Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #7 10. august 2019

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:15:53

+0:00

31:37

2.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:18:47

+2:54

32:49

3.

Håkon Høiland

A-2 Norge AS

1:29:06

+13:13

37:07

4.

Yiming Wang

Kina

1:33:24

+17:31

38:55

5.

Reidar Stenrud

Privat

1:35:34

+19:41

39:49

6.

Desiree Høier

A-2 Norge AS

1:35:38

+19:45

39:50

DSQ

Ping Ouyang

Østmarka OK

3:38

156 147 144 142 158 154 155

DSQ

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

52:22

158

DSQ

Øistein J. Øverberg

A-2 Norge AS

57:20

144 154

DSQ

Per Ludvig Skjerven

A-2 Norge AS

1:19:12

147 144 142 158 154

DSQ

Victor Christiaens

Privat

1:28:10

147 144 142 158 154

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:10

+0:00

10:23

2.

Knut G Karlsen

Heming Orientering

42:44

+14:34

15:46

3.

Clas Svanteson

Kolbotn og Skimt OL

46:36

+18:26

17:11

4.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

53:20

+25:10

19:40

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

55:02

+26:52

20:18

6.

Svein Frimann Kvalheim

Årstad IL

59:03

+30:53

21:47

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:00:28

+32:18

22:18

8.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:00:55

+32:45

22:28

9.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:16:37

+48:27

28:16

10.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:25:42

+57:32

31:37

11.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

1:52:46

+1:24:36

41:36

DSQ

Merete Bugge

Privat

1:26:32

147 153 140 159 155

DSQ

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:54:58

140

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

36:49

+0:00

8:14

2.

Magne Omestad

A-2 Norge AS

40:29

+3:40

9:03

3.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

43:40

+6:51

9:46

4.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

48:18

+11:29

10:48

5.

Line Hagman

Bækkelagets SK

51:42

+14:53

11:33

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

53:30

+16:41

11:58

7.

Georg A. Bugge

Privat

53:53

+17:04

12:03

8.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

55:57

+19:08

12:31

9.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

59:59

+23:10

13:25

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:00:44

+23:55

13:35

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:02:15

+25:26

13:55

12.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:04:15

+27:26

14:22

13.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:05:17

+28:28

14:36

14.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:05:47

+28:58

14:42

15.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

1:06:20

+29:31

14:50

16.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:06:21

+29:32

14:50

17.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:10:37

+33:48

15:47

18.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:10:55

+34:06

15:51

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:11:35

+34:46

16:00

20.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:18:21

+41:32

17:31

21.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

1:29:39

+52:50

20:03

22.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:39:31

+1:02:42

22:15

DSQ

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

45:56

143 144 145 146 147 150 151 152 153 154 155

DSQ

Peter Klaveness

Måren OK

53:53

145

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:05:04

152 153

DSQ

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:17:44

153

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

40:12

+0:00

11:37

2.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

42:00

+1:48

12:08

3.

Tove Strand

Måren OK

45:22

+5:10

13:06

4.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

48:18

+8:06

13:57

5.

Per Fosser

HEMING Orientering

53:10

+12:58

15:21

6.

Tor Lahlum

A-2 Norge AS

54:22

+14:10

15:42

6.

Berit Danielsen

Tyrving IL

54:22

+14:10

15:42

8.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

55:01

+14:49

15:54

9.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

56:03

+15:51

16:11

10.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

56:49

+16:37

16:25

11.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

59:49

+19:37

17:17

12.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

1:00:13

+20:01

17:24

13.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:01:49

+21:37

17:51

14.

Anita Sælevik

Haugaland kraft

1:08:52

+28:40

19:54

15.

Per Myhre

Haugaland kraft

1:10:17

+30:05

20:18

16.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:14:02

+33:50

21:23

17.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:22:38

+42:26

23:52

18.

Rolf Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:29:57

+49:45

25:59

19.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:38:55

+58:43

28:35

DSQ

Don Skantze

Tyrving IL

1:23:59

153 140

DSQ

Jon Berget

A-2 Norge AS

1:33:16

146 147 153 140 155

DSQ

Tor Gunnar Saakvitne

A-2 Norge AS

1:42:36

147 153 140 155


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2019, 20:26:43

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72