Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 28. august 2019

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

23:50

+0:00

12:32

2.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:19

+2:29

13:51

3.

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

37:21

+13:31

19:39

4.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

40:05

+16:15

21:05

5.

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:28:55

+1:05:05

46:47

DSQ

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

23:01

162

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

26:45

+0:00

12:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

28:57

+0:00

11:34

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

44:26

+15:29

17:46

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

50:59

+0:00

12:44

2.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

52:43

+1:44

13:10

3.

Ingvild Næsset

Sarpsborg OL

59:32

+8:33

14:53

4.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

59:35

+8:36

14:53

5.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:06:49

+15:50

16:42

6.

Beate Strand

Måren OK

1:10:19

+19:20

17:34

DSQ

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:08:19

184

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

37:12

+0:00

14:52

2.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

39:52

+2:40

15:56

3.

Vida Kvilhaugsvik

Ås IL

1:08:09

+30:57

27:15

DSQ

Line Nybakken

Espoon Suunta

30:23

156

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

29:24

+0:00

11:45

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

35:01

+5:37

14:00

3.

Tove Strand

Måren OK

35:55

+6:31

14:22

4.

Mona Strand

Måren OK

41:04

+11:40

16:25

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

41:51

+12:27

16:44

6.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

44:49

+15:25

17:55

7.

Anne Margit Bratten

Måren OK

55:19

+25:55

22:07

8.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

55:58

+26:34

22:23

DSQ

Ingrid Tenge

Ås-NMBU Orientering

44:48

156

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berntsen

Måren OK

1:05:52

+0:00

26:20

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:10:58

+5:06

28:23

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

45:38

+0:00

21:43

2.

Vera Telje Sjølie

Kolbotn og Skimt OL

50:23

+4:45

23:59

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

58:24

+12:46

27:48

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

17:49

+0:00

9:22

2.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

21:14

+3:25

11:10

3.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

25:47

+7:58

13:34

4.

Benjamin Buhler

Måren OK

26:23

+8:34

13:53

5.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

27:48

+9:59

14:37

6.

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

32:20

+14:31

17:01

7.

Håvard Endresen

Måren OK

34:38

+16:49

18:13

8.

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

41:16

+23:27

21:43

9.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

41:17

+23:28

21:43

10.

Emil Storvoll

Ås-NMBU Orientering

54:16

+36:27

28:33

11.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:09:59

+52:10

36:50

DSQ

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

45:42

164 158

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

31:39

+0:00

15:04

2.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

38:35

+6:56

18:22

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

54:58

+0:00

13:44

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:20:59

+26:01

20:14

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

47:07

+0:00

8:53

2.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

47:44

+0:37

9:00

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

50:43

+3:36

9:34

4.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

54:47

+7:40

10:20

5.

Sigve Botnen

Bø OL

56:38

+9:31

10:41

6.

Anders Treekrem

Ås-NMBU Orientering

59:25

+12:18

11:12

7.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:01:40

+14:33

11:38

8.

Morten Fredh

OK Moss

1:12:38

+25:31

13:42

9.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

1:27:18

+40:11

16:28

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:00:36

+0:00

15:09

2.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:02:09

+1:33

15:32

3.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:05:11

+4:35

16:17

4.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

1:14:11

+13:35

18:32

5.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:22:09

+21:33

20:32

6.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:31:43

+31:07

22:55

DSQ

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

31:50

183 188 190 179 172 169 155 154 176 163 175

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

43:25

+0:00

10:51

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

48:27

+5:02

12:06

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

49:06

+5:41

12:16

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

50:25

+7:00

12:36

5.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

50:31

+7:06

12:37

6.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:06

+12:41

14:01

7.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:02:31

+19:06

15:37

8.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:09:04

+25:39

17:16

9.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

1:17:35

+34:10

19:23

10.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:20:35

+37:10

20:08

DSQ

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:06:56

179 172 169 155 154 176 163

DSQ

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:10:25

188 169 155 154 176 163 175

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

25:54

+0:00

10:21

2.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

31:24

+5:30

12:33

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:39

+6:45

13:03

4.

Morten Karlsen

Måren OK

33:54

+8:00

13:33

5.

Stein Turtumøygard

Måren OK

40:01

+14:07

16:00

6.

Roy Gjerding

OK Moss

41:48

+15:54

16:43

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

30:05

+0:00

12:02

2.

Per-Erik Østlie

Driv IL

35:10

+5:05

14:04

3.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

40:05

+10:00

16:02

4.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

40:48

+10:43

16:19

5.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

56:58

+26:53

22:47

6.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:25:18

+55:13

34:07

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

May-Helene Berntsen

Kolbotn og Skimt OL

1:09:15

49:27

163

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

20:34

14:41

Johanne Johsen

Ås-NMBU Orientering

34:31

24:39

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

29:23

20:59

Dagny Saltveit

Ås-NMBU Orientering

42:58

30:41

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

33:34

23:58

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

21:01

15:00

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

29:30

21:04

163

Vegard Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

33:22

23:50

Jørgen Holm Jøsang

Måren OK

36:50

26:18

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

15:52

11:20

Sigurd R. Eikje

Ås-NMBU Orientering

27:25

19:35

Alfred Bergum Hansen

Ås-NMBU Orientering

27:24

19:34

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

27:49

19:52

Heine Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

33:22

23:50

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

44:14

31:35

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

17:49

12:43

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

30:11

+0:00

14:22

2.

Kjersti Aaby

Kolbotn og Skimt OL

31:17

+1:06

14:53

3.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

36:33

+6:22

17:24

4.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

37:22

+7:11

17:47

5.

Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

43:38

+13:27

20:46

6.

Magnus Endresen

Måren OK

46:27

+16:16

22:07

7.

Nina Lundquist

Ås-NMBU Orientering

47:55

+17:44

22:49

8.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:03:22

+33:11

30:10

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

17:25

+0:00

9:10

2.

Helene Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

32:25

+15:00

17:03

3.

Morten Daniel

Ås-NMBU Orientering

38:07

+20:42

20:03

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Günther

Kolbotn og Skimt OL

52:05

+0:00

14:52

2.

Camilla Aksdal

Kolbotn fotball

53:05

+1:00

15:10

3.

Frode G. Waaler

Måren OK

1:06:44

+14:39

19:04

DSQ

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

1:25:14

178 171 172 173 174 163


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2019, 16:39:56

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

122

Antall startet:

122