Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nammo-cupen 5 Jaktstart/Semifinaler 28. august 2019

Klasse: D 11-12 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

7:29

+0:00

korriger

2.

Marte Libak- Feiring

Vang OL

8:00

+0:31

korriger

3.

Marie Berger

Lillehammer OK

8:05

+0:36

korriger

4.

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

8:16

+0:47

korriger

5.

Karen Haanes Strandlie

Gjø-Vard OL

10:20

+2:51

korriger

6.

Mina Bleken Rud

Vang OL

10:22

+2:53

korriger

7.

Sofie Taraldsen

Lillehammer OK

10:30

+3:01

korriger

8.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

10:39

+3:10

korriger

9.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

12:44

+5:15

korriger

10.

Emilie Kloppbakken Stenbrenden

Gjø-Vard OL

13:05

+5:36

korriger

11.

Eli Anne Skramstad

Vang OL

13:08

+5:39

korriger

12.

Mina Reid

Lillehammer OK

13:57

+6:28

korriger

DSQ

Therese Holmen

Snertingdal IF Orientering

12:43

korriger

147

Klasse: H 11-12 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

7:16

+0:00

korriger

2.

Aksel Tonjer Fingarsen

Elverum OK

10:00

+2:44

korriger

3.

Sondre Borgedal

Ringsaker OK

10:02

+2:46

korriger

4.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Sange

10:09

+2:53

korriger

5.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

10:19

+3:03

korriger

6.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

10:21

+3:05

korriger

7.

Eivind Lutnæs

Hamar OK

10:48

+3:32

korriger

8.

Johannes Høie

Gjø-Vard OL

11:08

+3:52

korriger

9.

Aksel Krogstie

Ringsaker OK

19:48

+12:32

korriger

DSQ

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

10:30

korriger

146

DNS

Sebastian Welhaven Thorstad

Lillehammer OK

korriger

Klasse: D 13-14 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

8:53

+0:00

korriger

2.

Maren Henriksen

Vang OL

12:50

+3:57

korriger

3.

Ylva Slotnæs Lyshaug

Snertingdal IF Orientering

12:58

+4:05

korriger

4.

Madeleine Aaslund Jenack

Gjø-Vard OL

14:29

+5:36

korriger

Klasse: H 13-14 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Dåsnes

Vang OL

9:15

+0:00

korriger

2.

Even Lien

Gjø-Vard OL

9:23

+0:08

korriger

3.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

12:39

+3:24

korriger

4.

Erik Wallin

Snertingdal IF Orientering

12:41

+3:26

korriger

Klasse: B-åpen Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Alm-Kristiansen

Vang OL

15:47

+0:00

korriger

Klasse: D 15-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

korriger

DNS

Agnethe Hasli

Bækkelagets SK

korriger

Klasse: D15-20 Semifinale A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

6:26

+0:00

korriger

2.

Emma Bangstad Bergersen

Hamar OK

8:00

+1:34

korriger

3.

Emma Dåsnes

Vang OL

8:04

+1:38

korriger

Klasse: D15-20 Semifinale B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

6:49

+0:00

korriger

2.

Astrid Rognstad

Hadeland OL

6:55

+0:06

korriger

3.

Henriette Berg

Løten o-lag

8:22

+1:33

korriger

4.

Berthe Teslo

Hadeland OL

8:26

+1:37

korriger

Klasse: D15-20 Semifinale C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

7:08

+0:00

korriger

2.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

7:10

+0:02

korriger

2.

Ingeborg Rognstad

Hadeland OL

7:10

+0:02

korriger

4.

Serine Jørgensen

Lillehammer OK

8:15

+1:07

korriger

Klasse: H 15-20 Semifinale A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lindaas

Vang OL

5:09

+0:00

korriger

2.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

5:14

+0:05

korriger

3.

Mats Lindaas

Elverum OK

5:20

+0:11

korriger

4.

Anders Taraldsen

Lillehammer OK

6:54

+1:45

korriger

Klasse: H 15-20 Semifinale B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

5:53

+0:00

korriger

2.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

6:13

+0:20

korriger

3.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

6:38

+0:45

korriger

4.

Jørgen Glorvigen

Elverum OK

8:11

+2:18

korriger

DSQ

Gaute Lindaas

Elverum OK

7:59

korriger

163 166 147


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2019, 20:05:25

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

55

Antall startet:

52