Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Lierbygda/Røyken OL 27. august 2019

Klasse: H 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

50:44

+0:00

2.

Frikk Embergsrud

Asker Skiklubb

57:28

+6:44

3.

Eirik Holt Johanessen

Røyken O-lag

58:24

+7:40

4.

Holger Keilholz

Røyken O-lag

1:13:32

+22:48

Klasse: D 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Rekaa

Røyken O-lag

1:04:30

+0:00

2.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

1:07:31

+3:01

Klasse: H Veteran Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Linnebo

Asker Skiklubb

54:21

+0:00

2.

Bjørn Willy Arntzen

Lierbygda OL

55:18

+0:57

3.

Christian Schibsted

Røyken O-lag

1:10:26

+16:05

Klasse: H15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

37:42

+0:00

2.

Magnus Hagen

Røyken O-lag

48:13

+10:31

3.

Eivind Heiebråten

Røyken O-lag

49:17

+11:35

4.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

51:07

+13:25

5.

Marius Strandseter

Røyken O-lag

58:41

+20:59

6.

Sverre Strand

Lierbygda O.lag

1:10:33

+32:51

7.

Daniel Kristoffersen

Røyken O-lag

1:13:29

+35:47

8.

Trym Alexander Storhaug

Røyken O-lag

1:46:52

+1:09:10

DNS

Harald Heiaas

Røyken O-lag

Klasse: D15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Kristoffersen

Røyken O-lag

1:13:29

+0:00

2.

Eirill Dalan

Røyken O-lag

1:24:20

+10:51

Klasse: H Veteran Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

36:09

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

38:48

+2:39

3.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

39:47

+3:38

4.

Axel Damgaard

Trollo

43:19

+7:10

5.

Morten Johanessen

Røyken O-lag

47:13

+11:04

6.

Ivar Mestad

Røyken O-lag

47:32

+11:23

7.

Hans Olav Sætra

Asker Skiklubb

51:28

+15:19

8.

Rolf E. Anderson

Lierbygda O.lag

51:58

+15:49

DSQ

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

5:49

165 161 163 170 166 172 103 101 100

Klasse: D Veteran Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

36:03

+0:00

2.

Helga Haverstad

Lierbygda O.lag

42:08

+6:05

3.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

49:25

+13:22

4.

Tone Skram

Røyken O-lag

51:19

+15:16

5.

Ingrid Schibsted

Røyken O-lag

1:46:52

+1:10:49

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Olsen

Asker Skiklubb

30:20

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

24:15

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marlene Kolholz

Røyken O-lag

32:41

171 174 103 101 100

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liv Alice Kvam Haugom

Røyken O-lag

37:42

Sondre Rekaa

Røyken O-lag

48:59

Tiril Rekaa

Røyken O-lag

35:04

Vemund Skuncke

Røyken O-lag

33:19

Oskar Ferm

Røyken O-lag

33:13

Eirill Mestad

Røyken O-lag

26:17

101

Idrid Mestad

Røyken O-lag

39:33

Andrea Kristoffersen

Røyken O-lag

43:10

100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2019, 21:40:00

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

45

Antall startet:

44