Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 1. juni 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Moxness

Byåsen IL

24:55

+0:00

2.

Vilde Haaland

Wing OK

38:13

+13:18

3.

Endre Krogh

Freidig

58:26

+33:31

4.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

1:05:00

+40:05

5.

Marie Lien Haugum

Klæbu IL

1:23:41

+58:46

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

27:23

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

28:25

+1:02

3.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

43:42

+16:19

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Haaland

Wing OK

47:46

+0:00

2.

Frida Holmquvist

Byåsen IL

48:22

+0:36

3.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

1:14:47

+27:01

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

37:25

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

1:34:23

+0:00

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:03:47

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

53:10

+0:00

2.

Anne Eiken

NTNUI

58:02

+4:52

3.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

59:22

+6:12

4.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

1:08:24

+15:14

5.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

1:08:37

+15:27

6.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:10:36

+17:26

7.

Emma Arnesen

Byåsen IL

1:13:05

+19:55

8.

Ronja Björklund

NTNUI

1:14:22

+21:12

9.

Tonje Vassend

NTNUI

1:16:07

+22:57

10.

Kari Lien Johnsen

Multiconsult ASA

1:17:41

+24:31

11.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:20:43

+27:33

12.

Sunniva Omdal

NTNUI

1:28:14

+35:04

13.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:31:38

+38:28

14.

Kristin Jæger

Wing OK

1:42:21

+49:11

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

1:01:39

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

54:48

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

56:00

+1:12

3.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:02:35

+7:47

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:24:44

95 126 70 97

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Moxness

Byåsen IL

22:50

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

30:51

+0:00

2.

Sven Nevin

Freidig

51:12

+20:21

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Sundal

Byåsen IL

26:31

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

33:17

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

38:44

+5:27

3.

Aslak Moxness

Byåsen IL

39:47

+6:30

4.

Jørgen Aune

Byåsen IL

40:22

+7:05

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

41:34

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

46:49

+5:15

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

50:48

+9:14

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:11:52

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

57:33

+0:00

2.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

1:02:22

+4:49

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:10:13

+12:40

4.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

1:12:14

+14:41

5.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

1:12:18

+14:45

6.

Are Wigaard

NTNUI

1:12:54

+15:21

7.

Martin Borge Heir

NTNUI

1:13:09

+15:36

8.

Ola Keiserås

IL Leik

1:14:09

+16:36

9.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

1:15:00

+17:27

10.

Audun Heimdal

NTNUI

1:26:28

+28:55

11.

Jørgen Fiskum

Freidig

1:29:29

+31:56

12.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

1:33:27

+35:54

13.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

1:34:19

+36:46

14.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:43:32

+45:59

DSQ

Sigurd Helle Opedal

Korlevoll IL

1:52:01

132 117 123 101 102 103 87 112 120

DNS

Lars Owren

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lorange

Freidig

53:56

+0:00

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

58:24

+4:28

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:01:42

+7:46

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:02:49

+8:53

5.

Geir Arnesen

Freidig

1:03:37

+9:41

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:03:50

+9:54

7.

Morten Korsvold

Wing OK

1:07:47

+13:51

8.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:08:39

+14:43

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:15:30

+21:34

10.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:18:29

+24:33

11.

John Lerli

Melhus IL

1:24:54

+30:58

12.

Jan Hage

IL Leik

1:25:18

+31:22

13.

Geir Willumsen

Freidig

1:53:35

+59:39

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

59:53

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

1:00:50

+0:57

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

46:41

+0:00

2.

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

47:19

+0:38

3.

Anders Waage

Freidig

1:00:14

+13:33

4.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:04:32

+17:51

5.

Robert Strøm

Wing OK

1:07:07

+20:26

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:08:36

+21:55

7.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:11:17

+24:36

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

OL Trollelg

1:02:59

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:05:57

+2:58

Brutt

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:16:01

96 125 100

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Moxness

Byåsen IL

32:42

+0:00

2.

Eli Stenvik

Byåsen IL

59:32

+26:50

3.

Frøy Hagelid

Freidig

2:10:14

+1:37:32

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

27:59

+0:00

2.

Rune M Holt

Freidig

43:44

+15:45

3.

Ingvil Snøfugl

Freidig

46:42

+18:43

4.

Stine Marie Gabrielsen

Flyfemkamp

54:26

+26:27

5.

Ingerid Reinertsen

Freidig

56:08

+28:09

6.

Jostein Grepstad

NTNUI

57:44

+29:45

7.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

58:43

+30:44

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Frol IL

26:34

+0:00

2.

Vegard Hansen

Byåsen IL

39:37

+13:03

3.

Jenny Persson

Byåsen IL

41:20

+14:46

4.

Magnus Nygård

Klubbløs

41:44

+15:10

5.

Gunnar Østerbø

Freidig

49:02

+22:28

6.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

50:00

+23:26

7.

Mathias Leroyer

Freidig

51:55

+25:21

8.

Arild Heggeset

Freidig

54:44

+28:10

9.

Magne Guttvik

Wing OK

57:25

+30:51

10.

Mai Iren Almås

IL Leik

59:09

+32:35

11.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

59:38

+33:04

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:06:25

+39:51

13.

Arne Guttvik

Wing OK

1:07:47

+41:13

14.

May Lisbeth Rønning

Freidig

1:13:27

+46:53

DNS

Erling Bye

Byåsen IL

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nesland

NTNUI

55:28

+0:00

2.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

1:05:04

+9:36

3.

Arild Clausen

Freidig

1:06:24

+10:56

4.

Anthony Leroyer

Freidig

1:36:43

+41:15

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:07:03

+0:00

2.

Anne Nevin

Freidig

1:32:53

+25:50

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

Wing OK

1:04:07

+0:00

2.

Fredrik Sandquist

OL Trollelg

1:11:36

+7:29

3.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:18:24

+14:17

4.

Agnar Renolen

Wing OK

1:24:31

+20:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2019, 14:34:08

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

121

Antall startet:

119