Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #6 3. august 2019

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvar Berteussen

Privat

26:55

+0:00

9:55

2.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

41:57

+15:02

15:28

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

46:18

+19:23

17:05

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

47:27

+20:32

17:30

5.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

53:11

+26:16

19:37

6.

Solveig Refsnes

Kolbotn og Skimt Orienteringslag

1:05:37

+38:42

24:12

7.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:07:53

+40:58

25:02

8.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:13:49

+46:54

27:14

9.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:16:21

+49:26

28:10

10.

Yiming Wang

Kina

1:20:45

+53:50

29:47

11.

Sigrun Refsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:46:46

+1:19:51

39:23

DSQ

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:00:44

150

DSQ

Trine Sogn

1:05:49

140 150 155 156

DSQ

Reidar Stenrud

2:15:58

158 140 160 150 155 156

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:18

+0:00

10:25

2.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

30:20

+1:02

10:47

3.

Trond-Henry Skjønsfjell

Nordreisa IL

31:30

+2:12

11:12

4.

Morten Fismen

Fossum IF

34:26

+5:08

12:15

5.

Tor Lahlum

Kolbotn & Skimt OL

44:00

+14:42

15:39

6.

Svein Frimann Kvalheim

59:37

+30:19

21:12

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:02:25

+33:07

22:12

8.

Unni Drage

Haugerud IF

1:08:31

+39:13

24:22

9.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:09:08

+39:50

24:36

10.

Tor Drage

Haugerud IF

1:44:33

+1:15:15

37:12

11.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

2:04:28

+1:35:10

44:17

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

37:10

+0:00

7:29

2.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

39:58

+2:48

8:03

3.

Erik Paulsrud

IL Koll

46:26

+9:16

9:21

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:42

+10:32

9:37

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

53:34

+16:24

10:47

6.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

54:01

+16:51

10:53

7.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

55:04

+17:54

11:06

8.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

55:39

+18:29

11:13

9.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

56:37

+19:27

11:24

10.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

56:43

+19:33

11:26

11.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

57:58

+20:48

11:41

12.

Audun Bjerknes

Måren OK

59:23

+22:13

11:58

13.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

59:36

+22:26

12:00

14.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:02:10

+25:00

12:32

15.

Line Hagman

Bækkelagets SK

1:03:44

+26:34

12:50

16.

Peter Klaveness

Måren OK

1:06:34

+29:24

13:25

17.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

1:09:08

+31:58

13:56

18.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:09:50

+32:40

14:04

19.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:10:10

+33:00

14:08

141 142 143 144 145 146 147 144 151 152 153 154

20.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:10:46

+33:36

14:16

21.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:11:36

+34:26

14:26

22.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:15:24

+38:14

15:12

23.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:15:30

+38:20

15:13

24.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:18:44

+41:34

15:52

25.

Thor Christian Tallaksen

PRIVAT

1:19:52

+42:42

16:06

26.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:21:31

+44:21

16:26

27.

Torun Ankjell

Nordreisa IL

1:24:05

+46:55

16:57

28.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:46:21

+1:09:11

21:26

29.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

2:00:46

+1:23:36

24:20

30.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

2:26:25

+1:49:15

29:31

DSQ

Henrik Eijsink

Nydalens SK

41:00

151

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Bertelsen

Privat

41:32

+0:00

10:52

2.

Pål Rise

41:40

+0:08

10:54

3.

Britta Fismen

Fossum IF

44:13

+2:41

11:34

4.

Rune Teigland

Østmarka OK

47:01

+5:29

12:18

5.

Tove Strand

Måren OK

49:36

+8:04

12:59

6.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

50:04

+8:32

13:06

7.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

56:05

+14:33

14:40

8.

Per Fosser

HEMING Orientering

57:34

+16:02

15:04

9.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

58:08

+16:36

15:13

10.

Terje Næss

Fossum IF

59:37

+18:05

15:36

11.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:00:02

+18:30

15:42

12.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:00:26

+18:54

15:49

13.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:00:33

+19:01

15:51

14.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:01:32

+20:00

16:06

15.

Roy Gjerding

OK Moss

1:12:39

+31:07

19:01

16.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:13:12

+31:40

19:09

17.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:13:53

+32:21

19:20

18.

Johan Swärd

Hadeland OL

1:14:02

+32:30

19:22

19.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:14:05

+32:33

19:23

20.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:14:18

+32:46

19:27

21.

Hanne Wold

OK Moss

1:15:21

+33:49

19:43

22.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:17:14

+35:42

20:13

23.

Ole Martin Halck

1:18:56

+37:24

20:39

24.

Harald Wibye

OK Moss

2:37:36

+1:56:04

41:15

239

DSQ

Espen Delp

Måren OK

42:41

152 151 144 143 142 150 155 156

DSQ

Aleidis Løken

HEMING Orientering

1:01:50

150

DSQ

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:02:08

142


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 august 2019, 14:49:34

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83