Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Blindevannet Rundt (Berger IL) 7. september 2019

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Aamlid

1:46:44

+0:00

5:55

2.

Julie Bingen Larsen

1:57:27

+10:43

6:31

64

3.

Stine Melissa Jørgensen

2:15:55

+29:11

7:33

4.

Caroline Frantzen

2:15:56

+29:12

7:33

DNS

Nina Hedvig Eide

DNS

Fredrik Gåsland

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Iversen Hellesø

2:04:03

+0:00

6:53

2.

Hilde Halvorsen Iversen

2:09:23

+5:20

7:11

3.

Tine Trømborg

2:12:06

+8:03

7:20

4.

Astrid Lunde

2:24:01

+19:58

8:00

63 64

5.

Vigdis Naudak Krohn Hansen

3:05:12

+1:01:09

10:17

6.

Liv Jebsen

3:05:22

+1:01:19

10:17

7.

Nina Evanger

3:05:26

+1:01:23

10:18

8.

Annika Horten

3:08:41

+1:04:38

10:28

9.

Bodil Bryn

4:25:12

+2:21:09

14:44

Brutt

Gunn Kjersti Bakkerud

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Havre

2:07:48

+0:00

7:06

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Ekroll

1:29:23

+0:00

4:57

2.

Nichlas Øveraasen

1:45:06

+15:43

5:50

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hartz Melling

1:22:08

+0:00

4:33

2.

Martin Frantzen

1:24:26

+2:18

4:41

3.

Mats Breda

1:29:35

+7:27

4:58

64

4.

Magnus Gravningen

1:29:54

+7:46

4:59

64

5.

Nils Martin Langestrand

1:32:24

+10:16

5:08

6.

Stian Kristiansen

1:33:25

+11:17

5:11

64

7.

Jo Bastian Gustavsen

1:37:52

+15:44

5:26

8.

Stian Haraldsen

1:38:52

+16:44

5:29

63

9.

Kjell Gullerud

1:43:33

+21:25

5:45

63

10.

Martin Mogensen

1:44:52

+22:44

5:49

11.

Espen Kristiansen

1:52:10

+30:02

6:13

64

12.

Ole Martin Gulliksrud

1:57:03

+34:55

6:30

13.

Fridtjof Aaserud

1:59:39

+37:31

6:38

64

14.

Thomas Brun- Pedersen

2:01:20

+39:12

6:44

15.

Christian Brun- Pedersen

2:02:29

+40:21

6:48

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Anders Iversen

1:30:54

+0:00

5:03

64

2.

Paul Myrhaug

1:34:49

+3:55

5:16

3.

Jarle Mogensen

1:36:36

+5:42

5:22

4.

Gunnar Luther

1:38:16

+7:22

5:27

5.

Gjermund Bolstad

1:39:24

+8:30

5:31

6.

Hans Marius Nelson

1:46:39

+15:45

5:55

7.

Steingrim Sandvik

1:47:53

+16:59

5:59

64

8.

David Junge Andersen

1:48:22

+17:28

6:01

9.

Jørgen Rustad

1:56:17

+25:23

6:27

10.

Vidar Andre Solheim

2:09:33

+38:39

7:11

63

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

1:44:32

+0:00

5:48

2.

Terje Kristoffersen

1:55:08

+10:36

6:23

3.

Inge Stian Johansen

1:59:00

+14:28

6:36

4.

Roy Arne Hansen

2:01:29

+16:57

6:44

5.

Vidar Moen

2:03:40

+19:08

6:52

64

6.

Karl Peder Nymoen

2:14:33

+30:01

7:28

7.

Egil Andreassen

2:16:12

+31:40

7:34

8.

Jan Vegard Markussen

2:17:30

+32:58

7:38

Klasse: D16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Nestgård- Bolstad

35:47

+0:00

11:55

2.

Anie Iversen

1:07:22

+31:35

22:27

Klasse: H16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leon Hellesø

19:55

+0:00

6:38

2.

Isak Luther

20:18

+0:23

6:46

3.

Adrian Aulie

28:01

+8:06

9:20

4.

Jone Brandal

34:04

+14:09

11:21

49

5.

Noel Hellesø

34:45

+14:50

11:35

Klasse: H-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Johnsen

2:28:01

+0:00

8:13

2.

Ketil Lille

2:34:02

+6:01

8:33

3.

Jan Trygve Jensen

2:43:33

+15:32

9:05

64

Klasse: D-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Stenestø Lille

2:34:27

+0:00

8:34

Klasse: Herrer-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Eskil Hellesø

19:58

+0:00

6:39

2.

Atle Iversen

35:19

+15:21

11:46

3.

Atle Eriksen

1:18:34

+58:36

26:11

Klasse: Damer-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Eriksen

42:45

+0:00

14:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2019, 20:00:41

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

67

Antall startet:

65