Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 09 Frøset 8. august 2019

Arrangør: Uninett. Ansvarlig: Olav Kvittem. Løypeleggere: Otto J. Wittner og Olav Kvittem. Medarrangører: Berit Grande, Tore Heggem og Margit Wittner.

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

37:12

+0:00

19:34

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Gjest

42:58

+0:00

15:20

2.

Halvor Flatberg

NTNU

44:46

+1:48

15:59

3.

Øistein Åsmul

Gjest

45:24

+2:26

16:12

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:56

+6:58

17:50

5.

Mario Ditaranto

SINTEF

49:57

+6:59

17:50

6.

Hanne Liodden

St Olav

50:02

+7:04

17:52

7.

Stig Arild Haugskott

Gjest

50:22

+7:24

17:59

8.

Kjell Atle Strande

Gjest

51:31

+8:33

18:23

9.

Sverre Torp

St Olav

52:34

+9:36

18:46

10.

Inger Røhjell

St Olav

53:29

+10:31

19:06

11.

Marianne Houbiers

Equinor

55:41

+12:43

19:53

12.

Magne Rø

St Olav

1:06:39

+23:41

23:48

13.

Judit Sandquist

SINTEF

1:18:00

+35:02

27:51

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Gjest

40:56

+0:00

11:03

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

42:32

+1:36

11:29

3.

Harald Oftedal

Equinor

43:59

+3:03

11:53

4.

Helge Løseth

Equinor

45:38

+4:42

12:20

5.

Klaus Livik

Powel

49:43

+8:47

13:26

6.

Reidun Ødegaard

NTNU

51:33

+10:37

13:55

7.

Terje Hanssen

Politiet

52:37

+11:41

14:13

8.

Erik Horghagen

Gjest

53:26

+12:30

14:26

9.

Beth Carlsen

Gjest

54:42

+13:46

14:47

10.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

54:46

+13:50

14:48

11.

Tore Fornes

Gjest

55:45

+14:49

15:04

12.

Robert von Hirsch

Statkraft

57:01

+16:05

15:24

13.

Grethe Liatun

Gjest

1:00:11

+19:15

16:15

14.

Frank Bjarkø

Gjest

1:01:59

+21:03

16:45

15.

Even Hofstad

Gjest

1:02:15

+21:19

16:49

16.

Knut Erik Østengen

Gjest

1:02:57

+22:01

17:00

17.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:03:43

+22:47

17:13

18.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:04:36

+23:40

17:27

19.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:05:04

+24:08

17:35

20.

Tore Brurok

Gjest

1:05:48

+24:52

17:47

21.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:07:06

+26:10

18:08

22.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:07:07

+26:11

18:08

23.

Vigdis Heimly

NTNU

1:11:24

+30:28

19:17

24.

Leif Røhjell

Siemens

1:12:57

+32:01

19:42

25.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:13:35

+32:39

19:53

26.

Hilde Nestvold

Gjest

1:15:50

+34:54

20:29

27.

Roar Sundby

NTNU

1:17:29

+36:33

20:56

28.

Paul Forseth

Gjest

1:18:12

+37:16

21:08

29.

Jostein Grepstad

NTNU

1:20:49

+39:53

21:50

30.

Håvard Rekstad

NTNU

1:21:17

+40:21

21:58

31.

Svein Hove

Gjest

1:23:27

+42:31

22:33

32.

Geir Arne Kjønstad

Gjest

1:39:13

+58:17

26:48

DSQ

Anders Waage

St Olav

1:03:55

45 175

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Gjest

51:00

+0:00

8:47

2.

Roar Skulbørstad

Gjest

54:39

+3:39

9:25

3.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:00:42

+9:42

10:27

4.

Dag Stenersen

SINTEF

1:04:31

+13:31

11:07

5.

Truls Ryum

NTNU

1:07:19

+16:19

11:36

6.

Agnar Renolen

Gjest

1:08:08

+17:08

11:44

7.

Jostein Alvestad

Equinor

1:08:44

+17:44

11:51

8.

Eivind Olsen

Gjest

1:15:59

+24:59

13:06

9.

Geir Hanssen

Gjest

1:17:17

+26:17

13:19

10.

Mette Resell Nolte

Gjest

1:24:07

+33:07

14:30

11.

Richard Sanders

Byutvikling

1:24:51

+33:51

14:37

12.

Øystein Nytrø

NTNU

1:27:33

+36:33

15:05

13.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:30:18

+39:18

15:34

14.

Robert Strøm

Gjest

3:05:22

+2:14:22

31:57

DSQ

Per Didrik Nonstad

Equinor

1:04:29

49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 august 2019, 20:15:32

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62