Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK ungdomsløp nr. 6 21. august 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:40

Mathias Tvete Martinsen

Byåsen IL

20:08

Irene Storler Snøfugl

Freidig

11:28

Marit Storler Snøfugl

Freidig

10:23

Eystein Aske

Freidig

19:48

Amund Denstad

Nidarøst OK

15:59

Åsne Denstad

Nidarøst OK

21:30

Trygve Bøhle

Freidig

15:05

Sverre Bøhle

Freidig

22:35

Mirja Mohus

Wing OK

42:03

Åse Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

20:14

Even Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

25:33

Vilde Haaland

Wing OK

14:36

Linus Fossum Malmring

Freidig

12:37

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

18:03

Anna Vestues

Wing OK

42:15

Clara Leroyer

Freidig

20:23

Elias Stenseth

Byåsen IL

18:59

Sara Grande Molden

Freidig

14:40

Sander Grande Molden

Freidig

23:12

Paul Kampfer

Nidarøst OK

15:29

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

15:48

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

40:21

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

20:07

Vera Sandquist

OL Trollelg

21:29

Kristian Selnes

Freidig

12:42

Victoria Kottum

OL Trollelg

15:18

Peter Jøsang With

Wing OK

19:46

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

16:56

Bjørn Isak Karlsvik

Byåsen IL

16:59

Ida Sofie Karlsvik

Byåsen IL

23:41

Oda Sæther Levin

Freidig

23:36

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

15:45

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

25:52

Sigurd Wold Aalde

Freidig

16:16

Torstein Wold Aalde

Freidig

29:50

DSQ

Arn Mathias Skjulsvik

Wing OK

12:37

34

DNS

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

DNS

Anton Bostad Herail

Nidarøst OK

DNS

Aron Manstad-Hulaas

Nidarøst OK

DNS

Haakon Alexander Rogstad

Nidarøst OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

17:55

+0:00

9:57

2.

Signe Holm Klemmetvoll

Melhus IL

21:18

+3:23

11:50

3.

Eva Amundsen

Freidig

23:54

+5:59

13:16

4.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

24:09

+6:14

13:25

5.

Lina Sandquist

OL Trollelg

24:49

+6:54

13:47

6.

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

29:28

+11:33

16:22

7.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

32:48

+14:53

18:13

DNS

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

13:57

+0:00

5:48

2.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

20:28

+6:31

8:31

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

22:58

+9:01

9:34

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:24

+10:27

10:10

5.

Guro Haaland

Wing OK

24:54

+10:57

10:22

6.

Annika Lund Eikrem

Freidig

29:28

+15:31

12:16

7.

Maia Ruano Strand

Wing OK

33:26

+19:29

13:55

8.

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

36:03

+22:06

15:01

9.

Eline Jøsang With

Wing OK

37:48

+23:51

15:45

10.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

41:38

+27:41

17:20

11.

Anna Emilie Lona

Wing OK

43:05

+29:08

17:57

12.

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

49:12

+35:15

20:30

DSQ

Emma Imsland

Wing OK

27:15

101

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

21:58

9:59

Mari Uleberg

Wing OK

0:00

Inga Saur Thorin

Wing OK

39:58

18:10

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

24:41

11:13

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

24:58

11:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

21:38

+0:00

6:45

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

21:55

+0:17

6:50

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

22:22

+0:44

6:59

4.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

23:36

+1:58

7:22

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

23:46

+2:08

7:25

6.

Tora Kittilsen

Freidig

24:09

+2:31

7:32

7.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

24:47

+3:09

7:44

8.

Marita Aske

Freidig

25:05

+3:27

7:50

9.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

25:06

+3:28

7:50

10.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

26:51

+5:13

8:23

11.

Maria Strømdal Wik

Freidig

28:03

+6:25

8:45

12.

Åsa Bull

Byåsen IL

35:17

+13:39

11:01

13.

Nora Halvorsen

Freidig

37:48

+16:10

11:48

DSQ

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

48:45

110 120 52 57 61 62

DNS

Ella Sandstad

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

31:15

+0:00

13:01

2.

Ingrid Trondvold

Melhus IL

42:00

+10:45

17:30

3.

Hanne Døhl

Melhus IL

45:56

+14:41

19:08

4.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

59:56

+28:41

24:58

DSQ

Hanna Tyvold

Byåsen IL

32:42

116

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

28:09

+0:00

7:49

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

28:46

+0:37

7:59

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Viken

Byåsen IL

44:37

+0:00

12:23

2.

Maren Viken

Byåsen IL

44:41

+0:04

12:24

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

13:06

+0:00

7:16

2.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

13:54

+0:48

7:43

3.

Erlend Grønli

Freidig

14:20

+1:14

7:57

4.

Sindre Mohus

Wing OK

16:20

+3:14

9:04

5.

Sondre Stenseth

Byåsen IL

16:52

+3:46

9:22

6.

Olav Moxness

Byåsen IL

17:29

+4:23

9:42

7.

Emil Vestues

Wing OK

24:27

+11:21

13:35

8.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

26:14

+13:08

14:34

9.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

36:39

+23:33

20:21

10.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

38:48

+25:42

21:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:52

+0:00

7:51

2.

Mathias Leroyer

Freidig

19:47

+0:55

8:14

3.

Erik Bakk

Melhus IL

20:08

+1:16

8:23

4.

Sivert Sæther Levin

Freidig

21:00

+2:08

8:45

5.

Sven Nevin

Freidig

21:47

+2:55

9:04

6.

Martin Melhuus

Wing OK

22:38

+3:46

9:25

7.

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

35:16

+16:24

14:41

8.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

40:28

+21:36

16:51

9.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

45:04

+26:12

18:46

10.

Bo Lindahl-Rønning

Freidig

1:06:49

+47:57

27:50

11.

Johannes Stordal

Byåsen IL

1:19:31

+1:00:39

33:07

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Luc Bostad Hérail

Nidarøst OK

39:22

17:53

William Kottum

OL Trollelg

27:30

12:29

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tristan Halvorsen

Freidig

21:37

+0:00

6:45

2.

Jørgen Aune

Byåsen IL

25:21

+3:44

7:55

3.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

25:24

+3:47

7:56

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

27:15

+5:38

8:30

5.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

27:16

+5:39

8:31

6.

Aksel Viken

Byåsen IL

29:22

+7:45

9:10

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

29:53

+8:16

9:20

8.

Alf Petter Lynum

Freidig

30:58

+9:21

9:40

9.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

32:56

+11:19

10:17

10.

Sofus H Lind

Wing OK

33:34

+11:57

10:29

11.

Sander M Jensen

Byåsen IL

33:52

+12:15

10:35

12.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

42:10

+20:33

13:10

13.

Hallvard Hellevik

Freidig

42:57

+21:20

13:25

14.

Ådne Stordal

Byåsen IL

47:37

+26:00

14:52

DSQ

Jakob Jøsang With

Wing OK

30:55

115

DNS

Aslak Moxness

Byåsen IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

49:42

+0:00

20:42

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

29:54

+0:00

7:28

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

29:58

+0:04

7:29

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

30:23

+0:29

7:35

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

30:52

+0:58

7:43

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

32:16

+2:22

8:04

6.

Erlend Aune

Byåsen IL

33:45

+3:51

8:26

7.

Emil Grønli

Freidig

34:49

+4:55

8:42

8.

Vemund Mølnvik

Freidig

39:12

+9:18

9:48

9.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

41:10

+11:16

10:17

10.

Magne Guttvik

Wing OK

42:28

+12:34

10:37

11.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

46:51

+16:57

11:42

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

36:13

115

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

30:48

+0:00

7:42

2.

Brage Asplem

Freidig

48:20

+17:32

12:05

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

42:34

+0:00

13:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2019, 20:31:11

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

139