Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 11 Leinstrandmarka øst 22. august 2019

Arrangør: Powel. Ansvarlig: Klaus Livik. Løypelegger: Isak Bergset. Medarrangører: Morten Husom, Jon Røstum, Morten Belsvik.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Gjest

39:15

+0:00

15:05

2.

Øistein Åsmul

Gjest

43:24

+4:09

16:41

3.

Egil Repvik

Gjest

44:54

+5:39

17:16

4.

Nils Olav Vennevik

Gjest

49:14

+9:59

18:56

5.

Magne Rø

St Olav

50:30

+11:15

19:25

6.

Jon Eirik Hennisen

NTNU

51:40

+12:25

19:52

7.

Arnfinn Langeland

NTNU

52:08

+12:53

20:03

8.

Per Erik Sundby

Gjest

53:48

+14:33

20:41

9.

Berit Grande

Uninett

55:16

+16:01

21:15

10.

Sverre Torp

St Olav

55:56

+16:41

21:30

11.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:02:42

+23:27

24:06

12.

Marianne Houbiers

Equinor

1:18:38

+39:23

30:14

13.

Ingeborg Berg

NTNU

1:30:58

+51:43

34:59

14.

Judit Sandquist

SINTEF

1:49:15

+1:10:00

42:01

15.

Kristian Stamnes

Gjest

1:54:48

+1:15:33

44:09

DSQ

Mario Ditaranto

SINTEF

44:33

31 53

DSQ

Per Løvaas

Gjest

58:54

54 31 55 73 71 53

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

41:31

+0:00

10:22

2.

Morten Korsvold

SINTEF

43:18

+1:47

10:49

3.

Olav Kvittem

Uninett

51:37

+10:06

12:54

4.

Helge Løseth

Equinor

54:30

+12:59

13:37

5.

Kurt Amundsen

Gjest

55:12

+13:41

13:48

6.

Reidun Ødegaard

NTNU

55:59

+14:28

13:59

7.

Erik Horghagen

Gjest

56:37

+15:06

14:09

8.

Stein Arne Sæther

Gjest

56:46

+15:15

14:11

9.

Frode Stensrud

Gjest

57:08

+15:37

14:17

10.

Tore Fornes

Gjest

57:32

+16:01

14:23

11.

Jon Olaussen

NTNU

58:34

+17:03

14:38

12.

Mike Long

NTNU

59:21

+17:50

14:50

13.

Harald Oftedal

Equinor

1:02:57

+21:26

15:44

14.

Bente Skorge

Gjest

1:03:58

+22:27

15:59

15.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:04:30

+22:59

16:07

16.

Torid Kvaal

Gjest

1:06:58

+25:27

16:44

17.

Roar Sundby

NTNU

1:07:40

+26:09

16:55

18.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:07:58

+26:27

16:59

19.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:08:06

+26:35

17:01

20.

Håvard Rekstad

NTNU

1:10:35

+29:04

17:38

21.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:10:45

+29:14

17:41

22.

Arnfinn Emdal

NTNU

1:11:46

+30:15

17:56

23.

Anders Waage

St Olav

1:11:56

+30:25

17:59

24.

Even Hofstad

Gjest

1:13:13

+31:42

18:18

25.

Vigdis Heimly

NTNU

1:14:31

+33:00

18:37

26.

Grethe Liatun

Gjest

1:14:48

+33:17

18:42

27.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:15:28

+33:57

18:52

28.

Tone Kristin Smistad

St Olav

1:16:46

+35:15

19:11

29.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:17:10

+35:39

19:17

30.

Halvor Flatberg

NTNU

1:22:30

+40:59

20:37

31.

Øyvind Sæther

NTNU

1:23:05

+41:34

20:46

32.

Paul Forseth

Gjest

1:23:24

+41:53

20:51

33.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:26:12

+44:41

21:33

34.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:38:40

+57:09

24:40

DSQ

Nina Reitan

Gjest

1:20:16

69 42 157 70 175

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Gjest

57:33

+0:00

10:05

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

1:00:31

+2:58

10:37

3.

Øivind Aunøien

Gjest

1:03:34

+6:01

11:09

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

1:08:09

+10:36

11:57

5.

Håvard Lorange

SIemens

1:20:42

+23:09

14:09

6.

Per Didrik Nonstad

Equinor

1:22:25

+24:52

14:27

7.

Truls Ryum

NTNU

1:23:50

+26:17

14:42

8.

Terje Berg

Statkraft

1:26:17

+28:44

15:08

9.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:33:01

+35:28

16:19

10.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:42:12

+44:39

17:55

11.

Frode Seland

NTNU

1:43:19

+45:46

18:07

12.

Øystein Nytrø

NTNU

1:43:24

+45:51

18:08

13.

Robert Strøm

Gjest

3:26:13

+2:28:40

36:10

DSQ

Eivind Olsen

Gjest

44:55

40 39 38 47 45 50 69 156 53 157 70 175

DSQ

Gustav Ruø

Gjest

1:10:35

39 38 47 45 50 69 156 53 157 70


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2019, 21:58:30

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67