Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup 3 Bergen 20. august 2019

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Løvås

Varegg Fleridrett

25:28

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

27:25

+1:57

3.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

30:22

+4:54

4.

Erica Juliet Eide

Fana IL

31:17

+5:49

5.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

31:31

+6:03

6.

Emilie Solvik

Gneist, IL

34:14

+8:46

7.

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

40:43

+15:15

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

19:20

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

20:12

+0:52

3.

Synne Marie Sandviknes

Bergens TF

26:34

+7:14

4.

Live Grønnevet

IL Gular

27:33

+8:13

5.

Erle Schjølberg Evensen

Gneist, IL

28:07

+8:47

6.

Stine Marie Tefre Grieg

Fana IL

30:28

+11:08

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

24:10

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

24:54

+0:44

3.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

25:59

+1:49

4.

Ragnhild Løvås

Varegg Fleridrett

26:04

+1:54

5.

Stella S. Dahle

Fana IL

31:43

+7:33

DSQ

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

14:17

42 60 77 48 79 50 38 52 51 53

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

19:40

+0:00

2.

Therese Haare

Konnerud IL

20:24

+0:44

3.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

20:46

+1:06

4.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

22:07

+2:27

5.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

22:49

+3:09

6.

Vibeke Øye

IL Gular

24:12

+4:32

7.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

25:08

+5:28

8.

Ingrid Løvås

Varegg Fleridrett

25:19

+5:39

9.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

25:22

+5:42

10.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

25:31

+5:51

11.

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

26:31

+6:51

12.

Torhild Eide Torgersen

IL Tyrving

26:55

+7:15

13.

Lise Christensen

TIF Viking

27:43

+8:03

14.

Marie Dymbe

Gneist, IL

30:31

+10:51

15.

Maaike van Langen

Fana IL

32:57

+13:17

16.

Arnfrid Skjæveland

Stord Orientering

33:49

+14:09

17.

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

34:15

+14:35

DSQ

Rannveig Nordhagen

Fana IL

25:09

50

DSQ

Vibeke Tefre Grieg

Fana IL

26:48

50

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aline Hermans

CO Liege

17:29

+0:00

110

2.

Nina Goga

Bergens TF

18:10

+0:41

3.

Britt Karlsen

Askøy OL

21:44

+4:15

4.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

25:07

+7:38

4.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

25:07

+7:38

6.

Turid Vrålstad

Varegg Fleridrett

26:34

+9:05

7.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

28:43

+11:14

8.

Ellen Grønnevet

IL Gular

28:50

+11:21

9.

Ingunn Eikeland

Bergens TF

29:52

+12:23

DSQ

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

2:49

110 45 46 34 35 37 54 57 175

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

19:12

+0:00

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

21:11

+1:59

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

21:17

+2:05

4.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

21:48

+2:36

5.

Nina Soligard

Bergens TF

25:13

+6:01

6.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

25:27

+6:15

7.

Bjørg Midttun

Bergens TF

26:40

+7:28

8.

Astrid Ormberg

Fana IL

27:21

+8:09

DSQ

Rannveig Solli

Askøy OL

20:46

35

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anaïs Mazy

CO Liege

12:17

Marie Kjærgård

Gneist, IL

31:35

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

21:44

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

18:45

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

21:46

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Heksem

Fana IL

16:17

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

24:13

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

30:17

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

22:35

Håkon Solvik

Gneist, IL

21:41

Brage Engtrø

Fana IL

21:29

Filip Hansen

TIF Viking

26:01

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

26:02

Gabriel Strømme

TIF Viking

25:43

Sverre Rafaelsen Frantzen

Fana IL

21:21

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

21:35

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

22:25

+0:50

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

23:50

+2:15

4.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

24:08

+2:33

5.

Sjur Grønnevet

IL Gular

24:12

+2:37

6.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

29:38

+8:03

7.

Sondre Engtrø

Fana IL

35:21

+13:46

8.

Håvard Serck-Hanssen

TIF Viking

37:33

+15:58

9.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

39:09

+17:34

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

16:34

+0:00

2.

Arnaud Mazy

CO Liege

17:12

+0:38

3.

Marius Guibert

Varegg Fleridrett

27:47

+11:13

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

21:55

+0:00

2.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

22:08

+0:13

3.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

23:07

+1:12

4.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

23:40

+1:45

5.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

24:42

+2:47

6.

Sondre Batalden

Fana IL

33:24

+11:29

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

16:34

+0:00

2.

Trygve Buanes

TIF Viking

17:31

+0:57

3.

Ruairi Long

AJAX

18:41

+2:07

4.

Scott Juvik

IL Gular

18:44

+2:10

5.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

19:01

+2:27

6.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

19:59

+3:25

7.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

20:24

+3:50

8.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

20:34

+4:00

9.

Eirik Bjørkevoll

Odda IL

20:36

+4:02

10.

Bjørn Johannessen Field

Hordaland

21:03

+4:29

11.

Øyvind Johannessen

Gneist, IL

21:33

+4:59

12.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

22:02

+5:28

13.

Knut Utne

Fana IL

25:40

+9:06

14.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

32:27

+15:53

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Mazy

CO Liege

20:30

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

20:44

+0:14

3.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

21:34

+1:04

4.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

21:36

+1:06

5.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

22:17

+1:47

6.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

23:04

+2:34

7.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

23:34

+3:04

8.

Geir Heksem

Fana IL

23:55

+3:25

9.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

25:18

+4:48

10.

Erik Serck-Hanssen

TIF Viking

25:22

+4:52

11.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

25:41

+5:11

12.

Ole Kragseth

IL Gular

27:04

+6:34

13.

Kjetil Damm

TIF Viking

27:26

+6:56

14.

Runar Sivertsen

Bergens TF

27:37

+7:07

15.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

30:16

+9:46

16.

Bjørn Batalden

Fana IL

31:33

+11:03

17.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

43:40

+23:10

DSQ

Roar Berge

Varegg Fleridrett

25:43

50 37

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

19:07

+0:00

2.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

19:09

+0:02

3.

Egil Karlsen

Askøy OL

20:18

+1:11

4.

Dagfinn Hole

Bergens TF

21:10

+2:03

5.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

21:49

+2:42

6.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

21:51

+2:44

7.

Per Øivind Husby

Varegg Fleridrett

26:22

+7:15

8.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

29:57

+10:50

DSQ

Alfon Harald Johansen

Bergens TF

20:42

35

DSQ

Per Haugland

Årstad IL

23:32

35

DSQ

Arne Halvorsen

Årstad IL

23:59

110

DSQ

Jan Olav Ormberg

Fana IL

31:52

110


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2019, 15:21:05

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134