Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 07 Haukvatnet 27. juni 2019

Arrangør Siemens. Ansvarlig og løypelegger: Leif Røhjell. Medarrangører: Per Laksfors, Lars Øyvind Skarsgård og Bjørn Berge.

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Gjest

25:44

+0:00

14:17

2.

Ingeborg Røhjell

Gjest

37:56

+12:12

21:04

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

SINTEF

44:55

+0:00

15:29

2.

Egil Repvik

Gjest

45:01

+0:06

15:31

3.

Tore Brurok

Gjest

45:33

+0:38

15:42

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

47:42

+2:47

16:26

5.

Reidun Småvik

Gjest

57:01

+12:06

19:39

6.

Anders Lauglo

Gjest

59:32

+14:37

20:31

7.

Vigdis Heimly

NTNU

59:42

+14:47

20:35

8.

Øistein Åsmul

Gjest

1:02:21

+17:26

21:30

9.

Berit Grande

Uninett

1:04:46

+19:51

22:20

10.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:05:32

+20:37

22:35

11.

Edmund Olsen

NTNU

1:08:37

+23:42

23:39

12.

Anne Stenseth

St Olav

1:22:30

+37:35

28:26

DSQ

Amund Stenseth

Gjest

1:02:06

46 45

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

43:37

+0:00

11:11

2.

Klaus Livik

Powel

51:05

+7:28

13:05

3.

Audun Skjæret

Gjest

51:36

+7:59

13:13

4.

Tor Hammer

Gjest

54:34

+10:57

13:59

5.

Olav Kvittem

Uninett

58:14

+14:37

14:55

6.

Eli Kvingedal

Gjest

58:21

+14:44

14:57

7.

Mette Resell Nolte

Gjest

59:20

+15:43

15:12

8.

Terje Kanstad

NTNU

59:38

+16:01

15:17

9.

Geir Paulsen

Gjest

1:01:46

+18:09

15:50

10.

Svein Hove

Gjest

1:01:56

+18:19

15:52

11.

Helge Rustad

SINTEF

1:02:15

+18:38

15:57

12.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:02:59

+19:22

16:08

13.

Olle Malmring

Gjest

1:03:23

+19:46

16:15

14.

Nils Olav Vennevik

Gjest

1:04:19

+20:42

16:29

15.

Terje Hanssen

Politiet

1:04:44

+21:07

16:35

16.

Jon Olaussen

NTNU

1:05:56

+22:19

16:54

17.

Beth Carlsen

Gjest

1:07:18

+23:41

17:15

18.

Tore Heggem

Gjest

1:08:00

+24:23

17:26

19.

Hilde Forbord

Gjest

1:08:42

+25:05

17:36

20.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:08:49

+25:12

17:38

21.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

1:08:54

+25:17

17:40

22.

Roar Stenseth

St Olav

1:13:12

+29:35

18:46

23.

Leif Engen

Gjest

1:14:45

+31:08

19:10

24.

Oda Buhaugen

Gjest

1:19:48

+36:11

20:27

25.

Steffen Oppermann

NTNU

1:25:28

+41:51

21:54

26.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:26:31

+42:54

22:11

27.

Jostein Grepstad

NTNU

1:38:30

+54:53

25:15

28.

Robert Strøm

Gjest

2:18:24

+1:34:47

35:29

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

17

31 33 39 38 35 36 37 42 45 46 47

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Gjest

53:29

+0:00

9:43

2.

Halvor Lund

Gjest

55:08

+1:39

10:01

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

57:49

+4:20

10:30

4.

Jonas Waefler

Powel

59:08

+5:39

10:45

5.

Jostein Bø Fløystad

Gjest

1:02:38

+9:09

11:23

6.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:03:57

+10:28

11:37

7.

Magnus Nygaard

Gjest

1:05:31

+12:02

11:54

8.

Truls Ryum

NTNU

1:05:53

+12:24

11:58

9.

Geir Hanssen

Gjest

1:06:36

+13:07

12:06

10.

Fredrik Johannesen

Gjest

1:08:01

+14:32

12:22

11.

Øystein Nytrø

NTNU

1:08:27

+14:58

12:26

12.

Eivind Olsen

Gjest

1:10:50

+17:21

12:52

13.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:12:37

+19:08

13:12

DSQ

Ola Stenseth

Gjest

3:54

33 34 35 36 37 38 39 40 42 45 46 47 17...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juni 2019, 19:57:40

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58