Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 10 - GOL 26. juni 2019

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

1:09:52

175

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:18:16

50 80 72 75 39

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

53:51

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

57:10

+3:19

3.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

57:56

+4:05

4.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:01:26

+7:35

5.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:04:20

+10:29

6.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:09:07

+15:16

7.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:11:34

+17:43

8.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:29:55

+36:04

DSQ

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

33:59

50 31 166 80 72 75 62 31 175 39

DSQ

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

41:28

31 166 80 72 75 62 31 175

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Bakke

Lillomarka OL

57:17

+0:00

2.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

1:04:15

+6:58

3.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

1:13:32

+16:15

4.

Julia Hellmark

Hadeland OL

1:17:12

+19:55

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sørlie

Gjerdrum OL

41:16

+0:00

2.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

47:37

+6:21

3.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

49:00

+7:44

4.

Johan Swärd

Hadeland OL

52:24

+11:08

80

5.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

52:55

+11:39

6.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

52:57

+11:41

7.

Per Sørberg

Frogner IL

53:37

+12:21

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

54:37

+13:21

9.

Truls Angell

Lillomarka OL

59:53

+18:37

10.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:04:31

+23:15

11.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

1:05:54

+24:38

12.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:13:41

+32:25

DSQ

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

28:43

31 166 80 75 145

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

32:47

+0:00

2.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

41:09

+8:22

DSQ

Eline Andersen

Gjerdrum OL

74 162 174 63 167 160 166 62 39 145

DSQ

Milla Johansen

Gjerdrum OL

74 162 174 63 167 160 166 62 39 145

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

39:18

+0:00

2.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

47:24

+8:06

3.

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

53:58

+14:40

4.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

1:09:52

+30:34

5.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

1:09:58

+30:40

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

32:02

+0:00

2.

Guro Nørve

Gjerdrum OL

54:08

+22:06

3.

June Andreassen

Gjerdrum OL

54:28

+22:26

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

Arrangør

Anders Kronberg

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2019, 21:48:47

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43