Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

FROSTSPRINTEN 7. november 2010

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

38:50

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

40:30

Vera Gano Mønnich

Røyken O-Lag

30:45

Thea Hartviksen

Røyken O-Lag

32:23

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

32:12

Pavel Priban

Modum O-lag

25:45

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

31:09

Karoline Egner Granerud

Asker SK

31:13

Simen Aure Skogedal

Asker SK

45:44

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

47:30

Benjamin W. Stenseng

Konnerud IL

46:11

Mina Schjerven

Lardal O-Lag

32:09

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

35:57

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

22:14

Vilde Nordhagen

Eiker O-lag

45:47

Stella Maria Holmboe

IL Tyrving

36:05

Ylva Bue Forberg

IL Tyrving

35:32

Kristian Aas

Asker SK

52:12

Eivind Johnsen

IF Sturla

30:27

Amanda Saugerud

Konnerud IL

36:38

Ingeborg Kvarme

Røyken O-Lag

43:46

Stine Elene Hole

Konnerud IL

1:02:21

Mari Kjelle

Røyken O-lag

43:38

Gudmund Mathias Hole

Konnerud IL

1:03:57

DSQ

Erlend Hartviksen

Røyken O-Lag

49:58

49

DNS

Tiril Elisabeth Eggen

Nydalen SK

DNS

Bjørnar W Stenseng

Konnerud IL

DNS

Linn Hege Roso

Lardal O-Lag

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carolina Hernandez Vråle

IF Sturla

34:10

Åshild Vári

IF Sturla

28:30

Solveig Berg

IL Tyrving

32:04

Åsne Holo

Fossum IF

23:57

Thea Charlotte Hansen

Røyken O-lag

32:19

Anne Omholt Berrefjord

Lardal O-Lag

24:53

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker SK

19:24

+0:00

2.

Margrethe Wisløff

Asker SK

21:26

+2:02

3.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

21:38

+2:14

4.

Sofie Skyttesæter Iversen

Heming/Njård OL

21:58

+2:34

5.

Marit Melby Jacobsen

Lardal O-Lag

24:33

+5:09

6.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

24:37

+5:13

7.

Solveig Hernandez Vråle

IF Sturla

25:27

+6:03

DNS

Hedvig Vollset

Heming/Njård OL

Klasse: D13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Holter

Skaukameratene O-lag

21:22

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Vári

IF Sturla

25:55

+0:00

2.

Kaja Bråten Løvald

Asker SK

25:57

+0:02

3.

Selma Øfsthus Gravir

Asker SK

28:02

+2:07

4.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

29:47

+3:52

5.

Åsne Trømborg

Kongsberg OL

31:44

+5:49

6.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

32:09

+6:14

7.

Elin Fossum Rye

Asker SK

34:22

+8:27

8.

Silje Marie Nordvik

Asker SK

44:54

+18:59

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

37:27

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

46:55

+9:28

3.

Ingrid Brende

Fossum IF

59:51

+22:24

4.

Thea Heimstad Kleiven

Ringerike OL

1:03:54

+26:27

5.

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

1:06:49

+29:22

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Breistein Svarstad

Nydalen SK

1:01:15

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:07:08

+5:53

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Kristin Omholt Berrefjord

Lardal O-Lag

51:59

+0:00

2.

Vivian Moen

Lardal O-Lag

52:51

+0:52

3.

Hilde Jervan

IF Sturla

1:07:50

+15:51

4.

Hanne Brende

Fossum IF

1:09:24

+17:25

5.

Kari Helene Bjertnes

IF Sturla

1:09:45

+17:46

6.

Ellen Sofie Ruud

Eiker O-lag

3:07:49

+2:15:50

DSQ

Torunn Nordbø

Bækkelaget SPK

1:32:20

52

DNS

Hege Ynn Jødal

Bækkelaget SPK

Klasse: D17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Fougner Wisløff

Asker SK

31:38

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker SK

32:14

+0:36

71 81 82 83 80

3.

Tonje Vråle

IF Sturla

32:36

+0:58

4.

Taran Aure

Drangedal O-lag

32:39

+1:01

5.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

33:24

+1:46

71 81 82 83 80

6.

Marianne Arnesen

Asker SK

44:50

+13:12

7.

Andrea Vild Jødal

Bækkelaget SPK

47:15

+15:37

8.

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

52:34

+20:56

9.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

1:01:25

+29:47

10.

Lena Hammer

Vestre Aker

1:02:07

+30:29

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Holmboe Eggen

Nydalen SK

59:03

+0:00

2.

Lone Brochmann

Eiker O-lag

59:05

+0:02

3.

Liv Schjerven

Lardal O-Lag

1:03:42

+4:39

4.

Marte Ulvestad

Heming/Njård OL

1:05:23

+6:20

5.

Kari Strand

Lierbygda O-lag

1:14:17

+15:14

6.

May Ingela Hope

Modum O-lag

1:30:21

+31:18

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

Heming/Njård OL

43:08

+0:00

2.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

45:54

+2:46

85 87 76 88

3.

Anne Danielsen

LYN

47:25

+4:17

4.

Maria Persson

Asker SK

49:30

+6:22

5.

Inger Lise R. Hole

Konnerud IL

49:35

+6:27

85 87 76 88

6.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

51:06

+7:58

7.

Gøril Skyttersæter Jones

Rocky Mountain Orienteering Club

51:27

+8:19

8.

Ingvild Tandberg

Asker SK

51:47

+8:39

85 87 76 88

9.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

53:02

+9:54

10.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

54:26

+11:18

11.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

54:44

+11:36

12.

Melle Eline Heimstad

Ringerike OL

55:32

+12:24

13.

Helen Gåsvik

Lierbygda O-lag

57:30

+14:22

14.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:02:22

+19:14

15.

May Jorunn Rognlien

Modum O-lag

1:10:02

+26:54

DNS

Grethe K. Løvald

Asker SK

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

29:06

+0:00

2.

Runa Skyttesæter

Heming/Njård OL

32:02

+2:56

3.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

33:30

+4:24

4.

Bente Line

Skaukameratene O-lag

34:21

+5:15

5.

Wenche Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

34:43

+5:37

6.

Inger A Tiltnes

IL Tyrving

36:59

+7:53

7.

Berit Oppedal Tokheim

Lierbygda O-lag

38:02

+8:56

8.

Berit B Berge

IL Tyrving

38:36

+9:30

9.

Lis Dæhli

Løten OL

38:57

+9:51

10.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

39:46

+10:40

11.

Unni Rye

Asker SK

40:15

+11:09

12.

Inger Nergaard

Stokke IL

46:02

+16:56

13.

Enikø Bertalan

Asker SK

49:25

+20:19

14.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

1:02:22

+33:16

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Møller

Eiker O-lag

35:08

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:13

+1:05

3.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

39:38

+4:30

4.

Marit Vågsnes

Kolbotn & Skimt OL

40:26

+5:18

5.

Nora Ursin

Fossum IF

43:09

+8:01

6.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

56:01

+20:53

DNS

Kari Berg

Larvik OK

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:20

+0:00

2.

Astri Rogstad

Fossum IF

55:03

+2:43

3.

Sidsel Sandelien

Heming/Njård OL

55:40

+3:20

4.

Hjørdis Egner

Heming/Njård OL

1:08:57

+16:37

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

43:47

+0:00

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Audun Melby Jacobsen

Lardal O-Lag

25:32

Henrik Aas

Asker SK

21:03

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Clemet Wisløff

Asker SK

25:21

+0:00

DNS

Gjermund Tandberg

Modum O-lag

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

16:05

+0:00

2.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

16:23

+0:18

3.

Tarjei Holo

Fossum IF

17:47

+1:42

4.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

18:33

+2:28

5.

Sander Arntzen

Lierbygda O-lag

19:48

+3:43

6.

Sjur Kvisle

Asker SK

19:57

+3:52

7.

Axel Hoveid

Asker SK

22:31

+6:26

DNS

Ola Løvald Bråten

Asker SK

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Gunnar Berge

Vestre Aker

55:37

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Marcussen

Asker SK

24:51

+0:00

2.

Kristian Gjemdal

Heming/Njård OL

27:01

+2:10

3.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

27:17

+2:26

4.

Eilif Tandberg Swensen

Asker SK

30:09

+5:18

5.

Einar Moe Tandberg

Modum O-lag

31:05

+6:14

6.

Ola Brende

Fossum IF

31:33

+6:42

7.

Håkon Halvorsen

Røyken O-lag

45:07

+20:16

DNS

Erland Kvisle

Asker SK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

35:48

+0:00

2.

Markus Holter

Skaukameratene O-lag

36:16

+0:28

3.

Erlend Engzelius Gylver

Asker SK

37:25

+1:37

4.

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

38:57

+3:09

5.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

39:12

+3:24

6.

Bård Engzelius Gylver

Asker SK

39:19

+3:31

7.

Joachim Arnesen

Fossum IF

40:34

+4:46

8.

Henrik Gjemdal

Heming/Njård OL

40:57

+5:09

9.

Lars Petter Jonsen

IF Sturla

43:30

+7:42

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

51:57

+0:00

2.

Gunnar Fiskum

IL Tyrving

53:47

+1:50

3.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

57:25

+5:28

4.

Harald Kalager

Asker SK

1:04:53

+12:56

5.

Jørgen Hjellup Horne

IL Tyrving

1:06:04

+14:07

6.

Gustav Fiskum

IL Tyrving

1:11:04

+19:07

Klasse: H17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Hegna

Asker SK

37:13

+0:00

2.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

39:21

+2:08

3.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

42:47

+5:34

4.

Eivind Gjemdal

Heming/Njård OL

50:03

+12:50

5.

Kjetil Kjernsmo

OSI Orientering

54:00

+16:47

6.

Ola Håvard Hole

Konnerud IL

1:11:23

+34:10

7.

Vincent Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:16:30

+39:17

DNS

Petter Fure

Oppsal IF

DNS

Lars Eirik Eggen

Nydalen SK

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

39:06

+0:00

2.

Magne Aas

Asker SK

42:32

+3:26

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

44:32

+5:26

4.

Jan Ilseth

Hamar OK

55:42

+16:36

5.

Øyvind Schibstedt

Røyken O-lag

56:03

+16:57

54 82 83 88 52 50 55 175 249

6.

Daniel André Kristoffersen

Røyken O-Lag

1:01:14

+22:08

7.

Ole Jonny Holter

Skaukameratene O-lag

1:01:46

+22:40

8.

Thor Vollset

Heming/Njård OL

1:05:14

+26:08

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Nydalen SK

40:12

+0:00

2.

Truls Veslum

Asker SK

55:40

+15:28

3.

Stig Strandhagen

NTNUI

55:48

+15:36

4.

Pål Skogedal

Asker SK

1:18:13

+38:01

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Holmboe

IL Tyrving

45:54

+0:00

2.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

46:40

+0:46

3.

Jan Richard Eriksen

Asker SK

47:25

+1:31

4.

Christian Vogelsang

Nydalen SK

48:50

+2:56

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

53:36

+7:42

6.

Lars Granum

Oppsal IF

53:38

+7:44

7.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda O-lag

54:46

+8:52

8.

Bjørn Solbergseter

Austmarka O-lag

55:10

+9:16

9.

Asbjørn Aarvik

Nittedal O-lag

55:24

+9:30

10.

Svein Granerud

Asker SK

55:31

+9:37

11.

Bjørn Martini

Asker SK

55:57

+10:03

12.

Guttorm Egge

OSI Orientering

57:22

+11:28

13.

Hallvard Koren

OK Moss

1:01:19

+15:25

14.

Trond Lund

Asker SK

1:01:57

+16:03

15.

Tibor Vári

IF Sturla

1:05:18

+19:24

16.

Vidar Gjelstad

Sandefjord OK

1:07:08

+21:14

17.

Ove Kristian Jødal

Bækkelaget SPK

1:07:39

+21:45

18.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:16:56

+31:02

19.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:17:41

+31:47

20.

Terje Brende

Fossum IF

1:31:36

+45:42

DSQ

Gjermund Gravir

Asker SK

38:17

72 73 70 75

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Dæhli

Løten OL

48:53

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

49:47

+0:54

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

50:01

+1:08

4.

Terje Mathisen

IL Tyrving

50:17

+1:24

5.

Svein Jacobsen

IL Tyrving

51:37

+2:44

6.

Geir W. Iversen

Heming/Njård OL

52:34

+3:41

7.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

54:01

+5:08

8.

Rune Berge

IL Tyrving

54:04

+5:11

9.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda O-lag

54:44

+5:51

10.

Ola Brox

OL Toten-Troll

1:00:45

+11:52

11.

Geir Jacobsen

Lardal O-Lag

1:01:08

+12:15

12.

Per Schanche

Asker SK

1:01:59

+13:06

13.

Kristian Kalager

Asker SK

1:04:49

+15:56

14.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

1:05:01

+16:08

15.

Øivind Fadum

Sande SK

1:08:31

+19:38

16.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:09:30

+20:37

17.

Anton Plaian

Asker SK

1:09:59

+21:06

18.

Idar Kjørlaug

Asker SK

1:11:50

+22:57

19.

Per Osen

Vestre Aker

1:13:58

+25:05

20.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

1:14:58

+26:05

21.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

1:15:59

+27:06

22.

Bjarne Tokheim

Lierbygda O-lag

1:16:17

+27:24

23.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

1:17:03

+28:10

24.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker O-lag

1:17:52

+28:59

25.

Øyvind Gylver

Asker SK

1:19:02

+30:09

26.

Geir Trøen

Lierbygda O-lag

1:19:23

+30:30

27.

Rolf E. Andersen

Lierbygda O-lag

1:19:42

+30:49

28.

Roy Gjerding

OK Moss

1:23:32

+34:39

29.

Tor-Petter Johnsen

IF Sturla

1:24:07

+35:14

30.

Vidar Ullenrød

Botne SK

1:27:31

+38:38

31.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:28:54

+40:01

32.

Don Skantze

IL Tyrving

1:41:29

+52:36

33.

Stig Karlsen

Bækkelaget SPK

1:42:38

+53:45

34.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:43:00

+54:07

35.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:43:09

+54:16

36.

John-Kjell Hoset

Lierbygda O-lag

1:51:39

+1:02:46

DSQ

Ketil Berge

Vestre Aker

14:06

71 72 73 74 75 76 77 78 79 249

DNS

Lars Erik Fiskum

IL Tyrving

DNS

Rune Moian

Asker SK

DNS

Bent Galborgen

Skaukameratene O-lag

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Bækkelaget SPK

40:11

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

43:25

+3:14

3.

Per Øhlckers

IL Tyrving

44:45

+4:34

4.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

46:09

+5:58

5.

Dag Rønning Jensen

Trollo

46:27

+6:16

6.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

51:12

+11:01

7.

Trond Wettergreen

Driv IL

52:12

+12:01

8.

Sigvard Tschudi Madsen

Fana IL

53:38

+13:27

9.

Hallvard Bjørgum

Veritas

53:55

+13:44

10.

Christian Bugge

Røyken O-Lag

58:22

+18:11

11.

Jon Tolgensbakk

IL GeoForm

1:07:46

+27:35

12.

Per Dalheim

Konnerud IL

1:13:55

+33:44

13.

Ivar Opsahl

IL Tyrving

1:22:14

+42:03

DSQ

Eystein Weltzien

IL Tyrving

34:36

81 82 83

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

IL Tyrving

30:10

+0:00

2.

Kristen Lund

Skaukameratene O-lag

31:51

+1:41

3.

György Horvati

IL Tyrving

35:03

+4:53

4.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

35:09

+4:59

5.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

35:40

+5:30

6.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

36:20

+6:10

7.

Bjørn Sandelien

Heming/Njård OL

36:41

+6:31

8.

Klaus Engen

Eidskog O-lag

37:30

+7:20

9.

Ragnar Hillestad

Lardal O-Lag

38:27

+8:17

10.

Per Kruke

Eiker O-lag

40:06

+9:56

11.

Tore Vaaje

Asker SK

41:18

+11:08

12.

Torgeir Brochman

Eiker O-lag

42:25

+12:15

13.

Terje Throndsen

Nittedal O-lag

43:46

+13:36

14.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:03:33

+33:23

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

IF Sturla

34:52

+0:00

2.

Sturle Hånes

IL GeoForm

35:32

+0:40

3.

Bjørn Egner

Heming/Njård OL

37:22

+2:30

4.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

37:54

+3:02

5.

Dalen Ole Einar

Ringerike OL

40:30

+5:38

6.

Eigil Kongsfjell

Tønsberg OL

40:51

+5:59

7.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

41:36

+6:44

8.

Jon C. Fougner

Heming/Njård OL

43:42

+8:50

9.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

45:04

+10:12

10.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

46:08

+11:16

11.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

47:57

+13:05

12.

Thor Edvardsen

Larvik OK

48:12

+13:20

13.

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

49:26

+14:34

14.

Helge Halvorsen

Larvik OK

49:51

+14:59

15.

Arne Jordal

Lillomarka OL

55:17

+20:25

DNS

Knut Hangeraas

IL GeoForm

DNS

Egil Rygh

Tønsberg OL

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

41:01

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI Orientering

44:00

+2:59

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

45:45

+4:44

4.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

46:32

+5:31

5.

Ingvald Sevaldson

Ljan IF

47:45

+6:44

6.

Erling Bakken

Asker SK

51:17

+10:16

7.

Brynjar Røgeberg

Sandefjord TIF

51:44

+10:43

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

54:16

+13:15

9.

Per Gjermo

Asker SK

54:33

+13:32

10.

Erik Endeberg

Modum O-lag

1:00:39

+19:38

11.

Thor Engell

Modum O-lag

1:09:14

+28:13

DSQ

Svein M. Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:04:35

79

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tvedthen

Larvik OK

51:14

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

51:42

+0:28

3.

Birger Garberg

Ringerike OL

54:07

+2:53


Sist oppdatert:

22 november 2010, 21:15:50

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

302

Antall startet:

285