Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-UMB Orientering 23. september 2010

Klasse: H10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: D10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

23:19

+0:00

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

27:00

+0:00

159

2.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

27:06

+0:06

3.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

29:00

+2:00

166

4.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

29:37

+2:37

5.

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

29:32

+2:32

NULL

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

27:37

+0:00

2.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

29:40

+2:03

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

46:02

+0:00

2.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

49:45

+3:43

3.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

50:43

+4:41

4.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

56:09

+10:07

5.

Ola Marius Pedersen

Ås-UMB Orientering

58:18

+12:16

6.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

59:18

+13:16

7.

Simen Smestad

Ås-UMB Orientering

1:02:39

+16:37

8.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:11:15

+25:13

9.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

1:47:55

+1:01:53

DSQ

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

54:53

31 32 33 34 35 36 37 176

DSQ

Sveinung W Syversen

Ås-UMB Orientering

58:45

33 34 35 36 37

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

59:47

165 162 161 160 31 32 33 34 35 36 37 176

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

1:01:27

164 165 162 161 166 160 159 31 32 33 34 35 3...

DSQ

Øystein Sørensen

Ås-UMB Orientering

1:02:54

31 32 33 34 35 36 37 176

Brutt

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

19:14

166 160 159 176 163 161 160 176 31 32 33 34 3...

Brutt

Petter Skedsmo

Ås-UMB Orientering

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

44:56

+0:00

2.

Maren Juveli Pedersen

Ås-UMB Orientering

58:58

+14:02

DSQ

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:27:34

161

DSQ

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

Brutt

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

DNS

Ine Hovi

Ås-UMB Orientering

DNS

Nikoline Ekeberg Schjerve

Ås-UMB Orientering

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

35:46

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

53:21

+17:35

DSQ

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

43:24

163 166 160 159 176

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

1:06:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2010, 08:57:43

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

36

Antall startet:

33