Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 8 GOL 12. juni 2019

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

51:47

+0:00

korriger

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

52:57

+1:10

korriger

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

53:43

+1:56

korriger

4.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

54:10

+2:23

korriger

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

58:21

+6:34

korriger

6.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:00:49

+9:02

korriger

43

7.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

1:03:09

+11:22

korriger

8.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

1:07:51

+16:04

korriger

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

37:41

korriger

165 168 170 43 85 87 148 145

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

43:54

+0:00

korriger

2.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

53:45

+9:51

korriger

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

54:16

+10:22

korriger

4.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

56:28

+12:34

korriger

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:01:28

+17:34

korriger

6.

Per Sørberg

Frogner IL

1:04:17

+20:23

korriger

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

58:00

+0:00

korriger

2.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

1:00:53

+2:53

korriger

3.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

1:01:08

+3:08

korriger

4.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:12:10

+14:10

korriger

5.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

1:28:02

+30:02

korriger

6.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

1:33:29

+35:29

korriger

7.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

1:34:12

+36:12

korriger

DSQ

Nora Sørberg

Frogner IL

40:00

korriger

87 148 145

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

57:11

+0:00

korriger

2.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:10:02

+12:51

korriger

3.

Oscar Wetting Iversen

Gjerdrum OL

1:36:22

+39:11

korriger

DSQ

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

55:56

korriger

164 84 85 87 148 145

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Ringkilen Johansen

Gjerdrum OL

17:10

+0:00

korriger

2.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

29:23

+12:13

korriger

3.

Guro Nørve

Gjerdrum OL

37:34

+20:24

korriger

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

37:43

+0:00

korriger

2.

William Wetting Iversen

Gjerdrum OL

49:19

+11:36

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2019, 21:10:10

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

32

Antall startet:

32