Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap 28. august 2019

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

UOL

28:51

+0:00

2.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

31:25

+2:34

3.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

39:10

+10:19

4.

Unni Glomnes

Gjerdrum OL

40:06

+11:15

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner

57:18

+0:00

DSQ

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:14:56

32 55 57 97 58 82 90 100

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Larsson Hovind

UOL

37:09

+0:00

2.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

39:59

+2:50

3.

Linda Engen

Nes OL

43:00

+5:51

DSQ

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

52:26

97

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

EOL

33:14

+0:00

2.

Per Magnus Lynne

UOL

40:02

+6:48

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

29:09

+0:00

2.

Alvin Andersen Maribo

EOL

47:14

+18:05

DSQ

Kevin Rommetvedt

EOL

29:41

100

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

36:30

+0:00

2.

Christoffer Sletten

UOL

40:31

+4:01

3.

Gaute Foss Tveit

UOL

41:25

+4:55

4.

Geir Myhr Øien

EOL

41:26

+4:56

5.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

42:25

+5:55

6.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

45:01

+8:31

7.

Geir Gundersen

EOL

47:29

+10:59

8.

Håvard Gundersen

EOL

47:30

+11:00

9.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

47:34

+11:04

10.

Robin Larsson Hovind

UOL

50:10

+13:40

11.

Knut Engen

Nes OL

51:08

+14:38

12.

Dolf Okkerman

UOL

51:30

+15:00

13.

Tor Strand

EOL

54:43

+18:13

14.

Odd Gundersen

EOL

1:18:31

+42:01

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Glomnes

Gjerdrum OL

44:36

+0:00

2.

Per Aas

EOL

48:17

+3:41

3.

Christopher Høe

UOL

49:17

+4:41

4.

John Hofoss

Hadeland OL

51:06

+6:30

5.

Hans A Tingvold

Raufoss IL Orientering

55:22

+10:46

6.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

1:01:39

+17:03

36 45 48 32 55

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

35:51

+0:00

2.

Per Sørberg

Frogner

37:39

+1:48

3.

Odd Sletten

UOL

38:24

+2:33

4.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

42:07

+6:16

31 41 47 83 84

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

42:38

+6:47

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

45:01

+9:10

7.

Jan Tore Gundersen

EOL

46:23

+10:32

8.

Erling Amdahl

EOL

48:52

+13:01

9.

Hege Norstad Maribo

EOL

1:00:29

+24:38

10.

Nina Gundersen

EOL

+0:0-51

DSQ

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:16:23

82 100

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Gjerdrum OL

28:08

+0:00

2.

Berit Saxhaug

EOL

32:38

+4:30

3.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

37:10

+9:02

4.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

39:14

+11:06

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

44:27

+16:19

54

6.

Brage Foss Tveit

UOL

52:23

+24:15

7.

Tina Bjørnstad

EOL

1:04:06

+35:58

DSQ

Harald Weider

UOL

30:33

34

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Weider

UOL

19:11

+0:00

56

2.

Bente Aarhus

NES OL

29:07

+9:56

3.

Solveig Evers

UOL

30:26

+11:15

4.

Even Øsmundset

EOL

31:54

+12:43

5.

Maja Øsmundset

EOL

33:28

+14:17

6.

Håkon Lynne

UOL

33:31

+14:20

7.

Eirill Johanne Andersen Maribo

EOL

36:48

+17:37

56

8.

Camilla Foss Tveit

UOL

53:47

+34:36

9.

Erle Foss Tveit

UOL

53:50

+34:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2019, 20:15:39

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63