Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 7 - UOL 5. juni 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Privat

54:09

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal

49:57

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

52:00

+2:03

3.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

53:31

+3:34

4.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

54:07

+4:10

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

55:45

+5:48

6.

Terje Bråten

Ullensaker OL

58:55

+8:58

7.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:00:11

+10:14

8.

Knut Engen

Nes OL

1:02:22

+12:25

9.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:02:53

+12:56

10.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

1:03:08

+13:11

11.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:13:01

+23:04

12.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

1:20:46

+30:49

DSQ

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

40:19

45 46 47 121 48 49 123 113 50 114 127

DSQ

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:03:36

47 121 48 49 123 113

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Breen

Ullensaker OL

45:50

+0:00

2.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

56:24

+10:34

Bekreftet tid

Ida Engen

Nes OL

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

41:28

+0:00

2.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

46:09

+4:41

3.

Odd Sletten

Ullensaker OL

56:07

+14:39

4.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

1:09:59

+28:31

5.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

1:10:06

+28:38

6.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

1:11:23

+29:55

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

37 38 41 47 121 120 49 105 115 113 50 114 12...

DSQ

Frank Finstad

Ullensaker OL

1:17:50

120 49 105 115 113 50 114

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

40:06

+0:00

2.

Inger Finstad

Ullensaker OL

45:27

+5:21

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

46:28

+6:22

4.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

47:47

+7:41

5.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

51:28

+11:22

6.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

54:12

+14:06

7.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

55:53

+15:47

8.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

1:08:29

+28:23

9.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

1:08:39

+28:33

DSQ

Emilie Hansen Lundberg

Ullensaker OL

1:09:13

121

DSQ

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

1:18:25

114

Bekreftet tid

Pernille Holter Tronskar

Ullensaker OL

Bekreftet tid

Ingrid Grefsrud

Ullensaker OL

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

29:34

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

32:17

+2:43

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

32:47

+3:13

4.

Jan Sveen

Ullensaker OL

39:12

+9:38

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

52:20

+22:46

6.

Per Sørberg

Frogner IL

52:25

+22:51

7.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

54:24

+24:50

8.

Jacob Weider

Ullensaker OL

1:18:00

+48:26

9.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

1:18:58

+49:24

DSQ

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

40:04

121 105 115 113 50 114

DSQ

Christoffer Amundsen

Ullensaker OL

59:55

121

DSQ

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

59:57

121

DSQ

Chrisander Hansen Lundberg

Ullensaker OL

1:09:18

121

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

32:06

+0:00

2.

Solveig Evers

Ullensaker OL

44:43

+12:37

3.

Bente Aarhus

Nes OL

50:06

+18:00

4.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

50:54

+18:48

5.

Jenny Hjelle Askli

Ullensaker OL

1:00:07

+28:01

6.

Elin Hjelle

Ullensaker OL

1:00:21

+28:15

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Øgaard

Ullensaker OL

30:11

+0:00

2.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

32:12

+2:01

3.

Kristian Algarheim

Ullensaker OL

54:07

+23:56

4.

Geir Arne Hjelle

Ullensaker OL

1:00:04

+29:53

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Tommy Skårbø

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 juni 2019, 19:34:29

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63