Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 12. juni 2019

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

25:00

14:42

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

17:37

10:21

korriger

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

21:41

12:45

korriger

Dagny Saltveit

Ås IL

25:13

14:50

korriger

Ingrid Vollset

Ås-NMBU Orientering

47:26

27:54

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

18:13

+0:00

8:40

korriger

2.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:17

+2:04

9:39

korriger

3.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

28:55

+10:42

13:46

korriger

4.

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

31:37

+13:24

15:03

korriger

DNS

Malin Gjetanger

Måren OK

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

22:19

+0:00

9:17

korriger

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

23:19

+1:00

9:42

korriger

3.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

23:22

+1:03

9:44

korriger

DNS

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

korriger

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Refsnes

Kolbotn og Skimt OL

24:42

+0:00

11:45

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

30:58

+0:00

7:56

korriger

2.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

34:41

+3:43

8:53

korriger

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

42:25

+11:27

10:52

korriger

4.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

44:14

+13:16

11:20

korriger

DSQ

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

51:59

korriger

71 72 74

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

28:40

+0:00

9:33

korriger

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

33:22

+4:42

11:07

korriger

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

36:01

+7:21

12:00

korriger

DSQ

Vida Kvilhaugsvik

Privat

46:21

korriger

50

DNS

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

30:54

+0:00

10:18

korriger

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

32:05

+1:11

10:41

korriger

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

33:43

+2:49

11:14

korriger

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

41:22

+10:28

13:47

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

49:52

+0:00

20:46

korriger

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

35:44

21:01

korriger

Heine Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

27:19

16:04

korriger

Robin Håland

Kolbotn og Skimt OL

27:34

16:12

korriger

Sander Solberg

Kolbotn og Skimt OL

27:51

16:22

korriger

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

21:57

12:54

korriger

DNS

Adrian Stuvøy

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Benjamin Buhler

Måren OK

18:04

+0:00

8:36

korriger

2.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

19:24

+1:20

9:14

korriger

3.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

19:36

+1:32

9:20

korriger

4.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

20:08

+2:04

9:35

korriger

5.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

26:50

+8:46

12:46

korriger

6.

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

29:10

+11:06

13:53

korriger

249

DNS

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

22:08

+0:00

9:13

korriger

2.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

25:02

+2:54

10:25

korriger

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

41:48

+0:00

19:54

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

39:51

+0:00

10:13

korriger

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

51:05

+11:14

13:05

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

41:44

+0:00

7:35

korriger

2.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

42:42

+0:58

7:45

korriger

3.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

45:52

+4:08

8:20

korriger

4.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

48:56

+7:12

8:53

korriger

5.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

49:48

+8:04

9:03

korriger

DSQ

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:06:51

korriger

64

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

35:20

+0:00

9:03

korriger

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

39:37

+4:17

10:09

korriger

3.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

55:00

+19:40

14:06

korriger

DNS

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

37:41

+0:00

9:39

korriger

2.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:34

+0:53

9:53

korriger

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

40:07

+2:26

10:17

korriger

4.

Lars Petter Glomsrud

Indre Østfold OK

42:34

+4:53

10:54

korriger

5.

Lars Petter Endresen

Måren OK

43:34

+5:53

11:10

korriger

6.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

43:51

+6:10

11:14

korriger

7.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

46:17

+8:36

11:52

korriger

8.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

56:39

+18:58

14:31

korriger

9.

Stein Ankarstrand

Måren OK

59:21

+21:40

15:13

korriger

10.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:02:39

+24:58

16:03

korriger

DNS

Trond Holter

Måren OK

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

30:15

+0:00

10:05

korriger

2.

Morten Karlsen

Måren OK

31:35

+1:20

10:31

korriger

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:49

+2:34

10:56

korriger

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

37:56

+7:41

12:38

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

27:18

+0:00

9:06

korriger

2.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

36:23

+9:05

12:07

korriger

3.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

36:47

+9:29

12:15

korriger

4.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

37:35

+10:17

12:31

korriger

5.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

47:25

+20:07

15:48

korriger

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

1:05:13

+0:00

19:10

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

20:46

+0:00

8:39

korriger

2.

Beate Undeberget

Oppsal Orientering

23:52

+3:06

9:56

korriger

3.

Anders Bruvik

Måren OK

26:15

+5:29

10:56

korriger

4.

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

26:44

+5:58

11:08

korriger

5.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

29:44

+8:58

12:23

korriger

6.

Laila Stenrud

Privat

34:56

+14:10

14:33

korriger

7.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

35:41

+14:55

14:52

korriger

8.

Kristian Stenrud

Privat

38:19

+17:33

15:57

korriger

9.

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

43:43

+22:57

18:12

korriger

10.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

47:26

+26:40

19:45

korriger

DSQ

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

23:53

korriger

52

DNS

Espen Delp

Måren OK

korriger

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

23:31

+0:00

11:11

korriger

2.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

25:02

+1:31

11:55

korriger

3.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

30:04

+6:33

14:19

korriger

4.

Carla Blecher

Privat

35:20

+11:49

16:49

korriger

5.

Tobias Blecher

Privat

35:28

+11:57

16:53

korriger

6.

Reidar Stenrud

Privat

44:35

+21:04

21:13

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2019, 19:48:49

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

97

Antall startet:

89