Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 05 Solemsåsen 13. juni 2019

Arrangør: Politiet. Ansvarlig og løypelegger: Reidar Selmer. Medarrangører:

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Imre Gangaunet

Gjest

31:59

+0:00

19:59

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Byutvikling

35:20

+0:00

15:21

2.

Tor Gjermstad

Gjest

39:27

+4:07

17:09

3.

Rune M. Holt

NTNU

41:06

+5:46

17:52

4.

Odd Martin Berge

Equinor

42:16

+6:56

18:22

5.

Magne Rø

St Olav

45:43

+10:23

19:52

6.

Egil Repvik

Gjest

46:05

+10:45

20:02

7.

Inger Røhjell

St Olav

47:04

+11:44

20:27

8.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

47:40

+12:20

20:43

9.

Arnfinn Langeland

NTNU

51:30

+16:10

22:23

10.

Vigdis Heimly

NTNU

52:44

+17:24

22:55

11.

Anne Furuholt

Gjest

52:57

+17:37

23:01

12.

Atle Mørk

NTNU

1:09:19

+33:59

30:08

13.

Amund Stenseth

Gjest

1:09:53

+34:33

30:23

14.

Anne Stenseth

St Olav

1:27:07

+51:47

37:52

DSQ

Egil Weie Berg

Gjest

37:29

31 37 39 175

DSQ

Edmund Olsen

NTNU

1:13:32

31 39

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Gjest

41:23

+0:00

9:51

2.

Audun Skjæret

Gjest

50:12

+8:49

11:57

3.

Fredrik Persson

Gjest

50:22

+8:59

11:59

4.

Frode Stensrud

Gjest

57:44

+16:21

13:44

5.

Inga Ringdalen

SINTEF

57:54

+16:31

13:47

6.

Helge Rustad

SINTEF

58:44

+17:21

13:59

7.

Beth Carlsen

Gjest

1:00:31

+19:08

14:24

8.

Edgar Furuholt

Gjest

1:02:13

+20:50

14:48

9.

Otto Wittner

Uninett

1:04:46

+23:23

15:25

10.

Olav Kvittem

Uninett

1:05:23

+24:00

15:34

11.

Anders Lauglo

Gjest

1:06:58

+25:35

15:56

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:37

+26:14

16:05

13.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

1:10:04

+28:41

16:40

14.

Ivar Kjøsnes

Equinor

1:10:39

+29:16

16:49

15.

Mari Voldsund

SINTEF

1:12:15

+30:52

17:12

16.

Tore Fornes

Gjest

1:12:22

+30:59

17:13

17.

Nils Olav Vennevik

Gjest

1:12:32

+31:09

17:16

18.

Tore Heggem

Gjest

1:13:04

+31:41

17:23

175

19.

Klaus Livik

Powel

1:13:34

+32:11

17:30

20.

Leif Røhjell

Siemens

1:14:00

+32:37

17:37

21.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:14:25

+33:02

17:43

22.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:14:36

+33:13

17:45

23.

Even Hofstad

Gjest

1:14:39

+33:16

17:46

24.

Svein Hove

Gjest

1:20:40

+39:17

19:12

25.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:22:33

+41:10

19:39

26.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:25:18

+43:55

20:18

27.

Monika Haga

NTNU

1:36:47

+55:24

23:02

28.

Paul Forseth

Gjest

1:38:00

+56:37

23:20

29.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:38:17

+56:54

23:24

30.

Nina Reitan

Gjest

1:46:39

+1:05:16

25:23

31.

Roar Stenseth

St Olav

1:49:01

+1:07:38

25:57

32.

Robert Strøm

Gjest

1:54:56

+1:13:33

27:21

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

1:05:23

38 42

Brutt

Morten Kolstø

NTNU

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

54:57

+0:00

9:18

2.

Øivind Aunøien

Gjest

59:41

+4:44

10:06

3.

Fredrik Johannesen

Gjest

1:00:15

+5:18

10:12

4.

Bernt Rognes

Gjest

1:03:02

+8:05

10:41

5.

Truls Ryum

NTNU

1:04:30

+9:33

10:55

6.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:11:21

+16:24

12:05

7.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

1:14:22

+19:25

12:36

8.

Eivind Olsen

Gjest

1:16:53

+21:56

13:01

9.

Per Didrik Nonstad

Equinor

1:18:51

+23:54

13:21

10.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:20:47

+25:50

13:41

11.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:21:55

+26:58

13:53

12.

Øystein Nytrø

NTNU

1:26:16

+31:19

14:37

13.

Trygve Reitan

Equinor

1:40:59

+46:02

17:06

DSQ

Håvard Lorange

SIemens

53:25

38 39 175

DSQ

Terje Berg

Statkraft

1:11:10

34 40 35 36 37 38 39

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

2:31:05

34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2019, 20:41:32

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67