Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse 1. juni 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Lie Bolstad

OK Skøynar

36:53

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

21:11

+0:00

2.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

27:38

+6:27

3.

Eirik Lie Bolstad

OK Skøynar

34:07

+12:56

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karita Møller

Steinkjer OK

1:17:33

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

20:56

+0:00

Klasse: Utvikling C 10-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

William Mitchell Iversen

Verdal OK

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Heidi Stendahl

Frol IL

55:40

50 51 52 53 54 55

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

32:18

+0:00

2.

Håkon Hallan

OK Skøynar

34:27

+2:09

3.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

36:53

+4:35

4.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

42:01

+9:43

5.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

42:18

+10:00

6.

Ludvik Laksholm Grindberg

Verdal OK

1:03:38

+31:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

38:45

+0:00

2.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

40:53

+2:08

3.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

56:49

+18:04

Klasse: Utvikling B 12-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

56:28

+0:00

2.

Trond Taraldsen

Malvik IL

1:11:40

+15:12

Klasse: D 75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Aina Romsdal Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

Klasse: H 75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jørgen Mjøsund

Spillum IL

57:43

+0:00

DNS

Lars Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

Klasse: D 55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

56:25

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Markhus

Verdal OK

53:19

+0:00

Klasse: H 55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fritjof Sandstad

Frol IL

59:48

+0:00

Klasse: H 65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Eriksen

Grong IL

49:22

+0:00

2.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

50:45

+1:23

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

59:01

+9:39

Klasse: D 45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Ann Landsem Melhus

Steinkjer OK

43:57

+0:00

2.

Randi Jensen

Frol IL

54:36

+10:39

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

56:43

+12:46

4.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

58:40

+14:43

5.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:51

+19:54

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

42:44

+0:00

2.

Mari Grevskott

Frol IL

43:39

+0:55

3.

Arne Grevskott

Frol IL

46:26

+3:42

4.

Samuel Hedlund

Långhundra

1:18:53

+36:09

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

42:43

+0:00

2.

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

52:36

+9:53

3.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

1:05:32

+22:49

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

1:09:15

+26:32

5.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:21:39

+38:56

DSQ

Aksel Lie Bolstad

OK Skøynar

1:46:40

67 72 45 60 76 69

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

2:10:18

+0:00

Klasse: H 45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Anders Melhus

Steinkjer OK

53:29

+0:00

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

55:34

+2:05

3.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

55:50

+2:21

4.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

1:01:06

+7:37

5.

Rune Stræte

Wing OK

1:05:54

+12:25

6.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

1:13:21

+19:52

7.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:24:51

+31:22

DSQ

Einar Lund

Verdal OK

41:36

65 67 72 45 69

DNS

Inge Hafstad

Verdal OK

DNS

Jo Severin Matberg

Frol IL

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sundsvik

Frol IL

1:14:42

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Møller

Steinkjer OK

1:11:36

+0:00

2.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:25:39

+14:03

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:30:36

+19:00

Klasse: H 35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hermann Leithe

Frol IL

1:08:33

+0:00

2.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:15:24

+6:51

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

1:09:46

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:11:58

+2:12

3.

Simon Jakobsson

Frol IL

1:16:08

+6:22

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:18:15

+8:29

5.

Martin Vister

Frol IL

1:22:20

+12:34

6.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:23:03

+13:17

7.

Gisle Holberg

OK Skøynar

1:31:32

+21:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2019, 12:21:20

Arrangør:

OK Skøynar

Antall deltagere:

68

Antall startet:

62