Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Filefjellmesterskapet 28. juli 2019

Klasse: 7.5 km A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Gunnar Omdal

IL Vindbjart

42:19

+0:00

5:33

korriger

2.

Marcus Millegård

Sävedalens AIK

44:26

+2:07

5:50

korriger

3.

Anders Vister

Nydalens SK

45:02

+2:43

5:55

korriger

4.

Per Melander Often

Nydalens SK

47:27

+5:08

6:14

korriger

5.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

47:31

+5:12

6:14

korriger

6.

Bjørn Hølleland

Fana IL

50:16

+7:57

6:36

korriger

7.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

59:16

+16:57

7:47

korriger

8.

Neil Marston

Hemsedal IL

59:36

+17:17

7:49

korriger

9.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

59:54

+17:35

7:52

korriger

10.

Håvard Torpe

Fossum IF

59:56

+17:37

7:52

korriger

11.

Gunhild Rogne Halland

Nydalens SK

1:00:52

+18:33

7:59

korriger

12.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:01:33

+19:14

8:05

korriger

13.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

1:02:45

+20:26

8:14

korriger

14.

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

1:03:10

+20:51

8:18

korriger

15.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:03:35

+21:16

8:21

korriger

16.

Håvard Telstø

IL Vindbjart

1:04:53

+22:34

8:31

korriger

17.

Karine Vestøl

Vegårshei IL

1:05:24

+23:05

8:35

korriger

18.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

1:05:47

+23:28

8:38

korriger

19.

Michael Sætvedt

Snertingdal IF Orientering

1:07:14

+24:55

8:50

korriger

20.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

1:07:21

+25:02

8:51

korriger

21.

Roald Hopsnes

Fana Langrenn

1:07:58

+25:39

8:55

korriger

22.

Tore Svein Nese

Askøy OL

1:08:47

+26:28

9:02

korriger

23.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

1:08:54

+26:35

9:03

korriger

24.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:09:30

+27:11

9:07

korriger

25.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

1:10:17

+27:58

9:14

korriger

26.

Andreas Brurås Vandvik

1:11:34

+29:15

9:24

korriger

27.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:11:59

+29:40

9:27

korriger

28.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

1:17:39

+35:20

10:12

korriger

29.

Norvald Ospehaug

IL Tambarskjelvar

1:17:48

+35:29

10:13

korriger

30.

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

1:19:22

+37:03

10:25

korriger

31.

Svein Wigemyr

Oddersjaa SSK

1:21:03

+38:44

10:39

korriger

32.

Anja Hole

Førde IL

1:21:34

+39:15

10:43

korriger

33.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:22:41

+40:22

10:51

korriger

34.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

1:24:16

+41:57

11:04

korriger

35.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

1:26:17

+43:58

11:20

korriger

36.

Siri Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

1:28:07

+45:48

11:34

korriger

37.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:28:16

+45:57

11:35

korriger

38.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:28:30

+46:11

11:37

korriger

39.

Anne Berit Eid

Nydalens SK

1:31:38

+49:19

12:02

korriger

40.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

1:35:00

+52:41

12:29

korriger

41.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:36:55

+54:36

12:44

korriger

42.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:39:19

+57:00

13:03

korriger

43.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:51:26

+1:09:07

14:38

korriger

DNS

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

korriger

DNS

Øystein Sørensen

Eiker OL

korriger

DNS

Malin Sørensen

Eiker OL

korriger

DNS

Lasse Arnesen

Heming Orientering

korriger

Klasse: 4.5 km A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

36:44

+0:00

8:01

korriger

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

38:44

+2:00

8:27

korriger

3.

Jennie Andersson

Göteborg Majorna OK

41:22

+4:38

9:01

korriger

4.

Hege Kullerud

Konnerud IL

41:38

+4:54

9:05

korriger

5.

Vidar Berteig

IL GeoForm

45:17

+8:33

9:53

korriger

6.

Anne Aubert

Varegg Fleridrett

47:36

+10:52

10:23

korriger

7.

Bernt Heggøy

Voss IL

48:36

+11:52

10:36

korriger

8.

Jon Lahlum

IL GeoForm

49:43

+12:59

10:51

korriger

9.

Marie Hopsnes

Fana Langrenn

51:11

+14:27

11:10

korriger

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

52:19

+15:35

11:25

korriger

11.

Tove Strand

Måren OK

52:49

+16:05

11:31

korriger

11.

Hilde Haugse

52:49

+16:05

11:31

korriger

13.

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

53:11

+16:27

11:36

korriger

14.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

54:51

+18:07

11:58

korriger

15.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving IL

55:32

+18:48

12:07

korriger

16.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

56:02

+19:18

12:14

korriger

17.

Kjellaug Grødem

Voss IL

56:32

+19:48

12:20

korriger

18.

Lis Dæhli

Løten o-lag

58:57

+22:13

12:52

korriger

19.

Knut G Karlsen

Heming Orientering

59:15

+22:31

12:56

korriger

20.

Mette Rogne

Varegg Fleridrett

1:02:12

+25:28

13:34

korriger

21.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:02:56

+26:12

13:44

korriger

22.

Dag Christensen

Voss IL

1:03:53

+27:09

13:56

korriger

23.

Tormod Dahlen

Ringerike OL

1:04:13

+27:29

14:01

korriger

24.

Eva Macody Lund

Varegg Fleridrett

1:10:33

+33:49

15:24

korriger

25.

Jon Petter Nielsen

Nydalens SK

1:20:44

+44:00

17:37

korriger

26.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:21:01

+44:17

17:41

korriger

27.

Kristin Hopsnes

Fana Langrenn

1:22:17

+45:33

17:57

korriger

28.

Solveig Hopsnes

Fana Langrenn

1:22:52

+46:08

18:05

korriger

29.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

1:24:59

+48:15

18:33

korriger

30.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

1:25:01

+48:17

18:33

korriger

31.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:25:33

+48:49

18:40

korriger

32.

Elin Dahlen

Ringerike OL

1:59:52

+1:23:08

26:10

korriger

DSQ

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

22:50

korriger

58 44 45 72 73 42 41 100 175

DNS

Terje Larsen

Halden SK

korriger

DNS

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: 2.5 km B/C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Skjelsvik

Lillehammer OK

30:42

+0:00

10:30

korriger

2.

Ingrid Stigen Byggland

Høydalsmo IL

35:20

+4:38

12:06

korriger

3.

Erik Haugen

Ringsaker OK

35:48

+5:06

12:15

korriger

4.

Knut Even Hole

Førde IL

36:50

+6:08

12:36

korriger

5.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

37:25

+6:43

12:48

korriger

6.

Hilde Marit Hølleland

Fana IL

43:01

+12:19

14:43

korriger

7.

Turid Fossberg

45:38

+14:56

15:37

korriger

8.

Jan Fossberg

45:40

+14:58

15:38

korriger

9.

Anita E. Hole

Førde IL

49:19

+18:37

16:53

korriger

10.

Atle Marøen

Gneist, IL

59:43

+29:01

20:27

korriger

11.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

1:02:46

+32:04

21:29

korriger

DNS

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

korriger

Klasse: 1.5 km N-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Signe Drange Ruud

Røyken OL

27:43

16:35

korriger

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

30:17

18:08

korriger

Ronia Robin Marston

Hemsedal IL

38:10

22:51

korriger

Aksel Stigen Byggland

Høydalsmo IL

33:52

20:16

korriger

Synne Stigen Byggland

Høydalsmo IL

33:02

19:46

korriger

Isak Millegård

53:16

31:53

korriger

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

37:01

22:09

korriger

Hans Eri Torpe

44:47

26:48

korriger

Fredrik Kristiansen Aubert

37:23

22:23

korriger

Kristin Kristiansen Aubert

29:11

17:28

korriger

Oskar S. Seim

29:54

17:54

korriger

Lilly Ulrikke Seim

31:38

18:56

korriger

Ida Hopsnes

Fana Langrenn

26:58

16:08

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 august 2019, 09:17:52

Arrangør:

Tyin-Filefjell OK

Antall deltagere:

107

Antall startet:

100