Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Myggklasken 13. juli 2019

Klasse: 6.4 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Line

Nydalens SK

54:28

+0:00

2.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

55:12

+0:44

3.

Lars Nordstrøm

Kils OK

1:01:48

+7:20

4.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:03:53

+9:25

5.

Hans Ivar Hattestad

Vingrom IL

1:04:44

+10:16

6.

Jan Steineger

IL Gneist

1:09:55

+15:27

7.

Fredrik Persson

Wing OK

1:12:15

+17:47

8.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:23:49

+29:21

9.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:34:06

+39:38

DSQ

Anders Schølberg

Tormod Skilag

1:32:31

126 127 128 249

DNS

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

Klasse: 6.4 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea -Rebekka Tonjer

Nydalens SK

1:08:17

+0:00

2.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:27:49

+19:32

Klasse: 4.7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

48:38

+0:00

2.

Sondre Skytteren

Odal OL Orientering

53:09

+4:31

3.

Henrik Åserud Sørensen

Odal OL Orientering

53:59

+5:21

4.

Peter Ericson

Åmåls OK

55:56

+7:18

5.

Trond Sletner

Freidig

1:01:36

+12:58

6.

Morten Rannem

Fossum IF

1:02:49

+14:11

7.

Christer Ericson

Åmåls OK

1:03:37

+14:59

8.

Johan Swärd

Hadeland OL

1:06:49

+18:11

9.

Martin Skytteren

Odal OL Orientering

1:14:32

+25:54

10.

Harald Volden

Hamar OK

1:21:17

+32:39

11.

Per Aasen

Tormod Skilag

2:21:09

+1:32:31

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

58:02

116 118 119 124

DSQ

Niklas Stolpe

Eidskog OL

1:43:19

116 119 124 126

DNS

Terje Larsen

Halden SK

Klasse: 4.7 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

54:19

+0:00

2.

Anna Nordstrøm

Kils OK

1:06:39

+12:20

3.

Maria Ericson

Åmåls OK

1:40:18

+45:59

DSQ

Marit Axelsson

Västvärmland Ok

31:12

117 118 119 124 125 126 127 128 249

Klasse: 3.3 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Granli

Heidal IL

43:04

+0:00

2.

Erik Haugen

Ringsaker OK

46:55

+3:51

3.

Mart Broeren

Argus NED

47:19

+4:15

4.

Egil Karlsen

Askøy OL

53:00

+9:56

4.

Egil Karlsen

Askøy OL

53:00

+9:56

6.

Thomas Eriksson

Umeå OK

56:47

+13:43

7.

Arne Westeraas

Heidal IL

1:00:55

+17:51

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:05:21

+22:17

9.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

1:11:50

+28:46

10.

Terje Malm

Hamar OK

1:14:16

+31:12

11.

Emil Skytteren

Odal OL Orientering

1:23:00

+39:56

DSQ

Dagfinn Stenvik

Byåsen Il

35:54

116 125 126 127 128

DSQ

Lauritz Palmstrøm-Stolpe

Eidskog OL

1:21:27

125 126 127 128

DNS

Morten Johansen

OK Moss

Klasse: 3.3 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amanda Schønfeldt

Sundsvalls OL

49:00

+0:00

2.

Brit Karlsen

Askøy OL

1:00:17

+11:17

3.

Ane Storødegård

Heidal IL

1:00:18

+11:18

4.

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

1:00:59

+11:59

5.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

1:03:26

+14:26

6.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:08:50

+19:50

7.

Eli Stenvik

Byåsen Il

1:11:56

+22:56

8.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

1:12:35

+23:35

9.

Kristin Kinck Rannem

Fossum IF

1:13:50

+24:50

10.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

1:19:02

+30:02

11.

Unni Svare Odde

Garmo Il

1:21:17

+32:17

12.

Anna Swärd

Hadeland OL

1:26:39

+37:39

13.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen Il

1:35:36

+46:36

14.

Anne-Grete Olsen

Freidig

1:43:45

+54:45

15.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

2:20:27

+1:31:27

16.

Kristin Swärd

Hadeland OL

2:27:44

+1:38:44

DSQ

Ruth Malin Dahl

Grue IL

1:18:49

126

DNS

Elisabeth Meum Johansen

OK Moss

Klasse: 1.0 km Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde Marie Leirflaten

Otta IL

15:41

Andrea Aslaksen

Høvik IF

15:53

Sindre Dal

Grue IL

23:40

Pål Ellingsbø

Heidal IL

11:55

Siver Ellingsbø

Heidal IL

11:44

Mari Bjørnsgard

Heidal IL

13:48

Sverre Ellingsbø

Heidal IL

13:39

Eilev Magnus Leirflaten

Otta IL

16:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juli 2019, 17:52:54

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

71

Antall startet:

67