Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM Flytrekamp 18. september 2010

Klasse: Orientering

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolens stab

39:37

+0:00

2.

Bjørn Sævik

137 LV Rygge Lag 2

44:42

+5:05

3.

Jan Blom Pettersen

Luftkrigsskolens stab

47:34

+7:57

4.

Frank Sandberg

132 LV Bodo

47:46

+8:09

5.

Henning Valen

NIH Lag Gutter

48:30

+8:53

6.

MUSTAFA ALBAYRAK

Turkish Team

49:29

+9:52

7.

Tom Kaarby

717 Skvadron

51:04

+11:27

8.

Åsmund andre Nåvik

ØHF 338 Skv

51:55

+12:18

9.

Birger Kristoffersen

Østredal Garnison

52:39

+13:02

10.

Espen Vang

2.Avd

53:37

+14:00

11.

Fredrik Martinsen

3.Avd Lag 1 Gutter

53:43

+14:06

12.

Thor Håvar Brekke

3.Avd Lag 3 Gutter

54:50

+15:13

13.

Ola Rønning

2.Avd

57:51

+18:14

14.

Eirik Winter

137 LV Rygge Lag 2

58:12

+18:35

15.

Vegard Nilsen

137 LV Rygge Lag 3

59:50

+20:13

16.

Renate Laugen Evensen

NIH Lag Jenter

1:00:02

+20:25

17.

Tore Bjørnetrø

137 LV Rygge Lag 2

1:00:30

+20:53

18.

Fredrik Moen

Trønderlag HV-12 Lag 2

1:01:13

+21:36

19.

Alexander Trolie

3.Avd Lag 2 Gutter

1:01:24

+21:47

20.

Vegar Evjen Hovstein

Trønderlag HV-12 Lag 2

1:01:54

+22:17

20.

Erlend Elvenes

3.Avd Lag 1 Gutter

1:01:54

+22:17

22.

Linda Bjørhusdal

137LV Rygge

1:01:57

+22:20

23.

Daniel Berg Eriksen

3.Avd Lag 2 Gutter

1:02:59

+23:22

24.

Daniel Knutsen

1.Avd Lag 1

1:03:00

+23:23

25.

Henrik Braaten

2.Avd

1:03:54

+24:17

26.

Øystein Sexe Olsen

2.Avd

1:04:54

+25:17

27.

Einar Fuhr Heggheim

137 LV Rygge Lag 2

1:04:55

+25:18

28.

Tom Lund

3.Avd Lag 3 Gutter

1:05:08

+25:31

29.

Terje Berg Jacobsen

Launchers

1:05:46

+26:09

30.

Thomas Harlem

3.Avd Lag 3 Gutter

1:05:55

+26:18

31.

Baptiste Chirie

French Team

1:06:34

+26:57

32.

Erlend Kristiansen

ØHF 338 Skv

1:06:47

+27:10

33.

Truls Beckhaug

133 Luftving/333Skvadronen

1:07:48

+28:11

33.

Christoffer Smith

Launchers

1:07:48

+28:11

35.

Trine Waag

1.Avd Lag 2

1:07:50

+28:13

36.

Jan Egil Rekstad

3.Avd Lag 4 Gutter

1:07:57

+28:20

37.

Ane Thea Kristoffersen

NIH Lag Jenter

1:08:17

+28:40

38.

Tommy Alstad

3.Avd Lag 3 Gutter

1:08:51

+29:14

39.

Simen Isachsen

Trønderlag HV-12 Lag 1

1:09:39

+30:02

40.

Caroline Solheim

137LV Rygge

1:09:54

+30:17

41.

Håvard Andreassen

3.Avd Lag 1 Gutter

1:10:20

+30:43

42.

May Lena Berg Nymoen

NIH Lag Jenter

1:10:23

+30:46

43.

Lea Helen Tomter

137LV Rygge

1:10:26

+30:49

44.

Stine Mosti

1.Avd Lag 2

1:11:34

+31:57

45.

Benedicte Shimmin Holøien

717 Skvadron

1:11:51

+32:14

46.

Anniken Erichsen

1.Avd Lag 2

1:12:13

+32:36

47.

Daniel Salazar Hauge

Launchers

1:13:02

+33:25

48.

Tind Holen

Trønderlag HV-12 Lag 1

1:13:36

+33:59

49.

Per Gunnar Roalkvam

Basesett 1 - Herrer

1:13:46

+34:09

50.

Fredrik From

1.Avd Lag 1

1:13:52

+34:15

51.

Andreas Multu Hegle

3.Avd Lag 1 Gutter

1:13:59

+34:22

52.

Sveinung Røsok

Grimstad

1:14:07

+34:30

53.

Eric REIGNIER

French Team

1:14:10

+34:33

53 54 60 62 97 103 100 101

54.

GÖKHAN YAKUT

Turkish Team

1:14:22

+34:45

55.

Sindre Blakstad

Basesett 1 - Herrer

1:14:29

+34:52

56.

Magnus Scheide

3.Avd Lag 2 Gutter

1:14:47

+35:10

57.

Jørgen Tovsrud

1.Avd Lag 1

1:15:02

+35:25

58.

Christian P. Krüger

Launchers

1:15:09

+35:32

59.

Kent Gøran Vikan

717 Skvadron

1:15:24

+35:47

60.

Morten Guldal

Grimstad

1:15:30

+35:53

61.

Cecilie Holen

Andøya Flystasjon

1:15:33

+35:56

62.

Marita Sæther

137LV Rygge

1:15:45

+36:08

63.

Martin Borg

137 LV Rygge Lag 3

1:15:59

+36:22

64.

Kristian Brox Stenersen

Grimstad

1:16:29

+36:52

65.

Hanne Bragstad

Andøya Flystasjon

1:17:02

+37:25

66.

Gaute Bergan Husa

133 Luftving/333Skvadronen

1:17:36

+37:59

67.

Øyvind Milhahn

1.Avd Lag 1

1:18:00

+38:23

68.

Geir Haakon Gravdahl

717 Skvadron

1:18:07

+38:30

69.

Tommy Aksdal

NIH Lag Gutter

1:18:40

+39:03

70.

MEHMET EMRE KÜÇÜKOLU

Turkish Team

1:18:51

+39:14

71.

Geir Pettersen

3.Avd Lag 4 Gutter

1:20:03

+40:26

72.

Wenche Rydning

OT&E NH90

1:20:48

+41:11

73.

Jan Niklas Kjendlie

ØHF 338 Skv

1:21:04

+41:27

74.

Anders Fossnes

137 LV Rygge Lag 3

1:21:09

+41:32

75.

Bjørnar Volden

Luftkrigsskolens stab

1:21:18

+41:41

76.

Espen Bakke Larsen

Trønderlag HV-12 Lag 2

1:21:26

+41:49

77.

Andreas Yden

137 LV Rygge Lag 3

1:21:40

+42:03

78.

Bente Brubstad

3.Avd Lag 1 Jenter

1:22:03

+42:26

79.

Marita Emilsen

Basesett 1 - Damer

1:22:37

+43:00

80.

AL MERT TÜFEKÇ

Turkish Team

1:23:06

+43:29

81.

Johan Erling Hætta

133 Luftving/333Skvadronen

1:23:13

+43:36

82.

Thea Charlotte Andersen

LVTS (Bodø)

1:25:08

+45:31

83.

Marius Garvoll

133 Luftving/333Skvadronen

1:26:10

+46:33

84.

Carl W.Wilhelmsen

3.Avd Lag 2 Gutter

1:27:44

+48:07

85.

Tonje Pettersen

LKSK/SKSK LOG

1:28:00

+48:23

86.

Kaja Lindberg

Basesett 1 - Damer

1:29:07

+49:30

87.

Kirsti Foldvik

1.Avd Lag 2

1:29:21

+49:44

88.

Tom Arne Bye

Trønderlag HV-12 Lag 1

1:29:23

+49:46

89.

Mari Sørå

Basesett 1 - Damer

1:29:39

+50:02

90.

Jorill Danielsen

Basesett 1 - Damer

1:31:41

+52:04

91.

Elise Jacobsen

LKSK/SKSK LOG

1:37:02

+57:25

92.

Eli M.M. Beckhaug

Andøya Flystasjon

1:38:06

+58:29

93.

Andre Thomassen

Trønderlag HV-12 Lag 1

1:39:12

+59:35

94.

Helene Hilmarsen

LVTS (Bodø)

1:43:06

+1:03:29

95.

Christer Eriksen

Basesett 1 - Herrer

1:43:53

+1:04:16

96.

Hege Elisabeth Guldahl

LKSK/SKSK LOG

1:45:27

+1:05:50

97.

Tine Fjærli

3.Avd Lag 1 Jenter

1:45:31

+1:05:54

98.

Andreas Nore

3.Avd Lag 4 Gutter

1:52:33

+1:12:56

99.

Kristin Vestly

3.Avd Lag 1 Jenter

1:54:25

+1:14:48

100.

Camilla Aicher

3.Avd Lag 1 Jenter

2:10:13

+1:30:36

101.

Fabien VAUTHIER

French Team

2:13:00

+1:33:23

102.

Kjersti Haug

LVTS (Bodø)

2:22:08

+1:42:31

DSQ

Romain COURTOIS

French Team

43

53 54 60 62 97 103

DSQ

Sindre Abrahamsen

Trønderlag HV-12 Lag 2

36:05

54 60 101

Brutt

Fredrik Evensen

Basesett 1 - Herrer

53 54 60 62 97 103 100 101

Brutt

Marthe Gytri

Andøya Flystasjon

1:45:29

97 103 100 101

DNS

Glenn Skjong

ØHF 338 Skv

DNS

Reidar Fagervik

Grimstad


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2010, 15:10:25

Arrangør:

Luftkrigsskolen

Antall deltagere:

108

Antall startet:

106