Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Haralds Minneløp 4. august 2019

Klasse: 8 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalens SK

51:40

+0:00

2.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

54:55

+3:15

3.

Bo Engdahl

IL Koll

56:49

+5:09

4.

Charles Halaas

Fossum IF

58:32

+6:52

5.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

59:37

+7:57

6.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

1:00:05

+8:25

7.

Lars Grønhovd

Modum OL

1:01:21

+9:41

8.

Are Kristiansen

Tyrving IL

1:02:50

+11:10

9.

Morten Brunes

Modum OL

1:03:18

+11:38

10.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

1:03:40

+12:00

11.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:04:04

+12:24

12.

Espen Røste

Kongsberg OL

1:04:46

+13:06

13.

Trond Lund

Tyrving IL

1:04:51

+13:11

14.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

1:10:09

+18:29

15.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:10:14

+18:34

16.

Bjørn Kaugerud

Eggedal IL

1:10:25

+18:45

17.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

1:19:22

+27:42

18.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:20:56

+29:16

19.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:20:58

+29:18

20.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:21:44

+30:04

21.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

1:22:30

+30:50

22.

Lars Inge Brurberg

Sturla IF

1:25:33

+33:53

23.

Roar Bye

Modum OL

1:26:28

+34:48

24.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:37:21

+45:41

25.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:49:32

+57:52

26.

Terje Næss

Fossum IF

1:52:52

+1:01:12

Klasse: 8 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

1:04:59

+0:00

2.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:25:02

+20:03

Klasse: 6 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Carlsen

Sturla, IF

55:03

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:37

+2:34

3.

Trond Myhre

Fossum IF

58:15

+3:12

4.

Sören Jonsson

Nydalens SK

58:37

+3:34

5.

Isak Jonsson

Nydalens SK

1:01:33

+6:30

6.

Frode Robertsen

Stokke IL

1:02:07

+7:04

7.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

1:07:45

+12:42

8.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:07:53

+12:50

9.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:13:06

+18:03

10.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

1:14:02

+18:59

11.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:15:36

+20:33

12.

Hugo A. Christensen

Notodden OL

1:18:49

+23:46

13.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:18:55

+23:52

14.

Kjell Stenstavold

IL Tyrving

1:19:00

+23:57

15.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:21:49

+26:46

16.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:27:27

+32:24

17.

Jan Bøhle

OL Trollo

1:31:33

+36:30

18.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

2:03:49

+1:08:46

19.

Marius Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

2:06:22

+1:11:19

20.

Sander Kolbjørnsrud

Eggedal IL

2:06:27

+1:11:24

21.

Kristian Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

2:06:33

+1:11:30

DNS

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

Klasse: 6 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Jonsson

Nydalens SK

52:34

+0:00

2.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

1:00:20

+7:46

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

1:13:16

+20:42

3.

Julia Plaian

No Club

1:13:16

+20:42

5.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:13:28

+20:54

6.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

1:16:54

+24:20

7.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

1:27:30

+34:56

8.

Silje Carlsen

Sturla, IF

1:39:29

+46:55

Klasse: 4 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

34:02

+0:00

2.

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

40:24

+6:22

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

43:34

+9:32

4.

Roy Gjerding

OK Moss

47:51

+13:49

5.

Rolf Lunde

Eiker OL

49:42

+15:40

6.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

53:44

+19:42

7.

Gunnar S. Kristiansen

Viul Orienteringsklubb

56:23

+22:21

8.

Arild Moen

Konnerud IL

58:35

+24:33

9.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:00:27

+26:25

10.

Johan Ruud

Modum OL

1:01:19

+27:17

11.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:13:12

+39:10

12.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:20:52

+46:50

13.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:21:18

+47:16

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

53:12

215

DSQ

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

1:00:03

215

DNS

Sven Ohrvik

Konnerud IL

Klasse: 4 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

35:10

+0:00

2.

Kseniya Mironava

Modum OL

37:15

+2:05

3.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

38:57

+3:47

4.

May Ingela Hope

Modum OL

40:03

+4:53

5.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving IL

49:43

+14:33

6.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:02

+14:52

7.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

53:37

+18:27

8.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

59:15

+24:05

9.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

59:30

+24:20

10.

Anne Lise Andreassen

Sandefjord OK

59:36

+24:26

11.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

1:00:22

+25:12

12.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:01:19

+26:09

13.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:02:31

+27:21

14.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:09:06

+33:56

15.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:14:42

+39:32

16.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

1:19:52

+44:42

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

226 212 211 213 224 218 214 215 216

Klasse: 2,5 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

22:16

+0:00

2.

Oskar Hope

Modum OL

32:07

+9:51

3.

Hallvard Myrvoll

Bø OL

41:43

+19:27

4.

Jan Martin Bjerring

Modum OL

1:09:57

+47:41

5.

Odd Gunbjørnsen

Konnerud IL

1:36:29

+1:14:13

Klasse: 2.5 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Lund Hovden

Tyrving IL

35:13

+0:00

2.

Kjersti Aaby

Kolbotn og Skimt OL

39:48

+4:35

3.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

42:12

+6:59

4.

Bjørg Mostaul

Bø OL

43:22

+8:09

5.

Ingrid A. Pedersen

Nydalens SK

59:18

+24:05

6.

Berit G. Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:01:44

+26:31

7.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:18:34

+43:21

8.

Hjørdis Grønhovd

Modum OL

1:33:16

+58:03

DSQ

Enikø Bertalan

No Club

48:51

221 213 224 218 215 216 100

Klasse: 2 km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Hope

Modum OL

19:49

Anna Konrad

Modum OL

22:21

Nadine Konrad

Modum OL

34:00

Tirill Brynildsen

Eiker OL

33:54

Thora Brynildsen

Eiker OL

33:51

DSQ

Hanna Vitova

Modum OL

58:33

219


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 august 2019, 14:58:16

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

111

Antall startet:

109