Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grøslandsetra EM 29. august 2019

Klasse: D12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marina Sandvold

Eiker

18:51

+0:00

13:27

2.

Maja Randa Gjerden

Eiker

29:21

+10:30

20:57

150

2.

Hedda Salemonsen

Eiker

29:21

+10:30

20:57

150 152 153 154 155 175

4.

Anneli Heien Sælebakke

Eiker

41:00

+22:09

29:17

5.

Ovidie Sælebakke

Eiker

45:22

+26:31

32:24

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Hobbelstad

Eiker

57:20

+0:00

18:29

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

36:27

+0:00

11:45

2.

Aud Kjemperud

Eiker

40:48

+4:21

13:09

3.

Heidi Myklemyr

Eiker

44:07

+7:40

14:13

4.

Berit Grosvold

Eiker

46:29

+10:02

14:59

5.

Inger Tyse

Eiker

49:00

+12:33

15:48

156 157 158 159 160 162 161 175

6.

Eli Tufte Hanssen

Eiker

54:21

+17:54

17:31

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bartnes Hoen

Eiker

55:01

+0:00

14:52

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker

56:25

+1:24

15:14

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker

54:32

+0:00

14:44

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker

34:37

+0:00

9:21

2.

Jan Sølvberg

Eiker

40:21

+5:44

10:54

3.

Hans Roar Bakken

Eiker

46:27

+11:50

12:33

4.

Morten Berglia

Eiker

51:30

+16:53

13:55

5.

Åmund Tonna

Eiker

55:43

+21:06

15:03

6.

Kjell Klokkerud

Eiker

1:00:56

+26:19

16:28

7.

Rolf Lunde

Eiker

1:01:44

+27:07

16:41

8.

Ole Myklemyr

Eiker

1:02:08

+27:31

16:47

9.

Hans Herman Herø

Eiker

1:07:17

+32:40

18:11

DSQ

Torgeir Brochmann

Eiker

1:20:17

165 166 163 164 175

DSQ

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker

1:23:12

163

DSQ

Per Kruke

Eiker

1:24:09

165 166 163 164

DSQ

Knut Lande

Eiker

2:14:54

163 164 167 168

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker

53:12

+0:00

9:20

2.

Anna Isnes Tyse

Eiker

1:15:06

+21:54

13:10

3.

Christine Hoen

Eiker

1:18:13

+25:01

13:43

4.

Solveig Letmolie

Eiker

1:19:40

+26:28

13:58

5.

Oda Isnes Tyse

Eiker

1:30:37

+37:25

15:53

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Eiker

37:43

+0:00

6:37

2.

Kenneth Sandvold

Eiker

46:07

+8:24

8:05

3.

Arno Grønhovd

Modum

55:40

+17:57

9:45

4.

Martin Sørensen

Eiker

1:04:37

+26:54

11:20

5.

Severin Berglia

Eiker

1:34:10

+56:27

16:31

Klasse: 3KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Andersen

Eiker

52:32

+0:00

16:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2019, 22:43:01

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39