Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud 25. august 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Marie Rygh

Heming Orientering

17:30

+0:00

2.

Mira Lundsrud

OK Moss

18:47

+1:17

3.

Silje Gotaas

Privat

20:47

+3:17

4.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

22:12

+4:42

5.

Ludvig Balchen Ludvigsen

Koll

22:37

+5:07

6.

Ola Bråten Berge

Koll

23:08

+5:38

7.

Isabelle Hopsnes

Fossum IF

24:33

+7:03

8.

Eline Pedersen

OK Moss

25:31

+8:01

9.

Oskar Ferm

Røyken OL

26:02

+8:32

10.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

26:12

+8:42

232

11.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

27:08

+9:38

12.

Aurora Sommerfelt Floden

Asker Skiklubb

27:45

+10:15

13.

Mina Keilholz

Røyken OL

28:35

+11:05

14.

Anton Sagberg

Tyrving

29:01

+11:31

15.

Vemund Skuncke

Røyken OL

29:05

+11:35

16.

Aksel Sagberg

Tyrving

29:09

+11:39

17.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

29:15

+11:45

18.

Tora Marie Kjerkreit

Trøsken

29:30

+12:00

19.

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

30:06

+12:36

20.

Vilde Gotaas Havik

Asker Skiklubb

30:33

+13:03

21.

Mia Pedersen

OK Moss

32:24

+14:54

21.

Marion Lie Redalen

OK Moss

32:24

+14:54

23.

Amelie Tørvolt

Asker Skiklubb

33:25

+15:55

24.

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

33:39

+16:09

25.

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

34:57

+17:27

26.

Anna Elisabeth Pontes Årbu

Varteig

38:26

+20:56

27.

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

39:04

+21:34

28.

Malin Arnesen Grønli

DIF

40:41

+23:11

29.

Jakob Anmarkrud

Privat

44:06

+26:36

30.

Aurora Speake

Lillomarka OL

44:27

+26:57

31.

Theoline Redalen

Moss

46:28

+28:58

32.

Sofie Borge Pinnock

Tyrving

53:20

+35:50

33.

Tiril Rekaa

Røyken OL

58:03

+40:33

DNS

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Aure Skogedal

Asker SK

32:18

+0:00

2.

Kristian Kjerkreit

Heming Orientering

37:24

+5:06

3.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

37:27

+5:09

4.

Wiona Skaug

Oppsal Orientering

43:12

+10:54

5.

Hege Røsvold Skaug

Oppsal Orientering

48:27

+16:09

6.

Odd Gunnbjørnsen

Konnerud IL

1:27:06

+54:48

DSQ

Kirsten Vaaje

Asker Skiklubb

43:36

113 84 206 202 203 232 245

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Kristine Andenæs

Asker Skiklubb

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:06

+0:00

2.

Peter Klaveness

Måren OK

30:33

+2:27

3.

Elena Grand

Lillomarka OL

33:23

+5:17

4.

Sofia Ferm

Røyken OL

33:32

+5:26

5.

Kenneth Eik

Raumar Orientering

34:15

+6:09

6.

Roy Gjerding

OK Moss

36:09

+8:03

245

7.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

36:30

+8:24

8.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

37:38

+9:32

9.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

37:41

+9:35

95

10.

Jens Nandrup Nielsen

Indre Østfold OK

37:51

+9:45

11.

Marius Strandseter

Røyken OL

37:56

+9:50

12.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

38:48

+10:42

13.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

40:10

+12:04

14.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

46:10

+18:04

15.

Marianne Strandseter

Røyken OL

46:33

+18:27

16.

Barry Speake

EBOR

49:33

+21:27

17.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

53:39

+25:33

18.

Steinar Ruud

Konnerud IL

57:12

+29:06

75

19.

Inger-Johanne Rygh

Heming Orientering

58:35

+30:29

20.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

59:26

+31:20

21.

Anne Marthe Pensgaard

OK Horten

1:54:38

+1:26:32

DSQ

Ingrid Holm

Oppsal Orientering

48:36

111 202 74

DSQ

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:23:09

116

DSQ

Tone Skram

Røyken OL

1:27:12

112 111 202 74

DSQ

Inger Schibsted

Røyken OL

1:27:13

112 111 202 74

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bassen Mikkelsen

Fossum IF

36:46

+0:00

2.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

37:55

+1:09

3.

Halvor Saunes

Nydalens SK

38:14

+1:28

4.

Gjermund Røren

Eiker OL

43:20

+6:34

5.

Gard Lindseth

Nydalens SK

43:33

+6:47

6.

Elisabeth Ingvaldsen

Nydalens SK

43:39

+6:53

7.

Magnus Oliversen

Trøsken

44:45

+7:59

8.

John Kasper Svergja

Kvikne IL

45:22

+8:36

9.

Pål Sommerhein

Fossum IF

48:11

+11:25

108

10.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

51:52

+15:06

11.

Tellef Juell Larsen

IL Tyrving

53:03

+16:17

12.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

53:50

+17:04

13.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

54:01

+17:15

14.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

57:58

+21:12

15.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

58:39

+21:53

16.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:00:12

+23:26

17.

Mons Løvfald

Nydalens SK

1:01:41

+24:55

18.

Kjersti Westin

POL

1:05:21

+28:35

19.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:05:24

+28:38

20.

Frode Løset

Ringerike OL

1:08:40

+31:54

21.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

1:09:47

+33:01

22.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:13:16

+36:30

23.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

1:14:18

+37:32

24.

Steinar Hansen

Lillomarka OL

1:22:56

+46:10

25.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:36:35

+59:49

26.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:39:00

+1:02:14

27.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:44:00

+1:07:14

28.

LIsa Annersand

OK Tyr

2:04:32

+1:27:46

DSQ

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

23:50

117 73 119 108 227 230 239 236 79 201 74

DSQ

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:01:33

201 74 245

DSQ

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:03:10

230 239 236 79 201 74

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Lundsrud

OK Moss

18:09

+0:00

2.

Emma Johanne Rygh

Heming Orientering

21:57

+3:48

3.

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

22:19

+4:10

4.

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

24:16

+6:07

5.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

24:22

+6:13

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

21:08

+0:00

2.

Håkon Juell Larsen

IL Tyrving

23:15

+2:07

3.

Herman Finstad Land

Tyrving IL

23:18

+2:10

DNS

Sindre Nikolai Holmboe

Tyrving IL


Sist oppdatert:

3 september 2019, 17:14:10

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

108

Antall startet:

104