Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas sommerløp Årnes 3. juli 2019

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalen

42:57

+0:00

2.

Martin Heir

NTNUI

43:12

+0:15

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:39

+8:42

4.

Morten Heir

Fossum IF

51:50

+8:53

5.

Skage Grønneberg

Heming

51:56

+8:59

6.

Adrian Opheim

NTNUI

52:14

+9:17

7.

Asbjørn Aarvik

Equinor

52:19

+9:22

8.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

52:35

+9:38

9.

Lars Karelius Noer

NRK

53:07

+10:10

10.

Christian Grotnes

Tyrving, IL

55:02

+12:05

11.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

55:22

+12:25

12.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

55:47

+12:50

13.

Magnus Haakestad

Nittedal Orientering

56:58

+14:01

14.

Eivind Ruth

DNV GL

57:05

+14:08

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

59:03

+16:06

16.

Guttorm L Egge

IL GeoForm

1:00:46

+17:49

Innsendt korrigert klubb

17.

Marius Heir

NTNUI

1:01:38

+18:41

18.

Kristin Waage

GjØ/VARD

1:02:40

+19:43

19.

Eskil Hagen

DVASK

1:04:21

+21:24

20.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:04:44

+21:47

21.

Bent Kverme

Fossum IF

1:05:24

+22:27

22.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:05:35

+22:38

23.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:05:48

+22:51

24.

Harald Iwe

GEOFORM

1:06:41

+23:44

25.

John Bjørnar Bremnes

GEOFORM

1:06:54

+23:57

26.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:07:11

+24:14

27.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

1:07:51

+24:54

28.

Jon Fixdal

Koll

1:09:26

+26:29

29.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:10:46

+27:49

30.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:14:29

+31:32

31.

Jon Sletvold

Nydalens Skiklub

1:15:41

+32:44

32.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

1:21:49

+38:52

33.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

1:24:01

+41:04

34.

Stig Heir

Asker Skiklubb

1:24:50

+41:53

35.

Trond Brevik

Fossum IF/TBR

1:25:18

+42:21

36.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

1:26:45

+43:48

37.

Mats Carlin

FBI

1:26:51

+43:54

38.

Erik Sauar

KOLL

1:27:38

+44:41

39.

Marius Burmo

Privat

1:27:39

+44:42

40.

Viggo Eriksen

ESSO

1:28:48

+45:51

41.

Andreas Barstad

ÅRVOLL

1:30:20

+47:23

42.

Anne Dahl

Nydalens Skiklub

1:32:17

+49:20

43.

Alain Ferber

FBI

1:45:40

+1:02:43

DSQ

Stein H Hagen

Fossum IF

1:04:45

115 116 119 120 122 123 124

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

PRIVAT

36:07

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

42:43

+6:36

3.

Pål Dahle

Oppsal IF

44:05

+7:58

4.

Paul Solheim

PRIVAT

45:10

+9:03

5.

Britta Fismen

Fossum IF

45:12

+9:05

6.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

46:04

+9:57

7.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

46:21

+10:14

8.

Odd Arne Lian

KolL

47:02

+10:55

9.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

47:13

+11:06

10.

Pål Therkildsen

Privat

48:06

+11:59

11.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

48:13

+12:06

12.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:42

+12:35

13.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

49:31

+13:24

14.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

49:40

+13:33

121

15.

Endre Stokkseth

GEOdata

50:42

+14:35

16.

Per Kaarby

Overtoppen

50:58

+14:51

17.

Ellen Turter

Nydalens Skiklub

51:10

+15:03

18.

Solveig Berg

Tyrving, IL

51:25

+15:18

19.

Knut Anders Løken

Fossum IF

51:57

+15:50

20.

Kjersti Hov

Fossum IF

52:42

+16:35

21.

Linda Hanssen

Østmarka OK

53:28

+17:21

22.

Knut Bjarne Sætre

BÆRUM KOMMUNE

54:30

+18:23

23.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

56:28

+20:21

24.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

57:26

+21:19

25.

Maiken Korsager

Asker Skiklubb

57:37

+21:30

26.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

58:50

+22:43

27.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

59:15

+23:08

28.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

59:35

+23:28

29.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:00:55

+24:48

30.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:01:16

+25:09

31.

Rune Hultgren

GEOFORM

1:01:39

+25:32

32.

Lise Isachsen

Stavanger OK

1:01:57

+25:50

33.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

1:02:38

+26:31

34.

Kjell Røkke

ÅF Engineering

1:04:09

+28:02

35.

Øyvind Fidje

FIDJI Skiorientering

1:04:29

+28:22

36.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

1:04:45

+28:38

37.

Selma Næss-Ulseth

Heming Orientering

1:04:58

+28:51

121

38.

Haakon Knudsen

Oppsal IF

1:05:18

+29:11

39.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

1:06:28

+30:21

40.

Christian Dons

PRIVAT

1:07:54

+31:47

41.

Håkon Bugge

No team

1:08:38

+32:31

42.

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

1:09:13

+33:06

43.

Kirsti Grundes Berg

Tyrving, IL

1:10:26

+34:19

44.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:12:22

+36:15

45.

Petter Christensen

Veritas BIL

1:12:39

+36:32

46.

Bernt Bratsberg

PRIVAT

1:13:17

+37:10

47.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:14:45

+38:38

48.

Susannah Malm

STATNETT

1:15:03

+38:56

49.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:15:06

+38:59

50.

Pål Nylund

Haugerud

1:16:54

+40:47

51.

Peter Nylund

Haugerud

1:17:04

+40:57

52.

Mariken Homleid

GEOFORM

1:17:47

+41:40

53.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

1:19:04

+42:57

54.

Morten Eriksen

OUS BIL

1:20:32

+44:25

55.

Bo Bratsberg

PRIVAT

1:21:59

+45:52

56.

Trond Sandvik

Adecco

1:22:52

+46:45

57.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

1:26:38

+50:31

58.

Thale Torjussen

Fossum IF

1:34:43

+58:36

59.

Kristin Sletner

IL GeoForm

1:36:02

+59:55

60.

Jarle Nilsen

SIEMENS

1:42:41

+1:06:34

DSQ

Peter Blom

Heming

1:08:43

111

DSQ

Einar Skåre

BREVPOST

1:22:13

109

DSQ

Anna Torjussen

Fossum IF

1:29:23

111 112 113 114

DSQ

Elise Thorseng

Fossum IF

1:29:59

111 112 113 114

DSQ

Brit Lisa Skjelkvåle

GEOFORM

1:32:05

120

DSQ

Torbjørn Breistrand

KJELSÅS IL

1:41:06

109

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Kongsnes

ØSTMARKA OK

29:22

+0:00

2.

Maren Norderud

Tyrving, IL

37:33

+8:11

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

41:50

+12:28

4.

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

44:17

+14:55

5.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

44:25

+15:03

6.

Bente Hopsnes

Fossum IF

45:07

+15:45

7.

Kristine Thorseng

Fossum IF

46:05

+16:43

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

47:10

+17:48

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:51

+19:29

10.

Per Magnus

FHI

50:02

+20:40

11.

Toril Eine

Esso Sport

54:39

+25:17

121

12.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

55:14

+25:52

13.

Tor A Ommundsen

VBIL

56:23

+27:01

121

14.

Ingvild Sommerstad

Tyrving, IL

56:44

+27:22

15.

Charlotte Sanchis

PRIVAT

58:09

+28:47

16.

Jon C. Fougner

FUGRO

59:52

+30:30

17.

Per Aagaard

Heming Orientering

1:05:22

+36:00

18.

Gisela Sundelin

Privat

1:06:56

+37:34

19.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:06:59

+37:37

20.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens Skiklub

1:08:41

+39:19

21.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:09:04

+39:42

22.

Jakob Ruth

PRIVAT

1:09:42

+40:20

23.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:11:34

+42:12

24.

Anna Gøhlman

Tyrving IL

1:14:00

+44:38

25.

Arne Chr Scheie

ØSTMARKA OK

1:14:06

+44:44

26.

Tom Ibsen

OUS

1:20:48

+51:26

27.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:21:30

+52:08

28.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

1:27:40

+58:18

28.

Frode Ålhus

PRIVAT

1:27:40

+58:18

30.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:34:38

+1:05:16

31.

Gerd Sylvi Sellevold

Kamp Vestheim

1:34:46

+1:05:24

32.

Svein Kvalheim

Oppegård

1:36:31

+1:07:09

33.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:51:10

+1:21:48

DSQ

Even Thorseng

Fossum IF

35:45

121 119 123 124

DSQ

Thor Norderud

Tyrving

46:23

119 123 124 150

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

51:38

114 121 119 123 124

DSQ

Tom Sletner

GEOFORM

53:13

110 114 119

DSQ

Ragnhild Nersten

Fossum IF

1:30:35

119 123 124

DSQ

Jørgen Mordal Solheim

HEMING Orientering

1:38:57

121 119 123 124

DSQ

Hege Andersen

Universitetet i Oslo BIL

1:46:28

119


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juli 2019, 20:02:28

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

150

Antall startet:

150