Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #4 22. juni 2019

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Hetland

Kolbotn og Skimt OL

39:40

+0:00

11:01

2.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

39:58

+0:18

11:06

3.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

40:16

+0:36

11:11

4.

Paul Wade

Fossum IF

47:55

+8:15

13:18

5.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

51:18

+11:38

14:15

6.

Kristian Stenrud

53:11

+13:31

14:46

7.

Laila Stenrud

1:03:28

+23:48

17:37

8.

Magnus Ohm

Privat

1:25:29

+45:49

23:44

DSQ

Rune Hultgreen

IL GeoForm

22:18

141 159 158 160

DSQ

Reidar Stenrud

57:11

158 160 152 156 153 154 155 239

DSQ

Vida Kvilhaugsvik

1:28:21

160

DSQ

Aksel Sanchis

Heming Orientering

1:39:59

158 160 152 156 153 154

DSQ

Trine Sogn

2:06:02

153 155

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

41:17

+0:00

13:45

2.

Siri Grandal

Tyrving IL

42:22

+1:05

14:07

3.

Harald Lundhaug

OK Moss

43:44

+2:27

14:34

4.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

44:27

+3:10

14:49

5.

Else Grandal

Tyrving IL

47:20

+6:03

15:46

6.

Toril Hallan

Lillomarka OL

49:23

+8:06

16:27

7.

Lasse Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

50:29

+9:12

16:49

8.

Bjørn Egner

Heming Orientering

50:47

+9:30

16:55

9.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

51:15

+9:58

17:05

10.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

52:18

+11:01

17:26

11.

Charlotte Sanchies

Heming Orientering

52:34

+11:17

17:31

12.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

52:46

+11:29

17:35

13.

Roy Gjerding

OK Moss

53:50

+12:33

17:56

14.

Lise Hugdahl

COOP

55:01

+13:44

18:20

239

15.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

57:25

+16:08

19:08

16.

Åshild Flatebakken

Tyrving IL

1:15:03

+33:46

25:01

17.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:19:09

+37:52

26:23

18.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

1:19:43

+38:26

26:34

19.

Askil Mestad

Røyken OL

1:20:48

+39:31

26:56

20.

Ivar Mestad

Røyken OL

1:20:55

+39:38

26:58

21.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:24:21

+43:04

28:07

22.

Svein Kvalheim

Kolbotn og Skimt OL

1:25:37

+44:20

28:32

23.

Unni Drage

Haugerud IF

1:27:04

+45:47

29:01

24.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:29:57

+48:40

29:59

25.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:35:08

+53:51

31:42

DSQ

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

44:58

142 152 156 153 155

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

49:05

+0:00

8:27

2.

Erik Persson

Oppsal Orientering

56:28

+7:23

9:44

3.

Thorstein Wang

NTNUI

57:48

+8:43

9:57

4.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:02:10

+13:05

10:43

5.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:04:19

+15:14

11:05

6.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

1:06:20

+17:15

11:26

7.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:09:45

+20:40

12:01

8.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:09:55

+20:50

12:03

9.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:11:45

+22:40

12:22

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:12:08

+23:03

12:26

11.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:13:00

+23:55

12:35

12.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

1:14:05

+25:00

12:46

13.

Line Hagman

Bækkelagets SK

1:15:36

+26:31

13:02

14.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:21:45

+32:40

14:05

15.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:27:12

+38:07

15:02

16.

Kristian Toresen

Privat

1:28:40

+39:35

15:17

17.

Karen Jonaas

Fossum IF

1:28:46

+39:41

15:18

18.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

1:29:48

+40:43

15:28

19.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:30:38

+41:33

15:37

20.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:31:08

+42:03

15:42

21.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:38:35

+49:30

16:59

DSQ

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

1:14:37

142

DSQ

Don Skantze

Tyrving IL

2:24:24

151 152 156 153 154 155

Klasse: A-ultra

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

1:10:19

+0:00

7:59

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:17:49

+7:30

8:50

3.

Are Wigaard

NTNUI

1:23:08

+12:49

9:26

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:28:36

+18:17

10:04

5.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:30:18

+19:59

10:15

6.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:31:01

+20:42

10:20

7.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:34:02

+23:43

10:41

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:34:22

+24:03

10:43

9.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:41:18

+30:59

11:30

10.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:43:01

+32:42

11:42

11.

Jon Lahlum

IL GeoForm

2:03:35

+53:16

14:02

12.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

2:06:11

+55:52

14:20

13.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

2:08:03

+57:44

14:33

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

2:04:51

149 150

DSQ

Christian Reusch

Heming Orientering

2:05:40

142


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2019, 18:52:07

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77