Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Svanlimila (Svelvik IF) 12. oktober 2019

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Haug

Svelvik Sk

59:51

+0:00

5:59

2.

Fabian Nebel

Svelvik IF

1:13:46

+13:55

7:22

3.

Sebastian Sylling

Svelvik IF

1:18:06

+18:15

7:48

4.

Siver Ebbestad

Sandvin

1:19:24

+19:33

7:56

5.

Jakob Sando Haraldsrud

Tottenham FC

1:37:55

+38:04

9:47

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matilde Schilling

2:15:04

+0:00

13:30

2.

Hedda Wessel Pettersen

BOS

2:23:38

+8:34

14:21

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gabriel Slinger

Svelvik SK

47:46

+0:00

4:46

2.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

51:00

+3:14

5:06

3.

Jo Bastian Gustavsen

Svelvik SK

51:19

+3:33

5:07

4.

Jarle Mogensen

Berger IL

55:02

+7:16

5:30

5.

Kjell Gullerud

Sande Sportsklubb

55:25

+7:39

5:32

6.

Sondre Vedal

Svelvik SK

57:10

+9:24

5:43

7.

Erik Engløk

Svelvik IF

58:34

+10:48

5:51

8.

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

1:00:47

+13:01

6:04

9.

Glenn Andre Strømsheim

Svelvik Treningssenter

1:03:07

+15:21

6:18

10.

Lars Andreas Vik

Svelvik IF Skigruppe

1:03:28

+15:42

6:20

11.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

1:03:47

+16:01

6:22

12.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

1:03:51

+16:05

6:23

13.

Ola Bjørlo

1:05:30

+17:44

6:33

64

14.

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

1:05:54

+18:08

6:35

15.

Per Harald Hagerup

Berger IL

1:07:17

+19:31

6:43

16.

Thekiso Sobe

Svelvik IF

1:07:27

+19:41

6:44

17.

Stian Sylling

Svelvik IF

1:08:13

+20:27

6:49

18.

Anders Liang

1:08:35

+20:49

6:51

19.

Henrik Ingebrigtsen

Steen & Lund

1:09:17

+21:31

6:55

42 64

20.

Karl Peder Nymoen

1:09:27

+21:41

6:56

21.

Sven Myhre

Team Lassen

1:11:19

+23:33

7:07

22.

Egil Andreassen

BOS

1:11:53

+24:07

7:11

23.

Anders Johnsen

Svelvik IF

1:14:12

+26:26

7:25

24.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

1:16:39

+28:53

7:39

25.

Kjetil Ebbestad

1:19:26

+31:40

7:56

26.

Kjetil Wam

Steen & Lund

1:20:36

+32:50

8:03

42

27.

Knut Arild Renstrøm

1:22:08

+34:22

8:12

28.

Terje Langklopp

Svelvik Sk

1:29:03

+41:17

8:54

29.

Helge Wam

Nesbygda IF

1:30:24

+42:38

9:02

30.

Steinar Vigdal

1:43:08

+55:22

10:18

31.

Håvard W. Pettersen

BOS

2:07:41

+1:19:55

12:46

DSQ

Egil Furua

BOS

40:23

49 63 64

DSQ

Bjørn Erik Westheim

Steen & Lund

2:46:15

64

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

59:02

+0:00

5:54

2.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

1:04:39

+5:37

6:27

3.

Gina Langestrand

1:09:01

+9:59

6:54

4.

Barbro Kvåle

Konnerud IL

1:09:02

+10:00

6:54

5.

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

1:09:37

+10:35

6:57

6.

Astrid Lunde

Høyen Bootcamp

1:14:38

+15:36

7:27

7.

Ann-Margreth Renstrøm

1:22:09

+23:07

8:12

8.

Kjersti Nelson Levina

1:22:47

+23:45

8:16

9.

Ina Langklopp

Svelvik Sk

1:29:04

+30:02

8:54

10.

Cesilie Shilling

1:43:42

+44:40

10:22

11.

Trude Hansen

BOS

2:22:20

+1:23:18

14:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2019, 12:21:24

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51