Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 08 Sverresborg 1. august 2019

Arrangør og løypelegger Nils Olav Vennevik. Medarrangører: Hallgjerd Vennevik og Kjell Atle Strande.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St Olav

50:17

+0:00

22:51

korriger

2.

Reidun Småvik

Gjest

58:11

+7:54

26:26

korriger

3.

Rune M. Holt

NTNU

58:13

+7:56

26:27

korriger

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:03:36

+13:19

28:54

korriger

5.

Stig Arild Haugskott

Gjest

1:15:46

+25:29

34:26

korriger

6.

Mario Ditaranto

SINTEF

1:25:07

+34:50

38:41

korriger

7.

Ingeborg Berg

NTNU

1:29:53

+39:36

40:51

korriger

DSQ

Anne Furuholt

Gjest

24:12

korriger

53 37 38 55 69 42 45 70 39 71 58 59 10...

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF

30:23

+0:00

11:15

korriger

2.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

39:45

+9:22

14:43

korriger

3.

Frode Stensrud

Gjest

42:47

+12:24

15:50

korriger

4.

Even Hofstad

Gjest

43:15

+12:52

16:01

korriger

5.

Leif Engen

Gjest

48:19

+17:56

17:53

korriger

6.

Reidar Ottem

Gjest

49:20

+18:57

18:16

korriger

7.

Helge Titlestad

Gjest

52:40

+22:17

19:30

korriger

8.

Sigurd Skogestad

NTNU

53:39

+23:16

19:52

korriger

9.

Maj-Lis Rønning

NTNU

54:41

+24:18

20:15

korriger

10.

Edgar Furuholt

Gjest

55:54

+25:31

20:42

korriger

11.

Tore Heggem

Gjest

57:14

+26:51

21:11

korriger

12.

Vigdis Heimly

NTNU

1:03:53

+33:30

23:39

korriger

13.

Hilde Nestvold

Gjest

1:05:30

+35:07

24:15

korriger

14.

Sina Akolk

Gjest

2:00:12

+1:29:49

44:31

korriger

DSQ

Geir Paulsen

Gjest

41:47

korriger

67

DSQ

Egil Repvik

Gjest

47:43

korriger

49

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

52:15

korriger

38

DSQ

Anders Waage

St Olav

58:30

korriger

49

DSQ

Anders Lauglo

Gjest

1:00:33

korriger

63

DSQ

Emma Ditaranto

NTNU

1:42:29

korriger

67 55 36 33 69 51 45 46 47 48 49 50 7...

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

27:07

+0:00

7:31

korriger

2.

Roar Skulbørstad

Gjest

33:58

+6:51

9:26

korriger

3.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

35:33

+8:26

9:52

korriger

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

35:37

+8:30

9:53

korriger

5.

Jakob Hallvig Skogan

Gjest

37:17

+10:10

10:21

korriger

6.

Øyvind Schjelderup

St Olav

39:14

+12:07

10:53

korriger

7.

Gustav Ruø

Gjest

39:55

+12:48

11:05

korriger

8.

Petter Andreas Bergh

NTNU

41:05

+13:58

11:24

korriger

9.

Håvard Lorange

SIemens

45:47

+18:40

12:43

korriger

10.

Marit Schmid

Gjest

46:32

+19:25

12:55

korriger

11.

Sebastian Blasius

Gjest

56:19

+29:12

15:38

korriger

12.

Geir Hanssen

Gjest

56:36

+29:29

15:43

korriger

13.

Andrew Trafford

Gjest

58:35

+31:28

16:16

korriger

14.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:02:05

+34:58

17:14

korriger

15.

Jostein Alvestad

Equinor

1:02:15

+35:08

17:17

korriger

16.

Terje Kanstad

NTNU

1:03:47

+36:40

17:43

korriger

17.

Mike Long

NTNU

1:04:39

+37:32

17:57

korriger

18.

Magnus Walstad

Gjest

1:06:06

+38:59

18:21

korriger

19.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:06:50

+39:43

18:33

korriger

20.

Åse Rita Ellingsen

Byutvikling

1:08:51

+41:44

19:07

korriger

21.

Svein Hove

Gjest

1:12:00

+44:53

20:00

korriger

22.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:13:32

+46:25

20:25

korriger

23.

Jon Olaussen

NTNU

1:13:42

+46:35

20:28

korriger

24.

Tor Gjermstad

Gjest

1:15:54

+48:47

21:05

korriger

25.

Magnus Landstad

NTNU

1:22:28

+55:21

22:54

korriger

26.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:28:04

+1:00:57

24:27

korriger

27.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:36:24

+1:09:17

26:46

korriger

DSQ

Håvard Vaadal

Gjest

1:04:12

korriger

48

DSQ

Cathrine King

Gjest

2:00:31

korriger

54 55 58 59 63


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 august 2019, 20:21:07

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57