Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Børsa IL / Orkanger IF 14. august 2019

Klasse: NY - 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernard Uvås

Børsa IL

18:17

+0:00

12:11

2.

Ola Uvås

Børsa IL

33:15

+14:58

22:10

3.

Randi Uvås

Børsa IL

33:18

+15:01

22:12

4.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

42:56

+24:39

28:37

5.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

42:58

+24:41

28:38

6.

Astrid Gangås Berdal

Orkanger IF

46:05

+27:48

30:43

7.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

46:12

+27:55

30:48

8.

Nora Søvik Feragen

Orkanger IF

47:18

+29:01

31:32

Klasse: C - 2,1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Gaustad

Børsa IL

36:50

+0:00

17:32

2.

Åshild Rian Opland

Børsa IL

37:22

+0:32

17:47

3.

Janne Mette Reiten

Orkanger IF

39:24

+2:34

18:45

4.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

40:33

+3:43

19:18

5.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

41:40

+4:50

19:50

6.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

45:22

+8:32

21:36

7.

Ola Neraune

Orkanger IF

52:08

+15:18

24:49

8.

Allison Hegdal

Orkanger IF

1:29:18

+52:28

42:31

Klasse: A/B Kort - 2,9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Solstad

Orkanger IF

35:13

+0:00

12:08

2.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

38:13

+3:00

13:10

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

39:01

+3:48

13:27

4.

Rita Berg Hammer

Børsa IL

41:25

+6:12

14:16

5.

Mette Moa

Orkanger IF

42:05

+6:52

14:30

6.

Elfrid By

Orkanger IF

45:17

+10:04

15:36

7.

Halvard Kjønli

Orkanger IF

48:50

+13:37

16:50

8.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

57:21

+22:08

19:46

9.

Gunnveig Gangås

Orkanger IF

1:22:39

+47:26

28:30

Klasse: A/B Lang - 4,3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

44:40

+0:00

10:23

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

50:11

+5:31

11:40

3.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

54:10

+9:30

12:35

4.

Ola Skorstad

Orkanger IF

1:03:10

+18:30

14:41

Klasse: NY - 1,5 km Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Bredland Seehuus

Melhus IL

41:48

27:52

Sanna Bredland Seehuus

Melhus IL

44:48

29:52

Erik Bakk

Melhus IL

21:42

14:28

145

Mona Windseth

Melhus IL

22:03

14:42

DSQ

Jenny Rønning

Melhus IL

43:07

152

Klasse: C - 2,1 km Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

28:05

+0:00

13:22

2.

Eli Aasland

Melhus IL

32:51

+4:46

15:38

3.

Anita Døhl

Melhus IL

33:28

+5:23

15:56

4.

Sigurd Rønning

Melhus IL

33:55

+5:50

16:09

5.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

37:06

+9:01

17:40

6.

Ingrid Trondvold

Melhus IL

52:04

+23:59

24:47

7.

Hanne Døhl

Melhus IL

52:10

+24:05

24:50

8.

Frank Egil Holm

Melhus IL

1:18:07

+50:02

37:11

9.

Signe Holm Klemmetvoll

Melhus IL

1:18:11

+50:06

37:13

10.

Håvard Qvenild

Melhus IL

1:18:30

+50:25

37:22

11.

Julie Solberg Qvenild

Melhus IL

1:18:39

+50:34

37:27

12.

Eivind Bakk

Melhus IL

+0:0-5

0:00

Klasse: A/B Kort - 2,9 km Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

25:07

+0:00

8:39

2.

Geir Paulsen

OL Trollelg

36:17

+11:10

12:30

3.

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

52:37

+27:30

18:08

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

53:30

+28:23

18:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 august 2019, 22:44:02

Arrangør:

Børsa IL

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50