Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Tyrving Klubbmesterskap 19. juni 2019

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marius Juell Larsen

Tyrving, IL

24:19

163 141

Klasse: D 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Myklatun

Tyrving, IL

17:19

+0:00

2.

Tilde Gustavsen Kallåk

Tyrving, IL

19:38

+2:19

3.

Ingrid Himle-Hopland

IL Tyrving

22:52

+5:33

4.

Mathilde F Olden

Tyrving, IL

31:41

+14:22

DSQ

Henrikk Bertnes

IL Tyrving

22:39

163

Klasse: H 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Molund

IL Tyrving

15:04

+0:00

2.

Jacob Finstad Land

Tyrving, IL

15:08

+0:04

3.

Iver Stavland

IL Tyrving

15:57

+0:53

3.

Magnus Molund

IL Tyrving

15:57

+0:53

5.

Håkon Juell Larsen

Tyrving, IL

19:44

+4:40

6.

Andreas Teigen

IL Tyrving

20:13

+5:09

7.

Erlend Myhre

IL Tyrving

20:48

+5:44

8.

Amund Sandnes Risvoll

Tyrving, IL

25:12

+10:08

9.

Magnus Lundamo

IL Tyrving

27:19

+12:15

10.

Herman Finstad Land

Tyrving, IL

29:25

+14:21

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Tøien

Tyrving, IL

18:58

+0:00

2.

Sindre Holmboe

IL Tyrving

19:00

+0:02

3.

Aksel Sagberg

IL Tyrving

23:07

+4:09

4.

Anton Sagberg

IL Tyrving

25:21

+6:23

5.

Gustav Ekeberg

IL Tyrving

33:17

+14:19

6.

Erle Gustavsen Kallåk

IL Tyrving

+0:0-58

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

16:28

+0:00

2.

Olle Boström

IL Tyrving

17:21

+0:53

3.

Styrk H Kamsvåg

IL Tyrving

18:59

+2:31

4.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

19:07

+2:39

5.

Karl Fremstad

IL Tyrving

19:21

+2:53

6.

Gustav Fiskum

NTNUI

19:37

+3:09

Innsendt korrigert klubb

7.

Christian Holmboe

IL Tyrving

21:10

+4:42

8.

Morten Saue

IL Tyrving

27:37

+11:09

9.

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

27:39

+11:11

10.

Andreas Juell Larsen

Tyrving, IL

29:00

+12:32

11.

Kjetil Molund

IL Tyrving

29:43

+13:15

12.

Håvard F Olden

IL Tyrving

32:00

+15:32

147

13.

Lars Lundamo

IL Tyrving

33:09

+16:41

14.

Svein Hopland

IL Tyrving

37:29

+21:01

15.

Thomas Bjanes

IL Tyrving

43:46

+27:18

DSQ

Håkon Jarvis Westergård

IL Tyrving

17:06

61

Brutt

Gunnar Fiskum

IL Tyrving

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunvor Høydal

Fossum

18:46

+0:00

Innsendt korrigert klubb

2.

Kristine Fjeldbo

IL Tyrving

20:33

+1:47

3.

Linn Hokholt

IL Tyrving

21:09

+2:23

4.

Ida Tiltnes

IL Tyrving

21:14

+2:28

5.

Mari Jevne Arnesen

IL Tyrving

21:44

+2:58

6.

Julie Meinicke

IL Tyrving

22:34

+3:48

7.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

23:14

+4:28

8.

Anniken Helland Hansen

IL Tyrving

24:33

+5:47

9.

Stella Holmboe

Tyrving, IL

25:33

+6:47

10.

Birte Teigen

IL Tyrving

26:05

+7:19

11.

Karoline Andersen

IL Tyrving

26:14

+7:28

12.

Marion Aebi

IL Tyrving

28:16

+9:30

13.

Eline Drage

IL Tyrving

28:21

+9:35

14.

Solveig Berg

Tyrving, IL

28:28

+9:42

15.

Siri Grandal

IL Tyrving

29:43

+10:57

16.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

30:43

+11:57

249

17.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

31:21

+12:35

18.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

31:38

+12:52

19.

Silje Slungaard

IL Tyrving

32:22

+13:36

20.

Stine Njåstein

IL Tyrving

32:34

+13:48

21.

Elisabeth Myhre

IL Tyrving

42:01

+23:15

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

IL Tyrving

22:11

+0:00

2.

Lars Erik Fiskum

IL Tyrving

23:28

+1:17

3.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

24:04

+1:53

4.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

24:54

+2:43

5.

Klaus Horne

Tyrving, IL

25:14

+3:03

6.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

25:24

+3:13

7.

Are Kristiansen

Tyrving, IL

27:14

+5:03

8.

Svein Jacobsen

IL Tyrving

27:20

+5:09

9.

Ketil Risvoll

IL Tyrving

28:15

+6:04

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

18:23

+0:00

2.

Nora Skauen

Tyrving, IL

18:29

+0:06

3.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

20:31

+2:08

147

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

21:14

+2:51

5.

Solveig Sikkeland

Tyrving, IL

22:12

+3:49

138

6.

Else Grandal

Tyrving, IL

22:32

+4:09

7.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

22:48

+4:25

8.

Inger Tiltnes

IL Tyrving

25:41

+7:18

9.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

28:53

+10:30

10.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

41:05

+22:42

147

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kajsa Larsson

IL Tyrving

18:17

+0:00

2.

Linnea Holst

IL Tyrving

18:19

+0:02

3.

Vida Helland Hansen

IL Tyrving

20:15

+1:58

DSQ

Sofia Øhlckers

Tyrving, IL

16:28

62 63 249

DSQ

Eileen Bjanes

IL Tyrving

17:44

58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2019, 17:41:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84