Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 2. november 2019

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

2:03:39

+0:00

7:32

2.

William Alexander Haug

Svelvik SK

2:20:26

+16:47

8:33

3.

Leo Skjellaug Gundersen

Geilo IL

2:20:45

+17:06

8:34

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

2:35:44

+32:05

9:29

5.

Luca Nilssen

IL Sandvin

2:47:22

+43:43

10:12

6.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

2:52:19

+48:40

10:30

7.

Benjamin Hunstad

Konnerud IL

2:52:20

+48:41

10:30

8.

Jonatan Herman Lyseheden-Vogt

Konnerud IL

3:14:26

+1:10:47

11:51

9.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

3:23:08

+1:19:29

12:23

10.

Adrian Buczek

Ringerike OL

3:37:09

+1:33:30

13:14

11.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

3:37:10

+1:33:31

13:14

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Ekroll

Berger IL Ski

3:05:58

+0:00

11:20

2.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

3:06:08

+0:10

11:20

3.

Tiril Holen

Konnerud IL

3:46:18

+40:20

13:47

4.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

3:46:19

+40:21

13:47

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

3:46:36

+40:38

13:49

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre R Holt

Hedrum O-lag

1:58:50

+0:00

7:14

2.

Anders Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

2:03:08

+4:18

7:30

3.

Mathias Skourup Rognebakke

BOS Elite

2:03:32

+4:42

7:31

4.

Gabriel Slinger

Svelvik SK

2:03:35

+4:45

7:32

5.

Martin Haug

Svelvik SK

2:03:45

+4:55

7:32

6.

Eivind Kjennerud

Sande Sportsklubb

2:03:46

+4:56

7:32

7.

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

2:09:29

+10:39

7:53

8.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

2:12:02

+13:12

8:03

9.

Johan Kristian Undeland

BOS Elite

2:14:19

+15:29

8:11

10.

Magnus Gravningen

Sande Sportsklubb

2:20:23

+21:33

8:33

11.

Martin Saue Winther

Berger IL

2:20:24

+21:34

8:33

12.

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

2:32:56

+34:06

9:19

13.

Ole-Martin Foss

Svelvik IF

2:44:04

+45:14

10:00

14.

Even Myhre

Team Lassen

2:44:07

+45:17

10:00

14.

Espen Kristiansen

2:44:07

+45:17

10:00

16.

Viktor Hellum

2:44:09

+45:19

10:00

17.

Eirik Stærkeby Jelstad

Team Nonstop

2:56:16

+57:26

10:44

18.

Martin Berg-Leirvåg

Norconsult BIL

2:56:28

+57:38

10:45

19.

Steffen Vedal

BOS Elite

3:00:06

+1:01:16

10:58

20.

Simen Engedahl

Svelvik SK

3:00:08

+1:01:18

10:59

21.

Haakon J Larssen

Svelvik SK

3:00:10

+1:01:20

10:59

22.

Magnus Larsen

Skippertak Athletics

3:00:12

+1:01:22

10:59

23.

Tommy Borgen

3:06:33

+1:07:43

11:22

54

24.

Ole Johan Morken

3:07:16

+1:08:26

11:25

40

25.

John Galleberg

Sande Sportsklubb

3:07:27

+1:08:37

11:25

26.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

3:07:51

+1:09:01

11:27

27.

Nikita Semenov

Moscow Team

3:18:06

+1:19:16

12:04

28.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

3:19:28

+1:20:38

12:09

29.

Christian Kiil Brun-Pedersen

Berger IL

3:22:08

+1:23:18

12:19

52

30.

Edvin Heier

Skippertak Athletics

3:23:25

+1:24:35

12:24

31.

Thekiso Samuel Sobe

Svelvik IF

3:36:16

+1:37:26

13:11

32.

Anders Johnsen

Svelvik IF

3:36:33

+1:37:43

13:12

40

33.

Bohdan Danyliuk

Moscow Team

3:37:14

+1:38:24

13:14

34.

Ilya Leyrikh

Moscow Team

7:43:36

+5:44:46

28:16

45 46 157 47 50 52 100

35.

Serhii Karpenko

Moscow Team

7:43:39

+5:44:49

28:16

42 49 31 34 37 121 38 39 40 41 43 54 12...

36.

Yury Lysak

Moscow Team

7:43:44

+5:44:54

28:16

45 46 157 47 50 52 100

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Barbro Kvåle Trømborg

Hadeland OL

2:33:16

+0:00

9:20

2.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

2:41:34

+8:18

9:51

3.

Inger Bonden

Sande Sportsklubb

2:44:09

+10:53

10:00

4.

Emilie Berger

Team Nonstop

2:56:16

+23:00

10:44

5.

Kjersti Aamodt Stensland

Veidekke BIL

2:56:27

+23:11

10:45

6.

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

3:00:09

+26:53

10:59

7.

Gina Langestrand

Sande

3:07:14

+33:58

11:25

8.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

3:18:46

+45:30

12:07

9.

Thea Land

Konnerud IL

3:18:49

+45:33

12:07

10.

Ragnhild Stenberg Berg

3:19:28

+46:12

12:09

11.

Marie Grepperud

Crusaders ishockey

3:23:06

+49:50

12:23

12.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

3:36:19

+1:03:03

13:11

40

13.

Juliet Gran Jacobsen

Team Lassen

3:36:20

+1:03:04

13:11

14.

Kjersti Nelson Levina

3:36:31

+1:03:15

13:12

15.

Isabelle Galleberg

3:46:45

+1:13:29

13:49

16.

Mari Engelhardt Pettersen

5:15:46

+2:42:30

19:15

17.

Ella Høylie

5:48:14

+3:14:58

21:14

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom Hagen

Team Halaas

2:05:16

+0:00

7:38

2.

Hans Marius Nelson

BOS

2:05:22

+0:06

7:38

3.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

2:05:29

+0:13

7:39

4.

Lars Erik Bjørnstad Halvorsen

BOS

2:05:55

+0:39

7:40

5.

Knut Landstad

Team Halaas

2:09:26

+4:10

7:53

6.

Charles Halaas

Team Halaas

2:12:47

+7:31

8:05

7.

Frode Nebell

BOS

2:15:19

+10:03

8:15

8.

David Løver

Team Halaas

2:20:07

+14:51

8:32

9.

Christian Bøhmer

BOS

2:20:20

+15:04

8:33

10.

Stig Instanes

IF Sturla

2:20:58

+15:42

8:35

11.

Stig Melling

Ringerike OL

2:44:03

+38:47

10:00

12.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:44:06

+38:50

10:00

13.

David Ekroll

Berger IL Ski

2:45:25

+40:09

10:05

14.

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

2:47:14

+41:58

10:11

15.

Tommy Brudal

Team Halaas

2:47:16

+42:00

10:11

16.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:47:30

+42:14

10:12

17.

Øystein Rognebakke

IF Sturla

2:47:33

+42:17

10:12

122

18.

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

2:52:23

+47:07

10:30

19.

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

2:52:24

+47:08

10:30

20.

Rune Sten Nilsen

Drammen CK

2:52:25

+47:09

10:30

21.

Glenn Andre Strømsheim

Svelvik Treningssenter

2:52:26

+47:10

10:30

22.

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

2:52:33

+47:17

10:31

23.

Kåre Rønn Richardsen

Godlia

2:53:29

+48:13

10:34

24.

Håkon Sagberg

2:53:49

+48:33

10:35

25.

Jan Erik Heltne

Gymsupport AS

2:55:50

+50:34

10:43

26.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

2:57:11

+51:55

10:48

27.

Anders Liang

Arsenal

3:00:14

+54:58

10:59

28.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

3:06:28

+1:01:12

11:22

29.

Jan Cato Agard

Berger IL Ski

3:06:47

+1:01:31

11:23

30.

Jon Anders Iversen

Sande Sportsklubb

3:06:49

+1:01:33

11:23

31.

Inge Wergeland

Svelvik Skli og Skalle

3:06:51

+1:01:35

11:23

31.

Morten Vogt

Konnerud IL

3:06:51

+1:01:35

11:23

33.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon Klubb

3:06:55

+1:01:39

11:23

34.

Thomas Tollefsen

3:07:09

+1:01:53

11:24

35.

Rune Nebell

Arsenal FC

3:07:10

+1:01:54

11:24

35.

Aage K. Østern

Arsenal FC

3:07:10

+1:01:54

11:24

37.

Stian Sylling

Svelvik IF

3:07:11

+1:01:55

11:24

38.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:07:15

+1:01:59

11:25

39.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

3:07:29

+1:02:13

11:25

40.

Terje W. Pettersen

BOS

3:23:13

+1:17:57

12:23

41.

Gleb Levin

Moscow Team

3:36:28

+1:31:12

13:11

42.

Johan Galleberg

ABB BIL

3:46:46

+1:41:30

13:49

43.

Jon Einar Hovland

Team Jensen

4:21:36

+2:16:20

15:57

44.

Tormod Borgen

Svelvik Kajakklubb

4:24:15

+2:18:59

16:06

45.

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

4:25:18

+2:20:02

16:10

46.

Kjetil Høntorp

Greverud Golf

4:40:08

+2:34:52

17:04

47.

Johan Fredrik Sandberg

Team Jensen

5:08:45

+3:03:29

18:49

42 49 31 34 37 121 38 39 40 41 43 54 12...

48.

Reidar Madsen

Glassverket IF

5:13:10

+3:07:54

19:05

49.

Lars Petter Vollebæk

5:13:11

+3:07:55

19:05

DSQ

Stian Engstrøm

Andreasmann Løpeklubb

1:07:40

38 39 40 41 43 54 122 45 46 157 47 50 5...

DSQ

Andreas Marøy

Andreasmann Løpeklubb

1:07:44

38 39 40 41 43 54 122 45 46 157 47 50 5...

DSQ

Torleif Bøhmer

BOS

3:22:18

38 39 40 41 43 54 122 45 46 157 47 50 5...

DSQ

Erik Friedmann

Nesbygda IF

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

2:52:36

+0:00

10:31

2.

Lene Ebbestad

Team Nonstop

2:56:17

+3:41

10:44

3.

Britta Fismen

Fossum IF

3:06:11

+13:35

11:21

4.

Hilde Iversen

Sande Sportsklubb

3:06:47

+14:11

11:23

5.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

3:07:13

+14:37

11:24

6.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

3:14:20

+21:44

11:50

6.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

3:14:20

+21:44

11:50

8.

Unni Veie Vestgarden

4:25:03

+1:32:27

16:09

9.

Cecilie Næss-Solberg

Team CoolFunk

4:25:20

+1:32:44

16:10

10.

Kristin Jenssen Sola

4:39:59

+1:47:23

17:04

11.

Astrid Øversveen

OK Skøynar

4:40:01

+1:47:25

17:04

12.

Lene Bjørneberg Ulstein

4:40:10

+1:47:34

17:05

13.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:08:28

+2:15:52

18:48

14.

Katrine Vie Bråthen

Matfikseren

5:08:29

+2:15:53

18:48

15.

Vigdis Krohn-Hansen

Team Jensen

5:08:45

+2:16:09

18:49

16.

Nina Evanger

5:08:52

+2:16:16

18:50

17.

Ellen Slotte

Eltek BIL

5:25:57

+2:33:21

19:52

18.

Hanne Cathrine Enger

Eltek BIL

5:25:59

+2:33:23

19:52

19.

Cecilie Schilling

5:40:11

+2:47:35

20:44

20.

Trude Hansen

BOS

6:10:30

+3:17:54

22:35

45 46 157 47 50 52 100

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

BOS

2:12:49

+0:00

8:05

2.

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

2:52:38

+39:49

10:31

3.

Juha Viena

Ringerike OL

2:52:59

+40:10

10:32

157

4.

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

2:54:37

+41:48

10:38

5.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

2:54:44

+41:55

10:39

6.

Egil Andreassen

BOS

3:00:04

+47:15

10:58

7.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:00:43

+47:54

11:01

8.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

3:06:46

+53:57

11:23

9.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

3:07:13

+54:24

11:24

10.

Lars Baklid

Konnerud IL

3:07:37

+54:48

11:26

11.

Pål Espen Nordhaug

Far I Sentrum

3:07:39

+54:50

11:26

12.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:19:30

+1:06:41

12:09

13.

Svein Grepperud

Team Jensen

3:23:09

+1:10:20

12:23

14.

Knut Arild Renstrøm

3:23:27

+1:10:38

12:24

15.

Sven Myhre

Team Lassen

3:36:28

+1:23:39

13:11

16.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

3:42:10

+1:29:21

13:32

17.

Jan Sigurd Otterlei

4:21:31

+2:08:42

15:56

18.

Håvard W. Pettersen

BOS

4:22:46

+2:09:57

16:01

19.

Tom Ivar Borgen

4:24:15

+2:11:26

16:06

20.

Bjørn Wessel

BOS

4:24:34

+2:11:45

16:07

21.

Reidar Sæther

Veidekke entreprenør

4:25:59

+2:13:10

16:13

22.

Nils Johan Dahl

Vasa-vdanket

5:22:56

+3:10:07

19:41

23.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

5:26:01

+3:13:12

19:52

24.

Steinar Vigdal

5:40:23

+3:27:34

20:45

25.

Åsmund Støa

5:41:10

+3:28:21

20:48

DSQ

Karl Peder Nymoen

3:01:41

38 39 40 41 43 54 122 45 46 157 47 50 5...

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beate Berger

Team Nonstop

2:56:26

+0:00

10:45

2.

Margrethe Havre

Berger IL Ski

3:07:37

+11:11

11:26

3.

Tove Heimdal

Konnerud IL

4:10:31

+1:14:05

15:16

4.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

4:10:35

+1:14:09

15:16

157

5.

Gunhild Eide

5:15:35

+2:19:09

19:14

6.

Kristin Lier Jensen

5:40:25

+2:43:59

20:45

7.

Ann-Elisabeth Fredsvik

5:40:50

+2:44:24

20:46

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

2:52:24

+0:00

10:30

2.

Knut Kristiansen

3:00:05

+7:41

10:58

3.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:07:57

+15:33

11:27

4.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:19:10

+26:46

12:08

5.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

3:19:32

+27:08

12:10

39

6.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:36:31

+44:07

13:12

7.

Stein Johnsen

Svelvik IF

3:37:08

+44:44

13:14

8.

Erling Friedmann

3:49:05

+56:41

13:58

9.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

3:58:31

+1:06:07

14:32

41

10.

Trygve Bryhn

Røyken o-lag

4:09:30

+1:17:06

15:12

11.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:11:03

+1:18:39

15:18

12.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

4:21:32

+1:29:08

15:56

13.

Knut Pettersen

Øvere Svelvik vel

4:22:31

+1:30:07

16:00

14.

Arne Steinbakk

Eltek BIL

4:38:30

+1:46:06

16:58

15.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:47:36

+1:55:12

17:32

16.

Harald Holm Nilssen

Drammen

4:51:07

+1:58:43

17:45

45 46 157 47 50 52 100 160

17.

Petter Kongsli

5:15:14

+2:22:50

19:13

18.

Jens Westby

5:16:12

+2:23:48

19:16

19.

Bjarne Dramdal Erichsen

Vasavdanket

5:22:46

+2:30:22

19:40

20.

Yngvar Berg

5:22:48

+2:30:24

19:40

21.

Arne Bryhn

Røyken O-lag

5:40:00

+2:47:36

20:43

22.

Thor Bjørnstad

BOS

5:40:27

+2:48:03

20:45

23.

Svein Landaas

5:41:15

+2:48:51

20:48

24.

Pål Morten Høylie

5:47:35

+2:55:11

21:11

DSQ

Rolf Christensen

BOS

3:34:49

40 41 43 54 122 45 46 157 47 50 52 100

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

4:09:17

+0:00

15:12

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

5:14:51

+1:05:34

19:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 november 2019, 16:07:47

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

202

Antall startet:

202