Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell 14. juli 2019

Klasse: Herrer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Fredrikstad SK

41:50

+0:00

6:38

korriger

2.

Isak Bergset

Frol IL

43:30

+1:40

6:54

korriger

3.

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

44:47

+2:57

7:06

korriger

4.

Ola Keiserås

IL Leik

50:11

+8:21

7:57

korriger

5.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

51:29

+9:39

8:10

korriger

6.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

51:43

+9:53

8:12

korriger

7.

Jonas Unsgård

IL Leik

53:39

+11:49

8:30

korriger

8.

Daniel Carløy Skjønsfjell

Nordreisa IL

54:36

+12:46

8:40

korriger

9.

Andreas Haaland

Wing OK

55:33

+13:43

8:49

korriger

10.

Vegard Line

Nydalens SK

1:00:29

+18:39

9:36

korriger

11.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:01:29

+19:39

9:45

korriger

12.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

1:04:59

+23:09

10:18

korriger

13.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:05:26

+23:36

10:23

korriger

14.

Helge Kolstad

Klubbløs

1:06:02

+24:12

10:28

korriger

15.

Fredrik Persson

Wing OK

1:06:41

+24:51

10:35

korriger

16.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:11:28

+29:38

11:20

korriger

17.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:11:47

+29:57

11:23

korriger

18.

Rune Stræte

Wing OK

1:12:14

+30:24

11:27

korriger

19.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

1:12:44

+30:54

11:32

korriger

20.

Petter Ericson

Åmåls OK

1:13:26

+31:36

11:39

korriger

21.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:14:13

+32:23

11:46

korriger

22.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:15:33

+33:43

11:59

korriger

23.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:17:01

+35:11

12:13

korriger

24.

Hans Ivar Hattestad

Vingerom IL

1:18:07

+36:17

12:23

korriger

131

25.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:19:46

+37:56

12:39

korriger

26.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:20:38

+38:48

12:47

korriger

27.

Øyvind Eliseussen-Skalle

Harstad OL

1:21:30

+39:40

12:56

korriger

28.

Svein Unsgård

IL Leik

1:25:49

+43:59

13:37

korriger

29.

Erik Engløkk

Haugesund IL Orientering

1:28:59

+47:09

14:07

korriger

30.

Jostein Haug

OL Vallset/Stange

1:37:39

+55:49

15:30

korriger

31.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:44:34

+1:02:44

16:35

korriger

32.

Lasse Skalle

Harstad OL

1:48:20

+1:06:30

17:11

korriger

33.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:56:07

+1:14:17

18:25

korriger

34.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

2:00:39

+1:18:49

19:09

korriger

35.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

2:00:46

+1:18:56

19:10

korriger

36.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

2:25:06

+1:43:16

23:01

korriger

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:02:48

korriger

138

DSQ

Jørgen Skalle

Harstad OL

1:32:03

korriger

113 114 115 116 131 132 133 134 131 135 136 137

DSQ

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:49:59

korriger

113 114 132 133 134 131 135

Brutt

Magne Brænden

Lillomarka OL

korriger

DNS

Skjalg Stordal

Byåsen IL

korriger

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

korriger

DNS

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

korriger

DNS

Sondre Ottesen

Fredrikstad SK

korriger

Klasse: Damer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

52:56

+0:00

8:24

korriger

2.

Lea-Rebekka Tonjer

Nydalens SK

1:15:04

+22:08

11:54

korriger

3.

Inga Waage Mikalsen

Nordreisa IL

1:15:08

+22:12

11:55

korriger

4.

Randi Jensen

Frol IL

1:16:40

+23:44

12:10

korriger

5.

Tone Almås

IL Leik

1:22:03

+29:07

13:01

korriger

6.

Randi Lillealtern

Freidig

1:25:32

+32:36

13:34

korriger

7.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:30:48

+37:52

14:24

korriger

8.

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:37:16

+44:20

15:26

korriger

9.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:38:53

+45:57

15:41

korriger

10.

Eva Tesarova

Wing OK

1:42:51

+49:55

16:19

korriger

11.

Ane Malene Kolstad

Freidig

2:16:12

+1:23:16

21:37

korriger

Klasse: Herrer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

42:44

+0:00

9:17

korriger

2.

Fritz Aebi

OLG Herzogenbuchsee

44:24

+1:40

9:39

korriger

3.

Sondre Skytteren

Odal OL - Orientering

45:58

+3:14

9:59

korriger

4.

Elias Bergset

IL Veten

46:33

+3:49

10:07

korriger

5.

Einar Lund

Verdal OK

47:01

+4:17

10:13

korriger

6.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

47:48

+5:04

10:23

korriger

7.

Harald Oftedal

Freidig

48:39

+5:55

10:34

korriger

8.

Anders Bergset

IL Veten

48:54

+6:10

10:37

korriger

9.

Geir Henrik Hirsch

IF Trauma

49:28

+6:44

10:45

korriger

10.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

54:40

+11:56

11:53

korriger

11.

Henrik Åserud Sørensen

Odal OL - Orientering

55:23

+12:39

12:02

korriger

12.

Trond Sletner

Freidig

56:22

+13:38

12:15

korriger

13.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

57:19

+14:35

12:27

korriger

14.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

58:46

+16:02

12:46

korriger

15.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:03:15

+20:31

13:45

korriger

16.

Mart Broeren

Argus

1:03:48

+21:04

13:52

korriger

17.

Sverre Hellevik

Freidig

1:04:21

+21:37

13:59

korriger

18.

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:06:43

+23:59

14:30

korriger

19.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:07:17

+24:33

14:37

korriger

20.

Christer Ericson

Åmåls OK

1:09:22

+26:38

15:04

korriger

21.

Egil Petter Stræte

Stjørdals-Blink Orientering

1:12:20

+29:36

15:43

korriger

22.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:18:02

+35:18

16:57

korriger

23.

Anders Waage

Freidig

1:19:08

+36:24

17:12

korriger

23.

Martin Skytteren

Odal OL - Orientering

1:19:08

+36:24

17:12

korriger

25.

Niklas Stolpe

Eidskog OL

1:20:32

+37:48

17:30

korriger

DNS

Ådne Stordal

Byåsen IL

korriger

DNS

Egil Karlsen

Askøy OL

korriger

Klasse: Damer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Hovi

Ås-NMBU Orientering

46:36

+0:00

10:07

korriger

2.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

48:35

+1:59

10:33

korriger

3.

Hanne Sletner

Klubbløs

58:55

+12:19

12:48

korriger

140

4.

Camilla Hengebøl

Frol IL

59:17

+12:41

12:53

korriger

5.

Tone Hirsch

IF Trauma

1:00:36

+14:00

13:10

korriger

6.

Magnhild Forseth

Frol IL

1:04:44

+18:08

14:04

korriger

7.

Gunnhild Oftedal

Freidig

1:07:02

+20:26

14:34

korriger

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:10:38

+24:02

15:21

korriger

9.

Maria Ericson

Åmåls OK

1:12:18

+25:42

15:43

korriger

10.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:17:16

+30:40

16:47

korriger

11.

Marit Axelsson

Västvärmlands OK

1:17:50

+31:14

16:55

korriger

12.

Line Sletner

Lillomarka OL

1:19:08

+32:32

17:12

korriger

DNS

Britt Karlsen

Askøy OL

korriger

Klasse: Herrer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

30:34

+0:00

11:45

korriger

2.

Erik Haugen

Ringsaker OK

33:02

+2:28

12:42

korriger

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

33:44

+3:10

12:58

korriger

4.

Bjørn Ivar Ryen

Vingelen IL

36:37

+6:03

14:05

korriger

5.

Hallvard Hellevik

Freidig

40:39

+10:05

15:38

korriger

6.

Egil Sletner

Tormod Skilag

48:12

+17:38

18:32

korriger

7.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

1:01:28

+30:54

23:38

korriger

DSQ

Lars Buttingsrud

Vingelen IL

49:56

korriger

109

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

korriger

Klasse: Damer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

34:39

+0:00

13:19

korriger

2.

Torid Kvaal

Freidig

36:16

+1:37

13:56

korriger

3.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

38:38

+3:59

14:51

korriger

4.

Ida Gjermundsdotter Urset

IL BUL-Tromsø

40:51

+6:12

15:42

korriger

4.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

40:51

+6:12

15:42

korriger

6.

Mia Hirsch

IF Trauma

46:28

+11:49

17:52

korriger

7.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

56:28

+21:49

21:43

korriger

8.

Anne-Grete Olsen

Freidig

1:00:18

+25:39

23:11

korriger

9.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

1:02:43

+28:04

24:07

korriger

10.

Anne-Lise Sletner

Tormod Skilag

1:18:07

+43:28

30:02

korriger

DSQ

Grete Urset

Vingelen IL

48:26

korriger

110

DSQ

Hanne Kongsvik

Wing OK

1:03:19

korriger

138

Brutt

Mia Urset

IL BUL-Tromsø

8:56

korriger

61 137 107 142 138 139 130 60

DNS

Solveig Vingelen

Vingelen IL

korriger

DNS

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

korriger

Klasse: Herrer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Dal

Grue IL

28:54

16:03

korriger

Sigve Fuglem

Emblem IL

18:42

10:23

korriger

Embrik Nordset

Nittedal IL

1:03:35

35:19

korriger

Klasse: Damer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Haaland

Wing OK

27:47

15:26

korriger

Vilde Haaland

Wing OK

27:50

15:27

korriger

Vilja Fuglem

Emblem IL

15:48

8:46

korriger

Athena Sherlock

Moxina OK

24:20

13:31

korriger

Bettine Olsen

Nordreisa IL

27:50

15:27

korriger

Tomine Nordset

Nittedal IL

0:00

korriger

120 121 122 123 124 125 126 127

Tina Sletner

Freidig

27:56

15:31

korriger

Klasse: Herrer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lorentz Skjønsfjell

Nordreisa IL

17:18

+0:00

8:14

korriger

2.

Tor Idar Lillekroken

Folldal IF

19:05

+1:47

9:05

korriger

3.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

28:01

+10:43

13:20

korriger

4.

Heine Fuglem

Emblem IL

28:54

+11:36

13:45

korriger

5.

Lavrans Hirsch

Tyrving IL

29:57

+12:39

14:15

korriger

6.

Lauritz Palmstrøm-Stolpe

Eidskog OL

30:33

+13:15

14:32

korriger

7.

Emil Skytteren

Odal OL - Orientering

32:58

+15:40

15:41

korriger

8.

Johan Skjåk

Lillehammer OK

40:24

+23:06

19:14

korriger

8.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

40:24

+23:06

19:14

korriger

10.

Oskar Storler

Melhus IL

41:35

+24:17

19:48

korriger

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

korriger

Klasse: Damer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Fuglem

Emblem IL

24:49

+0:00

11:49

korriger

2.

Guro Brænden

Lillomarka OL

26:20

+1:31

12:32

korriger

3.

Elida Fuglem

Emblem IL

27:07

+2:18

12:54

korriger

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

27:29

+2:40

13:05

korriger

5.

Ruth Malin Dal

Grue IL

33:52

+9:03

16:07

korriger

6.

Monika Aebi

OLG Herzogenbuchsee

37:04

+12:15

17:39

korriger

7.

Torun Larsen Hirsch

Tyrving IL

39:14

+14:25

18:40

korriger

8.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

51:58

+27:09

24:44

korriger

DNS

Julie Stordal

Byåsen IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2019, 16:38:01

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

149

Antall startet:

137