Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 04 Siim 6. juni 2019

Arrangør: TrønderEnergi. Ansvarlig og løypelegger: Frode Vassenden. Medarrangører: Rune Krogh og Per Olav Johansen.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Gjest

36:53

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Gjest

39:39

+2:46

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

44:54

+8:01

4.

Vigdis Heimly

NTNU

45:58

+9:05

5.

Atle Mørk

NTNU

48:31

+11:38

6.

Maj-Lis Rønning

NTNU

48:41

+11:48

7.

Magne Rø

St Olav

53:24

+16:31

7.

Berit Grande

Uninett

53:24

+16:31

9.

Egil Weie Berg

Gjest

1:00:27

+23:34

DSQ

Jon Eirik Hennisen

NTNU

1:06:10

31 50 51 37

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Gjest

37:49

+0:00

2.

Harald Oftedal

Equinor

52:08

+14:19

3.

Jens Kjetil Mehammer

Gjest

53:15

+15:26

4.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

57:16

+19:27

5.

Helge Eriksen

Gjest

1:02:58

+25:09

6.

Svein Hove

Gjest

1:04:18

+26:29

7.

Tore Fornes

Gjest

1:05:03

+27:14

8.

Olav Kvittem

Uninett

1:06:01

+28:12

9.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:06:15

+28:26

10.

Beth Carlsen

Gjest

1:06:30

+28:41

11.

Tore Heggem

Gjest

1:06:45

+28:56

12.

Håvard Rekstad

NTNU

1:07:36

+29:47

13.

Otto Wittner

Uninett

1:08:15

+30:26

14.

Reidun Ødegaard

NTNU

1:08:18

+30:29

15.

Tore Brurok

Gjest

1:09:34

+31:45

16.

Arild Heggeset

SINTEF

1:09:37

+31:48

17.

Klaus Livik

Powel

1:12:33

+34:44

18.

Leif Engen

Gjest

1:12:45

+34:56

19.

Roar Sundby

NTNU

1:14:50

+37:01

20.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:17:47

+39:58

21.

Hilde Nestvold

Gjest

1:33:14

+55:25

22.

Per Erik Sundby

Gjest

1:33:50

+56:01

23.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:36:18

+58:29

DSQ

Anders Waage

St Olav

1:10:07

35

DSQ

Magnus Walstad

Gjest

1:11:31

45 70 34 47 35 36 37

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

39:46

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

50:49

+11:03

3.

Roar Skulbørstad

Gjest

56:06

+16:20

4.

Jostein Mårdalen

NTNU

56:44

+16:58

5.

Øyvind Schjelderup

St Olav

59:32

+19:46

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:53

+21:07

7.

Håvard Lorange

SIemens

1:02:14

+22:28

8.

Jonas Waefler

Powel

1:04:32

+24:46

9.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:04:41

+24:55

10.

Truls Ryum

NTNU

1:05:51

+26:05

11.

Dag Stenersen

SINTEF

1:05:57

+26:11

12.

Jostein Alvestad

Equinor

1:06:12

+26:26

13.

Eivind Olsen

Gjest

1:07:02

+27:16

14.

Lasse Natvig

NTNU

1:11:35

+31:49

15.

Geir Hanssen

Gjest

1:12:00

+32:14

16.

Helge Løseth

Equinor

1:12:50

+33:04

17.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

1:13:23

+33:37

18.

Olve Mogstad

Gjest

1:15:00

+35:14

19.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:18:54

+39:08

20.

Morten Husom

Powel

1:36:51

+57:05

DSQ

Robert Strøm

Gjest

2:50:57

48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2019, 20:17:07

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56