Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Vilde Haaland | Wing OK | 15:22 | 9:02 | |||||
Clara Leroyer | Freidig | 16:41 | 9:48 | |||||
Ole Einar Andresen | Malvik IL | 33:55 | 19:57 | |||||
Sofie Laura Andresen | Malvik IL | 35:41 | 20:59 | |||||
Irene Storler Snøfugl | Freidig | 12:33 | 7:22 | |||||
Marit Storler Snøfugl | Freidig | 12:03 | 7:05 | |||||
Peter Jøsang With | Wing OK | 18:41 | 10:59 | |||||
Linus Rise Danielsen | Freidig | 28:00 | 16:28 | |||||
Trygve Bøhle | Freidig | 15:09 | 8:54 | |||||
Sverre Bøhle | Freidig | 22:19 | 13:07 | |||||
Sverre Blix Prestmo | Wing OK | 18:36 | 10:56 | |||||
Linus Fossum Malmring | Freidig | 13:06 | 7:42 | |||||
Anton Bostad Herail | Nidarøst OK | 14:26 | 8:29 | |||||
Sverre Nordgård Leiren | Byåsen IL | 17:01 | 10:00 | |||||
Daniel Muthanna | Nidarøst OK | 14:17 | 8:24 | |||||
Magnus Aalmo | Malvik IL | 22:36 | 13:17 | |||||
Sara Grande Molden | Freidig | 19:57 | 11:44 | |||||
Sander Grande Molden | Freidig | 25:07 | 14:46 | |||||
Sigrid Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 19:29 | 11:27 | |||||
Paul Kampfer | Nidarøst OK | 15:58 | 9:23 | |||||
Valentin Kampfer | Nidarøst OK | 17:54 | 10:31 | |||||
Benedikt Løfaldli Hansen | Wing OK | 21:50 | 12:50 | |||||
Fernand Dutilleux | Nidarøst OK | 12:54 | 7:35 | |||||
Ella Horvik Kvaale | Freidig | 25:38 | 15:04 | |||||
Eirik Martin Svendsen | Freidig | 16:09 | 9:30 | |||||
Freya Mira Svendsen | Freidig | 18:58 | 11:09 | |||||
Einar Sævik | Stjørdals-Blink Orientering | 20:10 | 11:51 | |||||
Fredrik Hals Stensrud | OL Trollelg | 19:54 | 11:42 | |||||
Samuel Knudsen Olavsbye | OL Trollelg | 20:33 | 12:05 | |||||
Arn Mathias Skjulsvik | Wing OK | 14:48 | 8:42 | |||||
Sanna Dalsaune Thun | Freidig | 23:02 | 13:32 | |||||
Signe Amalie Skulbørstad Johannessen | OL Trollelg | 21:56 | 12:54 | |||||
DSQ | Jenny Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 29:40 | 50 | ||||
DSQ | Jorunn Mørch | Emblem IL | 17:27 | 123 124 | ||||
DNS | Amund Denstad | Nidarøst OK | ||||||
DNS | Åsne Denstad | Nidarøst OK | ||||||
DNS | Oline H Lind | Wing OK | ||||||
DNS | Jens Hallvar Nordstrand | Freidig | ||||||
Klasse: D -10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Una Nomeland | Byåsen IL | 21:31 | 11:19 | |||||
Maja Sjøgren Carlsen | Freidig | 24:37 | 12:57 | |||||
Lina Sandquist | OL Trollelg | 17:56 | 9:26 | |||||
Malin Rian | Stjørdals-Blink Orientering | 21:14 | 11:10 | |||||
Eira Forsbak Asplem | Freidig | 21:03 | 11:04 | |||||
Eirill Hagelid Norheim | Freidig | 49:24 | 26:00 | |||||
Eva Amundsen | Freidig | 26:27 | 13:55 | |||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Wollan Benum | Byåsen IL | 15:10 | +0:00 | 6:53 | |||
2. | Frida Holmqvist | Byåsen IL | 18:19 | +3:09 | 8:19 | |||
3. | Johanna Rosling | Stjørdals-Blink Orientering | 19:34 | +4:24 | 8:53 | |||
4. | Vilde Nordgård Leiren | Byåsen IL | 19:52 | +4:42 | 9:01 | |||
5. | Hedda Sæbø | Nidarøst OK | 20:29 | +5:19 | 9:18 | |||
6. | Anna Emilie Lona | Wing OK | 21:09 | +5:59 | 9:36 | |||
7. | Ingeborg Kolstad | Wing OK | 21:26 | +6:16 | 9:44 | |||
8. | Annika Lund Eikrem | Freidig | 22:20 | +7:10 | 10:09 | |||
9. | Emma Imsland | Wing OK | 23:26 | +8:16 | 10:39 | |||
10. | Guro Haaland | Wing OK | 23:30 | +8:20 | 10:40 | |||
11. | Louise Hals Stensrud | OL Trollelg | 23:57 | +8:47 | 10:53 | |||
12. | Eline Jøsang With | Wing OK | 42:11 | +27:01 | 19:10 | |||
13. | Anna F. Høysæter | Wing OK | 44:03 | +28:53 | 20:01 | |||
14. | Agnes Wullum-Vestad | Wing OK | 51:21 | +36:11 | 23:20 | |||
DSQ | Maia Ruano Strand | Wing OK | 28:53 | 133 | ||||
Klasse: D 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 19:03 | +0:00 | 10:01 | |||
2. | Sofie Denstad Eilertsen | Wing OK | 19:13 | +0:10 | 10:06 | |||
3. | Tuva Skimmeli Halvorsen | OL Trollelg | 21:59 | +2:56 | 11:34 | |||
4. | Erle Heksem Kjellås | OL Trollelg | 22:40 | +3:37 | 11:55 | |||
5. | Inga Saur Thorin | Wing OK | 26:14 | +7:11 | 13:48 | |||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Una Kittilsen | Freidig | 22:23 | +0:00 | 7:13 | |||
2. | Marie Wollan Benum | Byåsen IL | 22:40 | +0:17 | 7:18 | |||
3. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 23:35 | +1:12 | 7:36 | |||
4. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 25:09 | +2:46 | 8:06 | |||
5. | Lina Storler Snøfugl | Freidig | 25:37 | +3:14 | 8:15 | |||
6. | Sigrid Haugskott | OL Trollelg | 26:07 | +3:44 | 8:25 | |||
7. | Juni Hagelid Norheim | Freidig | 27:47 | +5:24 | 8:57 | |||
8. | Tora Kittilsen | Freidig | 28:04 | +5:41 | 9:03 | |||
9. | Nora Sumstad Hanssen | Byåsen IL | 28:14 | +5:51 | 9:06 | |||
10. | Malin Nordgård Leiren | Byåsen IL | 29:06 | +6:43 | 9:23 | |||
11. | Ine Bohnhorst Tegdan | Freidig | 30:16 | +7:53 | 9:45 | |||
12. | Marita Aske | Freidig | 31:35 | +9:12 | 10:11 | |||
DSQ | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 50:44 | 134 140 | ||||
Klasse: D 13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Annelie Herzog | Nidarøst OK | 42:42 | +0:00 | 19:24 | |||
2. | Kamilla Barstad | Nidarøst OK | 42:44 | +0:02 | 19:25 | |||
3. | Karina Barstad | Nidarøst OK | 42:45 | +0:03 | 19:25 | |||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Sandra Skogstad Danielsen | Nidarøst OK | ||||||
DNS | Leah Korsnes Vinje | Nidarøst OK | ||||||
DNS | Maya El Deek | Nidarøst OK | ||||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathea Spets Storhov | Freidig | 26:41 | +0:00 | 7:50 | |||
2. | Anna Aurora Nolte | Freidig | 35:49 | +9:08 | 10:32 | |||
3. | Vilde Talgø-Kristiansen | Freidig | 42:15 | +15:34 | 12:25 | |||
DNS | Ane Malene Kolstad | Freidig | ||||||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hanne Helmine Rogstad | Nidarøst OK | 40:37 | +0:00 | 11:56 | |||
2. | Andrine Viken | Byåsen IL | 49:53 | +9:16 | 14:40 | |||
3. | Maren Viken | Byåsen IL | 51:00 | +10:23 | 15:00 | |||
Klasse: H -10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Anton Nomeland | Byåsen IL | 31:19 | 16:28 | |||||
Erlend Grønli | Freidig | 13:01 | 6:51 | |||||
Petter Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 20:29 | 10:46 | |||||
Aksel Hanssen | Byåsen IL | 25:16 | 13:17 | |||||
Torvin Bergh-Hansen | Byåsen IL | 25:19 | 13:19 | |||||
Mathias Tvete Martinsen | Byåsen IL | 25:39 | 13:30 | |||||
Sondre Stenseth | Byåsen IL | 12:20 | 6:29 | |||||
DNS | Sigve Bohnhorst Tegdan | Freidig | ||||||
DNS | Olav Moxness | Byåsen IL | ||||||
DNS | Kristian Wollan Benum | Byåsen IL | ||||||
DNS | Imre Leander Gangaune | Wing OK | ||||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Leroyer | Freidig | 13:23 | +0:00 | 6:04 | |||
2. | Anders Berge Mjølhus | OL Trollelg | 15:46 | +2:23 | 7:09 | |||
3. | Sigurd Sævik | Stjørdals-Blink Orientering | 20:13 | +6:50 | 9:11 | |||
4. | Petter Kvalheim Reiten | Stjørdals-Blink Orientering | 20:33 | +7:10 | 9:20 | |||
5. | Emil Aleksander Nolte | Freidig | 20:35 | +7:12 | 9:21 | |||
6. | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | 21:01 | +7:38 | 9:33 | |||
7. | Sivert Mørch | Emblem IL | 22:09 | +8:46 | 10:04 | |||
8. | Finn Einar Brandsen | Malvik IL | 22:25 | +9:02 | 10:11 | |||
9. | Johannes Stordal | Byåsen IL | 23:19 | +9:56 | 10:35 | |||
10. | Martin Melhuus | Wing OK | 24:04 | +10:41 | 10:56 | |||
11. | Odin Bang Lukassen | Wing OK | 33:11 | +19:48 | 15:04 | |||
12. | Sivert Aalmo | Malvik IL | 36:21 | +22:58 | 16:31 | |||
13. | Jens Anton Andresen | Malvik IL | 46:53 | +33:30 | 21:18 | |||
14. | Eivind Søberg Mjaaland | Nidarøst OK | 52:42 | +39:19 | 23:57 | |||
Klasse: H 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Soltveit | OL Trollelg | 17:32 | +0:00 | 9:13 | 126 127 128 129 130 | ||
2. | Jonathan Dreier | OL Trollelg | 18:02 | +0:30 | 9:29 | |||
3. | William Kottum | OL Trollelg | 20:33 | +3:01 | 10:48 | |||
4. | Sven Nevin | Freidig | 23:06 | +5:34 | 12:09 | |||
5. | Luc Bostad Hérail | Nidarøst OK | 30:02 | +12:30 | 15:48 | |||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 19:02 | +0:00 | 6:08 | |||
2. | Imre Overgård Fremstad | Byåsen IL | 22:21 | +3:19 | 7:12 | |||
3. | Vegard Lereim Storli | Freidig | 24:06 | +5:04 | 7:46 | |||
4. | Alf Petter Lynum | Freidig | 24:43 | +5:41 | 7:58 | |||
5. | Herman Bruchmüller Sundt | Byåsen IL | 24:50 | +5:48 | 8:00 | |||
6. | Jakob Jøsang With | Wing OK | 28:50 | +9:48 | 9:18 | |||
7. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 28:58 | +9:56 | 9:20 | |||
8. | Hallvard Hellevik | Freidig | 29:04 | +10:02 | 9:22 | |||
9. | Ådne Stordal | Byåsen IL | 29:32 | +10:30 | 9:31 | |||
10. | Jørgen Aune | Byåsen IL | 29:54 | +10:52 | 9:38 | |||
11. | Sander M Jensen | Byåsen IL | 33:22 | +14:20 | 10:45 | |||
12. | Sofus H Lind | Wing OK | 36:16 | +17:14 | 11:41 | |||
13. | Aksel Viken | Byåsen IL | 38:56 | +19:54 | 12:33 | |||
14. | Loke Strøm Haugsnes | Wing OK | 1:03:40 | +44:38 | 20:32 | |||
DSQ | Aslak Moxness | Byåsen IL | 43:15 | 132 | ||||
Brutt | Vebjørn Bergh-Hansen | Byåsen IL | ||||||
DNS | Alfred F. Høysæter | Wing OK | ||||||
Klasse: H 13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Trønsdal | Byåsen IL | 18:49 | +0:00 | 8:33 | |||
DNS | Even Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | ||||||
DNS | Lars Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Petter Andreas Lona | Wing OK | 36:08 | +0:00 | 9:15 | |||
2. | Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 37:38 | +1:30 | 9:38 | |||
3. | August Hopstad Nykvist | Wing OK | 38:10 | +2:02 | 9:47 | |||
4. | Emil Grønli | Freidig | 39:16 | +3:08 | 10:04 | |||
5. | Magne Guttvik | Wing OK | 42:02 | +5:54 | 10:46 | |||
6. | Tord Romundstad | Nidarøst OK | 44:17 | +8:09 | 11:21 | |||
7. | Kristoffer Lerli | Melhus IL | 46:12 | +10:04 | 11:50 | |||
8. | Iver Dalsaune Thun | Freidig | 49:05 | +12:57 | 12:35 | |||
9. | Sverre Hellevik | Freidig | 56:56 | +20:48 | 14:35 | |||
DNS | Vemund Mølnvik | Freidig | ||||||
DNS | Erlend Aune | Byåsen IL | ||||||
Klasse: H 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Håkon Sæternes | Byåsen IL | 34:10 | +0:00 | 8:45 | |||
2. | Brage Asplem | Freidig | 1:07:36 | +33:26 | 17:20 | |||
Klasse: H 15-20B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Mathias Enebak Iversen | Freidig |
Sist oppdatert: | 29 august 2019, 17:32:48 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 155 |
Antall startet: | 137 |