Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 06 Smistad 20. juni 2019

Hittegods: Funnet blått pannebånd. Ta kontakt med Jan Erik Kofoed 913 73 327. Arrangør: Equinor. Ansvarlig og løypelegger: Ivar Kjøsnes. Medarrangører: Helge Løseth.

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mehedi Hussain

Uninett

1:14:59

+0:00

41:39

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

32:50

+0:00

11:43

2.

Eli Kvingedal

Gjest

37:06

+4:16

13:15

3.

Egil Repvik

Gjest

40:09

+7:19

14:20

4.

Leif Røhjell

Siemens

43:02

+10:12

15:22

5.

Vigdis Heimly

NTNU

49:48

+16:58

17:47

6.

Hanne Sæterbø

Gjest

51:52

+19:02

18:31

7.

Amund Stenseth

Gjest

1:00:34

+27:44

21:37

8.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

1:05:16

+32:26

23:18

9.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:07:12

+34:22

24:00

10.

Anne Stenseth

St Olav

1:27:34

+54:44

31:16

11.

Ellen Rindal

Gjest

2:08:11

+1:35:21

45:46

DSQ

Ingrid Venås

Gjest

1:05:50

54

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF

44:09

+0:00

11:19

2.

Reidun Ødegaard

NTNU

48:12

+4:03

12:21

3.

Atle Haugan

Equinor

49:36

+5:27

12:43

4.

Harald Oftedal

Equinor

49:47

+5:38

12:45

5.

Helge Rustad

SINTEF

50:34

+6:25

12:57

6.

Øystein Nytrø

NTNU

50:43

+6:34

13:00

7.

Tore Fornes

Gjest

52:02

+7:53

13:20

8.

Arild Heggeset

SINTEF

52:46

+8:37

13:31

9.

Olav Kvittem

Uninett

53:14

+9:05

13:38

10.

Frode Stensrud

Gjest

54:49

+10:40

14:03

11.

Tore Heggem

Gjest

56:28

+12:19

14:28

12.

Fredrik Persson

Gjest

57:11

+13:02

14:39

13.

Svein Hove

Gjest

59:15

+15:06

15:11

14.

Robert von Hirsch

Statkraft

59:19

+15:10

15:12

15.

Per Bjørgum

Politiet

59:33

+15:24

15:16

16.

Terje Kanstad

NTNU

1:00:24

+16:15

15:29

17.

Hilde Forbord

Gjest

1:01:37

+17:28

15:47

18.

Otto Wittner

Uninett

1:02:06

+17:57

15:55

19.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

1:03:00

+18:51

16:09

20.

Erik Horghagen

Gjest

1:03:23

+19:14

16:15

21.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:05:56

+21:47

16:54

22.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:23

+23:14

17:16

23.

Klaus Livik

Powel

1:07:44

+23:35

17:22

24.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:08:05

+23:56

17:27

25.

Odd Martin Berge

Equinor

1:08:49

+24:40

17:38

26.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:09:16

+25:07

17:45

27.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:10:27

+26:18

18:03

28.

Anders Waage

St Olav

1:10:37

+26:28

18:06

29.

Roar Stenseth

St Olav

1:12:01

+27:52

18:27

30.

Geir Paulsen

Gjest

1:12:06

+27:57

18:29

31.

Magnus Walstad

Gjest

1:12:32

+28:23

18:35

32.

Karl Martin Larsen

NTNU

1:13:34

+29:25

18:51

33.

Paul Forseth

Gjest

1:14:08

+29:59

19:00

34.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:14:26

+30:17

19:05

35.

Hilde Nestvold

Gjest

1:19:51

+35:42

20:28

36.

Steffen Oppermann

NTNU

1:20:53

+36:44

20:44

37.

Rune M. Holt

NTNU

1:23:47

+39:38

21:28

38.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:26:24

+42:15

22:09

DSQ

Tore Brurok

Gjest

1:09:04

36

DSQ

Robert Strøm

Gjest

1:21:36

51

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Gjest

54:05

+0:00

9:19

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

54:42

+0:37

9:25

3.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

1:00:16

+6:11

10:23

4.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:03:22

+9:17

10:55

5.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

1:04:07

+10:02

11:03

6.

Christian Bakkhaug

Gjest

1:05:45

+11:40

11:20

7.

Truls Ryum

NTNU

1:13:06

+19:01

12:36

8.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:19:48

+25:43

13:45

9.

Magnus Nygaard

Gjest

1:21:22

+27:17

14:01

10.

Frank Bjarkø

Gjest

1:22:16

+28:11

14:11

DSQ

Roar Forbord

Gjest

1:08:04

31 38 51 34 42 33 39 37 35 45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2019, 21:06:03

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64