Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

"Johan og Halvor" 22. juni 2019

Klasse: 5.1 km menn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg OL

35:04

+0:00

2.

David Løver

Modum OL

38:10

+3:06

3.

Erik Haare

Konnerud IL

38:15

+3:11

4.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

40:41

+5:37

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

45:08

+10:04

6.

Frode Robertsen

Stokke IL

45:23

+10:19

7.

Halvor Løken

Kongsberg OL

47:11

+12:07

8.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

51:34

+16:30

9.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

52:25

+17:21

10.

Eirik Moe

Asker Skiklubb

53:34

+18:30

11.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

55:59

+20:55

Klasse: 5.1 km kvinner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hoen

Eiker OL

51:28

+0:00

2.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

52:33

+1:05

3.

Larissa Mironava

Modum OL

56:26

+4:58

Klasse: 3.6 km menn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

34:57

+0:00

2.

Kjell Grønhovd

Modum OL

43:10

+8:13

3.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

49:14

+14:17

Klasse: 3.6 km kvinner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Feyling Haare

Konnerud IL

43:21

+0:00

2.

Lill Ann Torp

Sandefjord OK

48:19

+4:58

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

50:15

+6:54

4.

May Ingela Hope

Modum OL

50:41

+7:20

5.

Mia Olsen Bye

Modum OL

56:55

+13:34

6.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:00:31

+17:10

7.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:05:48

+22:27

Klasse: 2.0 km menn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

29:00

+0:00

2.

Svein Grønhovd

Modum OL

29:36

+0:36

3.

Kristoffer Ø. Aaby

Nedre Sigdal IF

32:10

+3:10

4.

Kristen Aaby

Nedre Sigdal IF

32:51

+3:51

5.

Ola Bekken Aaby

Nedre Sigdal IF

1:01:36

+32:36

DSQ

Pascal Jacobi

Modum OL

40:37

44 45 34 35

DSQ

Oskar Hope

Modum OL

45:11

34

Klasse: 2.0 km kvinner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrikke Wassend

Nedre Sigdal IF

33:20

+0:00

2.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

37:14

+3:54

3.

Kaja Bekken Kjemperud

Nedre Sigdal IF

1:01:42

+28:22

4.

Kari Kjemperud

Nedre Sigdal IF

1:01:47

+28:27

DSQ

Mona D. Løken

Kongsberg OL

51:17

32

Klasse: Rekrutt 1.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Olsen Bye

Modum OL

33:13

Ravna Johansen

Modum OL

33:09

Anna Maria Pedersen

Modum OL

33:16

Anna Conrad

Modum OL

32:03

Nadine Leonard

Modum OL

33:05

DSQ

Anastasia Mironova

Modum OL

18:13

35 36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2019, 17:13:32

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42