Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell 14. juli 2019

Klasse: Herrer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Fredrikstad SK

41:50

+0:00

6:38

2.

Isak Bergset

Frol IL

43:30

+1:40

6:54

3.

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

44:47

+2:57

7:06

4.

Ola Keiserås

IL Leik

50:11

+8:21

7:57

5.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

51:29

+9:39

8:10

6.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

51:43

+9:53

8:12

7.

Jonas Unsgård

IL Leik

53:39

+11:49

8:30

8.

Daniel Carløy Skjønsfjell

Nordreisa IL

54:36

+12:46

8:40

9.

Andreas Haaland

Wing OK

55:33

+13:43

8:49

10.

Vegard Line

Nydalens SK

1:00:29

+18:39

9:36

11.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:01:29

+19:39

9:45

12.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:04:59

+23:09

10:18

13.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:05:26

+23:36

10:23

14.

Helge Kolstad

Klubbløs

1:06:02

+24:12

10:28

15.

Fredrik Persson

Wing OK

1:06:41

+24:51

10:35

16.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:11:28

+29:38

11:20

17.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:11:47

+29:57

11:23

18.

Rune Stræte

Wing OK

1:12:14

+30:24

11:27

19.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

1:12:44

+30:54

11:32

20.

Petter Ericson

Åmåls OK

1:13:26

+31:36

11:39

21.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:14:13

+32:23

11:46

22.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:15:33

+33:43

11:59

23.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:17:01

+35:11

12:13

24.

Hans Ivar Hattestad

Vingerom IL

1:18:07

+36:17

12:23

131

25.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:19:46

+37:56

12:39

26.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:20:38

+38:48

12:47

27.

Øyvind Eliseussen-Skalle

Harstad OL

1:21:30

+39:40

12:56

28.

Svein Unsgård

IL Leik

1:25:49

+43:59

13:37

29.

Erik Engløkk

Haugesund IL Orientering

1:28:59

+47:09

14:07

30.

Jostein Haug

OL Vallset/Stange

1:37:39

+55:49

15:30

31.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:44:34

+1:02:44

16:35

32.

Lasse Skalle

Harstad OL

1:48:20

+1:06:30

17:11

33.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:56:07

+1:14:17

18:25

34.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

2:00:39

+1:18:49

19:09

35.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

2:00:46

+1:18:56

19:10

36.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

2:25:06

+1:43:16

23:01

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:02:48

138

DSQ

Jørgen Skalle

Harstad OL

1:32:03

113 114 115 116 131 132 133 134 131 135 136 137

DSQ

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:49:59

113 114 132 133 134 131 135

Brutt

Magne Brænden

Lillomarka OL

DNS

Skjalg Stordal

Byåsen IL

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

DNS

Sondre Ottesen

Fredrikstad SK

Klasse: Damer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

52:56

+0:00

8:24

2.

Lea-Rebekka Tonjer

Nydalens SK

1:15:04

+22:08

11:54

3.

Inga Waage Mikalsen

Nordreisa IL

1:15:08

+22:12

11:55

4.

Randi Jensen

Frol IL

1:16:40

+23:44

12:10

5.

Tone Almås

IL Leik

1:22:03

+29:07

13:01

6.

Randi Lillealtern

Freidig

1:25:32

+32:36

13:34

7.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:30:48

+37:52

14:24

8.

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:37:16

+44:20

15:26

9.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:38:53

+45:57

15:41

10.

Eva Tesarova

Wing OK

1:42:51

+49:55

16:19

11.

Ane Malene Kolstad

Freidig

2:16:12

+1:23:16

21:37

Klasse: Herrer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

42:44

+0:00

9:17

2.

Fritz Aebi

OLG Herzogenbuchsee

44:24

+1:40

9:39

3.

Sondre Skytteren

Odal OL - Orientering

45:58

+3:14

9:59

4.

Elias Bergset

IL Veten

46:33

+3:49

10:07

5.

Einar Lund

Verdal OK

47:01

+4:17

10:13

6.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

47:48

+5:04

10:23

7.

Harald Oftedal

Freidig

48:39

+5:55

10:34

8.

Anders Bergset

IL Veten

48:54

+6:10

10:37

9.

Geir Henrik Hirsch

IF Trauma

49:28

+6:44

10:45

10.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

54:40

+11:56

11:53

11.

Henrik Åserud Sørensen

Odal OL - Orientering

55:23

+12:39

12:02

12.

Trond Sletner

Freidig

56:22

+13:38

12:15

13.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

57:19

+14:35

12:27

14.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

58:46

+16:02

12:46

15.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:03:15

+20:31

13:45

16.

Mart Broeren

Argus

1:03:48

+21:04

13:52

17.

Sverre Hellevik

Freidig

1:04:21

+21:37

13:59

18.

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:06:43

+23:59

14:30

19.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:07:17

+24:33

14:37

20.

Christer Ericson

Åmåls OK

1:09:22

+26:38

15:04

21.

Egil Petter Stræte

Stjørdals-Blink Orientering

1:12:20

+29:36

15:43

22.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:18:02

+35:18

16:57

23.

Anders Waage

Freidig

1:19:08

+36:24

17:12

23.

Martin Skytteren

Odal OL - Orientering

1:19:08

+36:24

17:12

25.

Niklas Stolpe

Eidskog OL

1:20:32

+37:48

17:30

DNS

Ådne Stordal

Byåsen IL

DNS

Egil Karlsen

Askøy OL

Klasse: Damer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Hovi

Ås-NMBU Orientering

46:36

+0:00

10:07

2.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

48:35

+1:59

10:33

3.

Hanne Sletner

Klubbløs

58:55

+12:19

12:48

140

4.

Camilla Hengebøl

Frol IL

59:17

+12:41

12:53

5.

Tone Hirsch

IF Trauma

1:00:36

+14:00

13:10

6.

Magnhild Forseth

Frol IL

1:04:44

+18:08

14:04

7.

Gunnhild Oftedal

Freidig

1:07:02

+20:26

14:34

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:10:38

+24:02

15:21

9.

Maria Ericson

Åmåls OK

1:12:18

+25:42

15:43

10.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:17:16

+30:40

16:47

11.

Marit Axelsson

Västvärmlands OK

1:17:50

+31:14

16:55

12.

Line Sletner

Lillomarka OL

1:19:08

+32:32

17:12

DNS

Britt Karlsen

Askøy OL

Klasse: Herrer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

30:34

+0:00

11:45

2.

Erik Haugen

Ringsaker OK

33:02

+2:28

12:42

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

33:44

+3:10

12:58

4.

Bjørn Ivar Ryen

Vingelen IL

36:37

+6:03

14:05

5.

Hallvard Hellevik

Freidig

40:39

+10:05

15:38

6.

Egil Sletner

Tormod Skilag

48:12

+17:38

18:32

7.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

1:01:28

+30:54

23:38

DSQ

Lars Buttingsrud

Vingelen IL

49:56

109

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

Klasse: Damer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

34:39

+0:00

13:19

2.

Torid Kvaal

Freidig

36:16

+1:37

13:56

3.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

38:38

+3:59

14:51

4.

Ida Gjermundsdotter Urset

IL BUL-Tromsø

40:51

+6:12

15:42

4.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

40:51

+6:12

15:42

6.

Mia Hirsch

IF Trauma

46:28

+11:49

17:52

7.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

56:28

+21:49

21:43

8.

Anne-Grete Olsen

Freidig

1:00:18

+25:39

23:11

9.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

1:02:43

+28:04

24:07

10.

Anne-Lise Sletner

Tormod Skilag

1:18:07

+43:28

30:02

DSQ

Grete Urset

Vingelen IL

48:26

110

DSQ

Hanne Kongsvik

Wing OK

1:03:19

138

Brutt

Mia Urset

IL BUL-Tromsø

8:56

61 137 107 142 138 139 130 60

DNS

Solveig Vingelen

Vingelen IL

DNS

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

Klasse: Herrer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Dal

Grue IL

28:54

16:03

Sigve Fuglem

Emblem IL

18:42

10:23

Embrik Nordset

Nittedal IL

1:03:35

35:19

Klasse: Damer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Haaland

Wing OK

27:47

15:26

Vilde Haaland

Wing OK

27:50

15:27

Vilja Fuglem

Emblem IL

15:48

8:46

Athena Sherlock

Moxina OK

24:20

13:31

Bettine Olsen

Nordreisa IL

27:50

15:27

Tomine Nordset

Nittedal IL

0:00

120 121 122 123 124 125 126 127

Tina Sletner

Freidig

27:56

15:31

Klasse: Herrer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lorentz Skjønsfjell

Nordreisa IL

17:18

+0:00

8:14

2.

Tor Idar Lillekroken

Folldal IF

19:05

+1:47

9:05

3.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

28:01

+10:43

13:20

4.

Heine Fuglem

Emblem IL

28:54

+11:36

13:45

5.

Lavrans Hirsch

Tyrving IL

29:57

+12:39

14:15

6.

Lauritz Palmstrøm-Stolpe

Eidskog OL

30:33

+13:15

14:32

7.

Emil Skytteren

Odal OL - Orientering

32:58

+15:40

15:41

8.

Johan Skjåk

Lillehammer OK

40:24

+23:06

19:14

8.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

40:24

+23:06

19:14

10.

Oskar Storler

Melhus IL

41:35

+24:17

19:48

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

Klasse: Damer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Fuglem

Emblem IL

24:49

+0:00

11:49

2.

Guro Brænden

Lillomarka OL

26:20

+1:31

12:32

3.

Elida Fuglem

Emblem IL

27:07

+2:18

12:54

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

27:29

+2:40

13:05

5.

Ruth Malin Dal

Grue IL

33:52

+9:03

16:07

6.

Monika Aebi

OLG Herzogenbuchsee

37:04

+12:15

17:39

7.

Torun Larsen Hirsch

Tyrving IL

39:14

+14:25

18:40

8.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

51:58

+27:09

24:44

DNS

Julie Stordal

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2019, 16:38:01

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

149

Antall startet:

137