Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Lang med PWT-cup 31. august 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:41

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

20:36

Erik Bergan

Kongsberg OL

18:52

Mathis Renard

Kongsberg OL

15:54

Marina Sandvold

Eiker OL

21:47

Ronia Robin Marston

Hemsedal IL

32:42

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

50:58

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

17:09

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

18:48

Julie Wold

Sturla, IF

30:51

Aksel Klausen

Sturla, IF

16:13

Aylien Arvesen

Røyken OL

26:11

Julie Olsen Bye

Modum OL

22:38

Sofie S. Molenaar

Modum OL

22:35

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

30:24

+0:00

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

33:45

+3:21

3.

Ine Marie Fagerland

Sturla, IF

42:31

+12:07

4.

Marte Eger

Kongsberg OL

46:11

+15:47

5.

Mareike Keilholz

Røyken OL

53:10

+22:46

6.

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

57:40

+27:16

7.

Josefine Beata Piepiorka-Svensson

Røyken OL

1:12:35

+42:11

8.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:21:12

+50:48

9.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

1:26:33

+56:09

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

36:08

+0:00

2.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

50:09

+14:01

3.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

50:42

+14:34

4.

Ylva Klausen

Sturla, IF

53:46

+17:38

5.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

56:36

+20:28

6.

Ane Kristine Eid

Kongsberg OL

58:20

+22:12

7.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

1:12:51

+36:43

8.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:19:51

+43:43

9.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

1:20:55

+44:47

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

DNS

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

49:55

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

50:03

+0:08

3.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

51:40

+1:45

4.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

58:24

+8:29

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

59:17

+9:22

6.

Tiril Holen

Konnerud IL

1:03:36

+13:41

7.

Marie Kvarme

Sturla, IF

1:04:31

+14:36

8.

Selma Høivold

Kongsberg OL

1:09:06

+19:11

9.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

2:12:38

+1:22:43

DSQ

Tiril Kihle

Konnerud IL

1:28:23

219 84 221 231 94

DNS

Mari Øverby

Kongsberg OL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Juveli

Konnerud IL

47:02

+0:00

90 88 85

2.

Hege Kullerud

Konnerud IL

51:49

+4:47

130 201 104 218 224 83 88 85

3.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

1:05:26

+18:24

4.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

1:10:47

+23:45

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:02:30

+0:00

2.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:20:44

+18:14

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Hovland

Konnerud IL

43:55

+0:00

2.

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

1:37:25

+53:30

3.

Nina Eidsten

Sturla, IF

1:52:33

+1:08:38

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

52:02

+0:00

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

56:43

+4:41

3.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

58:40

+6:38

4.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

1:02:08

+10:06

5.

Malene Instanes

Sturla, IF

1:04:06

+12:04

6.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

1:04:30

+12:28

7.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

1:08:35

+16:33

8.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:10:35

+18:33

9.

Christine Hoen

Eiker OL

1:14:37

+22:35

10.

Ine Instanes

Sturla, IF

1:21:18

+29:16

11.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:22:38

+30:36

12.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

1:26:06

+34:04

DSQ

Tale Strand

Kongsberg OL

30:02

90 226 227 228 94 107 100 50

DSQ

Adine Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

1:04:21

226 227 228 94 107 100 50

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

1:02:56

+0:00

2.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

1:12:17

+9:21

3.

Celine Renard

Kongsberg OL

1:12:25

+9:29

4.

Mari Jellum Helgerud

Tyrving IL

1:30:43

+27:47

DSQ

Therese Haare

Konnerud IL

1:00:08

231

DNS

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

49:04

+0:00

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

57:45

+8:41

3.

Monica Berglund

Ringerike OL

59:22

+10:18

4.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

59:37

+10:33

5.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

1:02:24

+13:20

6.

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

1:03:32

+14:28

7.

Karoline Bredland

Kongsberg OL

1:05:37

+16:33

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:13:12

+24:08

9.

Larisa Miranova

Modum OL

1:15:08

+26:04

10.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

1:20:17

+31:13

11.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:21:17

+32:13

12.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:27:34

+38:30

12.

Stine Kaiser

Sturla, IF

1:27:34

+38:30

14.

Karen Backe Langum

Ringerike OL

1:37:32

+48:28

15.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:49:24

+1:00:20

DNS

Synnøve Nybø

Konnerud IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

47:26

+0:00

2.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

48:12

+0:46

3.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

49:34

+2:08

4.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

52:51

+5:25

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

54:18

+6:52

6.

Isa Heggedal

Konnerud IL

55:31

+8:05

7.

Sissel Skovly

Ringerike OL

1:02:58

+15:32

8.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:04:46

+17:20

9.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:07:14

+19:48

10.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

1:17:03

+29:37

11.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

1:18:29

+31:03

12.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:53:23

+1:05:57

13.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:59:56

+1:12:30

DSQ

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

1:00:50

71 219 84 221 231 94 107 100

DNS

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

47:17

+0:00

2.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

59:28

+12:11

3.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:16:44

+29:27

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

11:41

75 71 219 90 88 85 107 100 50

DSQ

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

53:14

219

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

37:25

+0:00

2.

Linda Verde

Sturla, IF

40:38

+3:13

3.

Ingunn Ytrehus

Rollag og Veggli IL

46:11

+8:46

4.

Aud Kjemperud

Eiker OL

47:37

+10:12

5.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

51:02

+13:37

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:01:42

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

41:32

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

20:43

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

23:23

+2:40

3.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

29:21

+8:38

4.

Jon Strand

Kongsberg OL

32:33

+11:50

5.

Håkon Øverby

Kongsberg OL

34:28

+13:45

6.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

34:34

+13:51

7.

Arne Biseth

Kongsberg OL

42:34

+21:51

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

46:55

+26:12

DSQ

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

26:36

217

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

31:28

+0:00

210

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

32:46

+1:18

3.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

35:01

+3:33

4.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

35:29

+4:01

210

5.

Erlend Ulsaker

Hemsedal IL

37:06

+5:38

6.

Isak Fagerland

Sturla, IF

39:12

+7:44

210

6.

Mats Johnsen

Sturla, IF

39:12

+7:44

8.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

40:25

+8:57

9.

Jens Wold

Sturla, IF

46:08

+14:40

10.

Sivert Knutheim

Sturla, IF

1:02:44

+31:16

11.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

1:05:53

+34:25

12.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

1:54:24

+1:22:56

DSQ

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

130 210 104 75 218 224 83 88 85 107 100 50

DSQ

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

4:30

210 104 75 218 224 83 88 85 107 100 50

DNS

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

48:07

+0:00

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

48:35

+0:28

3.

Johan Eger

Kongsberg OL

50:10

+2:03

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

50:26

+2:19

5.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

52:48

+4:41

6.

Arne Bergan

Kongsberg OL

55:39

+7:32

7.

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

56:26

+8:19

8.

Lukas Klausen

Sturla, IF

1:01:22

+13:15

9.

Olav Melheim

Sturla, IF

1:17:23

+29:16

DSQ

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:12:11

226

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

44:47

+0:00

2.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

53:01

+8:14

3.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

1:00:27

+15:40

4.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

1:04:36

+19:49

5.

Espen Melheim

Sturla, IF

1:10:25

+25:38

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bergan

Kongsberg OL

43:09

+0:00

2.

Pål Pedersen

Konnerud IL

1:01:56

+18:47

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Rundtom

Nedre Sigdal IF

40:36

+0:00

2.

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

42:52

+2:16

3.

Kristian Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

58:43

+18:07

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

48:16

+0:00

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

56:30

+8:14

3.

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

1:28:43

+40:27

DSQ

Vetle Drage

Kongsberg OL

58:04

94

DSQ

Egil Frydenlund

Sturla, IF

1:18:32

213 225 224 90 84 93 94

DSQ

Sigurd Smemo

Sturla, IF

1:28:43

210 212 213 225 224 90 84 93 94 107

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

52:55

+0:00

2.

Kristian Mikkelsplass

Nesbyen IL

59:27

+6:32

3.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

1:13:12

+20:17

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Eiker OL

1:02:47

+0:00

2.

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

1:04:59

+2:12

3.

Damien Renard

Kongsberg OL

1:09:29

+6:42

4.

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

1:09:30

+6:43

5.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

1:12:03

+9:16

6.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

1:12:33

+9:46

7.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:16:08

+13:21

8.

Sindre Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:18:05

+15:18

9.

Emil Jönsson

Tyrving IL

1:20:59

+18:12

10.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:22:30

+19:43

11.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

1:23:41

+20:54

12.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:30:02

+27:15

13.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:30:06

+27:19

14.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:40:35

+37:48

15.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:41:48

+39:01

16.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:52:05

+49:18

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Røste

Kongsberg OL

55:43

+0:00

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

1:01:11

+5:28

3.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:01:25

+5:42

4.

Neil Marston

Hemsedal IL

1:04:14

+8:31

5.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

1:05:19

+9:36

6.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

1:06:25

+10:42

7.

Pål Martin Eid

Kongsberg OL

1:12:38

+16:55

8.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:16:18

+20:35

9.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:28:07

+32:24

DSQ

Stig Instanes

Sturla, IF

44:05

212 213 225 224 90 84 93 94 107 100 50

DNS

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

45:46

+0:00

2.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

48:23

+2:37

3.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

48:40

+2:54

4.

Syver Løken

Kongsberg OL

49:15

+3:29

5.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

49:20

+3:34

6.

Håvard Hågård

Konnerud IL

50:10

+4:24

7.

Olav Høgset

Fossekallen IL

50:57

+5:11

8.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

55:24

+9:38

9.

Roger Wiik

Sturla, IF

55:31

+9:45

10.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

55:38

+9:52

11.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

57:12

+11:26

12.

Knut Aas

Ringerike OL

57:38

+11:52

13.

Lars Baklid

Konnerud IL

57:45

+11:59

14.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

59:11

+13:25

15.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

59:35

+13:49

16.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:03:51

+18:05

17.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

1:04:42

+18:56

18.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:06:14

+20:28

19.

Gunnar Hope

Modum OL

1:06:54

+21:08

20.

Thomas Kaiser

Sturla, IF

1:09:00

+23:14

21.

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:09:49

+24:03

22.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

1:12:21

+26:35

23.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:13:26

+27:40

24.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:14:27

+28:41

25.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

1:16:04

+30:18

26.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:20:48

+35:02

27.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:27:37

+41:51

28.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:29:18

+43:32

29.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:37:40

+51:54

DNS

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

58:14

+0:00

2.

Frode Løset

Ringerike OL

1:03:56

+5:42

3.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

1:06:20

+8:06

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Lunde

Eiker OL

1:08:41

+0:00

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

1:06:33

231

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

49:12

+0:00

2.

Åmund Tonna

Eiker OL

52:05

+2:53

3.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

53:28

+4:16

4.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:19:47

+30:35

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

37:47

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

44:39

+6:52

3.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

47:29

+9:42

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

31:56

+0:00

2.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

34:37

+2:41

3.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

42:01

+10:05

DSQ

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

41:46

107

Klasse: Utvikling N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

41:25

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

17:42

Klasse: Utvikling C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:21:39

Jakob Bredland Eid

Kongsberg OL

40:38

Mathias Bredland Eid

Kongsberg OL

30:29

Kristian Kaiser

Sturla, IF

40:59

Mina Hobbelstad

Eiker OL

39:10

Filip S. Molenaar

Modum OL

43:07

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

34:45

DSQ

Marius Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

57:19

200 96

Klasse: Utvikling B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Maren Eidsten

Sturla, IF

46:43

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

1:03:50

DSQ

Oskar Baklid

Konnerud IL

1:04:14

100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2019, 15:03:15

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

257

Antall startet:

247