

3

Isa Mari Sandstad

50:50

5.

2:22:07

4.

5.

Freidig, SPK 2

 

2:27:28

 

1

Mari Angell-Petersen

48:07

7.

48:07

7.

2

Mona Sæther

45:33

6.

1:33:40

6.

3

Solveig Angell-Petersen

53:48

7.

2:27:28

5.

6.

NTNUI 4

 

2:32:45

 

1

Lisbeth Voll

50:10

8.

50:10

8.

2

Hanne Vefsnmo

54:42

11.

1:44:52

9.

3

"Guro ""the Boss""" Torpe

47:53

4.

2:32:45

6.

7.

NTNUI 3

 

2:33:22

 

1

Karianne Ruud

44:20

6.

44:20

6.

2

Jenny Persson

50:49

8.

1:35:09

7.

3

Natalie Egli

58:13

9.

2:33:22

7.

8.

Wing OK 1

 

2:36:40

 

1

Helen Palmer

41:45

5.

41:45

5.

2

Pavla Udrzalova

43:11

3.

1:24:56

4.

3

Emily Wall

1:11:44

13.

2:36:40

8.

9.

Byåsen IL 1

 

2:50:42

 

1

Marit Skoglund

55:10

12.

55:10

12.

2

Ina Storrøning

51:33

9.

1:46:43

11.

3

Kristin Høydalsvik

1:03:59

10.

2:50:42

9.

10.

Byåsen IL 2

 

2:57:25

 

1

Kari Solem Aune

52:30

10.

52:30

10.

2

Frøydis Sjøvold

49:47

7.

1:42:17

8.

3

Karoline Wollan

1:15:08

15.

2:57:25

12.

11.

NTNUI 6

 

2:57:52

 

1

Marianne Dæhli

1:01:51

16.

1:01:51

16.

2

Ane Brevig

44:18

5.

1:46:09

10.

3

Astrid Flugsrud

1:11:43

12.

2:57:52

13.

12.

NTNUI 5

 

2:57:58

 

1

Silje Borge Hovi

58:01

13.

58:01

13.

2

Henriette Ruud

55:46

12.

1:53:47

12.

3

Elin Krogstad

1:04:11

11.

2:57:58

14.

13.

Frol IL 3

 

3:13:48

 

1

Rannveig Jørgensen

1:01:33

15.

1:01:33

15.

2

Randi Johanne Skjerve

59:51

14.

2:01:24

15.

3

Åsta Wibe

1:12:24

14.

3:13:48

15.

14.

Frol IL 2

 

2:52:11

 

1

Kine Sofie Sandstad

53:52

11.

53:52

11.

2

Inga Sirum

1:06:09

15.

2:00:01

14.

3

Solveig Vassenden

52:10

6.

2:52:11

10.

Omstart

15.

Nidarøst, OK 1

 

2:56:55

 

1

Marianne Løvås

1:00:49

14.

1:00:49

14.

2

Magnhild Seim Grøvlen

58:55

13.

1:59:44

13.

3

Line Hovdenak Stenersen

57:11

8.

2:56:55

11.

Omstart

DSQ

Skøynar, OK 1

 

3:07:47

 

1

Kirsten Marie Lynum

49:40

.

0:00

.

DSQ

2

Jorunn Hynne

53:37

.

0:00

.

3

Kristine Hammer

1:24:30

.

0:00

.

DSQ

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:43:56

 

1

Birgit Økern Jensen

51:14

9.

51:14

9.

2

Monica Hægstad

1:50:02

.

0:00

.

DSQ

3

Mette Wanvik

1:02:40

.

0:00

.

Omstart

DNS

Steinkjer OK 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H135

1.

Freidig, SPK 1

 

2:10:40

 

1

Håvard Lorange

47:01

1.

47:01

1.

2

Sturla Sæther

43:56

1.

1:30:57

1.

3

Jens Even Storhov

39:43

1.

2:10:40

1.

2.

Trollelg, OL 1

 

2:31:37

 

1

Geir Paulsen

50:51

4.

50:51

4.

2

Kjell Baardsgaard

49:12

3.

1:40:03

5.

3

Frode Haugskott

51:34

2.

2:31:37

2.

3.

Wing OK 1

 

2:37:08

 

1

Jostein Alvestad

47:10

2.

47:10

2.

2

Bernt Brynhildsen

52:32

6.

1:39:42

3.

3

Dag Erik Helland

57:26

5.

2:37:08

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:00:11

 

1

Bård Solberg

52:51

6.

52:51

6.

2

Jakob Haugen

47:03

2.

1:39:54

4.

3

Kjell Kolstø

1:20:17

7.

3:00:11

6.

5.

Frol IL 1

 

2:39:48

 

1

Robert Ressem

52:27

5.

52:27

5.

2

Jo Severin Matberg

51:34

5.

1:44:01

6.

3

Arild Vassenden

55:47

3.

2:39:48

4.

Omstart

6.

Frol IL 2

 

2:58:31

 

1

Olav Martin Indgaard

56:18

7.

56:18

7.

2

Torbjørn Sirum

1:02:46

7.

1:59:04

7.

3

Ole Petter Stavrum

59:27

6.

2:58:31

5.

Omstart

7.

Freidig, SPK 2

 

3:38:49

 

1

Arild Heggeset

1:03:15

8.

1:03:15

8.

2

Per Erik Kvam

1:38:12

9.

2:41:27

9.

3

Magne Lysberg

57:22

4.

3:38:49

7.

Omstart

Brutt

Verdal OK 1

 

1:37:38

 

1

Per Grande

47:17

3.

47:17

3.

2

Arne Okkenhaug

50:21

4.

1:37:38

2.

3

Arne Okkenhaug

.

0:00

.

Brutt

Brutt

Wing OK 2

 

2:09:20

 

1

Stein Ove Østvik

1:06:14

9.

1:06:14

9.

2

Jens Mehammer

1:03:06

8.

2:09:20

8.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D135

1.

Frol IL 1

 

2:20:29

 

1

Magnhild Forseth

43:07

1.

43:07

1.

2

Bente Sundsvik

45:02

1.

1:28:09

1.

3

Randi Haugskott

52:20

1.

2:20:29

1.

2.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:22:05

 

1

Margit Eide

46:59

2.

46:59

2.

2

Ellen Nielsen

1:07:21

2.

1:54:20

2.

3

Ellen Bro Kolstø

1:27:45

2.

3:22:05

2.

Omstart

DNS

Steinkjer OK 1

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H175

1.

Freidig, SPK 1

 

1:48:39

 

1

Tore Angell-Petersen

35:20

2.

35:20

2.

2

Knut Lillealteren

37:44

1.

1:13:04

1.

3

Bernt Rognes

35:35

1.

1:48:39

1.

2.

Freidig, SPK 1

 

1:57:16

 

1

Stig Magnar Løvås

26:56

1.

26:56

1.

2

Nils Olav Vennevik

46:26

3.

1:13:22

2.

3

Magnus Landstad

43:54

3.

1:57:16

2.

3.

Wing OK 1

 

2:17:52

 

1

Lars Skrøvseth

43:13

4.

43:13

4.

2

Ole Lutro

43:51

2.

1:27:04

3.

3

Robert Strøm

50:48

5.

2:17:52

3.

4.

Byåsen IL 1

 

2:20:05

 

1

Eirik Vefsnmo

46:09

5.

46:09

5.

2

Egil Repvvik

50:00

4.

1:36:09

4.

3

Svein Hove

43:56

4.

2:20:05

4.

5.

Verdal OK 1

 

2:22:02

 

1

Oddbjørn Brattaker

46:17

6.

46:17

6.

2

Kristian Midthjell

53:19

5.

1:39:36

5.

3

Sverre Kristoffersen

42:26

2.

2:22:02

5.

6.

Trollelg, OL 1

 

2:32:25

 

1

Anders Lauglo

39:21

3.

39:21

3.

2

Harald Lauglo

1:00:35

6.

1:39:56

6.

3

Henry Sundsetvik

52:29

6.

2:32:25

6.

Klasse: DH1112

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

19:53

92

Klasse: Direkte 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Falk

Tyrving, IL NORGE

1:13:16

+0:00

DSQ

Agnar Renolen

Wing OK

16:06

61 70 72 69 63 78 79 80 83 93 94

Klasse: Direkte 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

37:37

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

46:09

+8:32

3.

Heidi Falk

Tyrving, IL NORGE

51:12

+13:35

4.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

53:03

+15:26

5.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

53:44

+16:07

6.

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

1:29:44

+52:07

DSQ

Maiken Ø. Hårgård

Stjørdals-Blink Orientering

35:34

64 65 69

DSQ

Åse Græe

Wing OK Trondheim

1:27:35

65

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittelsen

Freidig, SPK

17:14

+0:00

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

18:50

+1:36

3.

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

+0:0-14

DSQ

Lars Sandstad

Freidig, SPK

34:49

103

Klasse: H1112

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

32:42

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

44:41

+11:59


Sist oppdatert:

5 september 2010, 21:14:08

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

292

Antall startet:

276